Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Animálnosti

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

Re: klucka

Příspěvek od klucka »

mahatma píše:to, že to Tebe nefunguje, to neznamená že to je podvod... váž slová... ak dvaja robia to isté - nikdy to neni také isté... zahraj po Paganinim to isté... podľa Teba je podvodník iba preto že to Ty, ani mnoho ďalších nedokážete?
Páči sa mi ako mudruješ ! Ja mám vážit slová ? Sa zobud !Keby si tú Ivanovú chujovinu zostrojil a pomeral osciloskopom tak by si vedel že to nikdy v živote nebude vyvíjat vodík lepšie ako klasickou elektrolízou jednosmerným prúdom...! Ak len netrepeš naprádzno aby si bol múdri tak sem pridaj fotky a videá ako ti to ide...ja som to poslal ivanovi a viacej mi neodpovedal.

Odstraněna osobní osočování. SDK


Vždy hladaj cestu ako sa to dá... a nie ako sa to nedá !
mahatma

Re: klucka

Příspěvek od mahatma »

čo si o sebe myslíš? že Tebe je niekto povinný odpovedať? ak Ti neodpovie je podvodník? správaš sa ako nafúkaný arogantný magor, tak sa nečuduj že sa s Tebou tí čo vedia baviť nebudú. zobuď sa Ty, zo svojho egocentrického sna...


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

Re: Ivanov vyvíjač 3 funguje niekomu?

Příspěvek od klucka »

Eter píše:Ten 180Ohm odpor na vstupe do obvodu je tam naco Ivan, na to aby zblbol obvod IR2153 :laugh:

To bude urcite perfektne fungovat ked bude jeden mosfet spinany s offsetom :eclap:
A to sa tyka vsetkych tvojich obvodov!!!!! :hip:
čo ten odpor ale čo spodný tranzistor, chudák ten tak trpí jak svina ked to zapneš....cievka sa zahrieva vobec ta byt nemusí...stačia 7 závitov vzduchovej cievky, vobec tam nemusí byt 1M potenciometer ale 120K stačí...a nakoniec ajtak prídeš ku tomu že ta ivan oklamal a že to nefunguje,,,,,teda funguje ale nešetrí to vobec prúd a neyrába viacej vodíka.... !!!


Vždy hladaj cestu ako sa to dá... a nie ako sa to nedá !
Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

Re: klucka

Příspěvek od klucka »

mahatma píše:čo si o sebe myslíš? že Tebe je niekto povinný odpovedať? ak Ti neodpovie je podvodník? správaš sa ako nafúkaný arogantný magor, tak sa nečuduj že sa s Tebou tí čo vedia baviť nebudú. zobuď sa Ty, zo svojho egocentrického sna...
Nafúkaný arogantný magor??? váž slová smrtelník ! Ani po členky mi také hovno ako si ty nesiaha, a zastávaj sa psychopata ! Smazáno - Rival

Ja narozdiel od teba som staval ten ivanov podvod ale také hovno ako ty može len mliet papulov a nikdy nič nedokáže ! Zastávaj sa podvodníka a kriminálknika ! tu je jeden dvokaz :)))))

Zjišťuji, že podobných tupců je čím dál víc - nemá smysl s nimi vést diskusi.
Uvedu jeden příklad:

Cenzurováno - Rival ...publikuje nesmyslné elektrické zapojení, které prý vyrábí z ničeho elektřinu:
http://3.bp.blogspot.com/-abDVPqwta38/T ... BD+bod.png
Chytil se toho podkovář
Michal Bičík ze Ždírce nad Doubravou a přes veškeré vysvětlování se snaží STEJNOSMĚRNÝ proud pouštět přes trafo. Sice už nějaké spálil, ale vytrvale pokračuje.
Tyhle blbce se opravdu nevyplatí poučovat. Ať se tedy vrtají v nesmyslech...
Naposledy upravil(a) rival dne úte 14 úno 2012 17:06, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Urážlivá parodie skutěného webu...


Vždy hladaj cestu ako sa to dá... a nie ako sa to nedá !
Uživatelský avatar
Eter
Starší člen
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20 lis 2008 11:59

Re: Pre klucku

Příspěvek od Eter »

Elektro píše:Osobne nemám proti Tebe nič, ale prosím Ťa zmeň si motto v podpise. Je viac ako isté, že si nepochopil jeho zmysel. Tvoje príspevky tomu nasvedčujú a dokonca sa zastávajú až vnucujú tú druhú časť ostatným. Z tvojich posledných príspevkov doslova kričí motto Vždy hladaj cestu ako sa to nedá... a nie ako sa to dá !
Elektro klucka je clovek co hlada cestu ako sa to da mozno najviac s tohto fora a preto pise to co pise.
Elektro ak si elektro tak bi si mal vediet ze tie schemi su postavene tak ze to nemoze fungovat.


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

Re: Pre klucku

Příspěvek od klucka »

Elektro píše:Osobne nemám proti Tebe nič, ale prosím Ťa zmeň si motto v podpise. Je viac ako isté, že si nepochopil jeho zmysel. Tvoje príspevky tomu nasvedčujú a dokonca sa zastávajú až vnucujú tú druhú časť ostatným. Z tvojich posledných príspevkov doslova kričí motto Vždy hladaj cestu ako sa to nedá... a nie ako sa to dá !
To ako nemyslíš vážne....to ako že niekto napíše kravinu a všedci velmi dobre viete že to nefunguje ale budete to podporovat????? Toto sa mi snád sníva !!!!!!!!!! Ludia minuli tisíce korun a bez výsledku a budeme sa vyhovárat aby niekto nedostal po papuli a klamat sami seba???????? Preboha sa zobudte , to nieje o tom...aby sme klamali samí seba...Ja som za, podme riešit problém , ale nepripisujme chujoviny k nadprirodzenu a neviem čomu ešte....a bláboly a somarina a rozvíjat debvatu o hovne....takto sa veci neriešia !

Vymazáno osobní osočování. SDK


Vždy hladaj cestu ako sa to dá... a nie ako sa to nedá !
Uživatelský avatar
Eter
Starší člen
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20 lis 2008 11:59

Re: Ivanov vyvíjač 3 funguje niekomu?

Příspěvek od Eter »

Ako pisal klucka, neverte vsetci slepo tym schemam, nikto z vas znalych ich neskusal, akurat o nich hovorite a diskutujete, ale ani jeden z vas ich prakticky nerobil. :evil:

Preto nepodporujte klamstva, snazte sa radsej vyriesit problem, a rozobrat funkcnost... :idea:


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

Re: Pre Eter(a)

Příspěvek od klucka »

Elektro píše:
Eter píše: .... Elektro ak si elektro tak bi si mal vediet ze tie schemi su postavene tak ze to nemoze fungovat.
Môžeš mi prosím Ťa povedať, čo na tej schéme nefunguje? Je to schéma jednoduchého generátora pravouhlých impulzov. Nedáva generátor podľa tej schémy pravouhlé impulzy? Nedá sa na ňom meniť frekvencia? Nedodáva do vyvíjača prúdové impulzy? Povedz mi prosím čo na generátore podľa tej schémy nefunguje. To, že to spolu s vyvíjačom nefunguje, nedávaj za vinu generátoru, ale vyvíjaču. Vo vyvíjači treba hľadať prečo nefunguje tak ako má. Treba hľadať plochu elektród, ich vzdialenosť, objem vody vo vyvíjači, nastavenie správnej vodivosti vody a v neposlednom rade aj frekvenciu impuzov do vyvíjača ako aj materiál elektród. Za ďalšie, nie je voda ako voda. Na domácu vodu to nastavíš presne, ale keď vodu natankuješ z iného odberného miesta, tak to prestane fungovať. Dokonca aj keď si vodu budeš voziť z vlastného zdroja v bandaske, tak tá voda v bandaske natoľko zmení vlastnosti, že Tvoje pôvodné nastavenia nebudú fungovať. O vlastnostiach vody a ich meraní vieme tak málo, že nie je možné vytvoriť univerzálny návod na vyvíjač vodíku z akejkoľvek vody, Tak prečo hneď niekomu nadávať do podvodníkov a kriminálnikov?
Prosím ta tieto tvoje obhajoby som dávno preskákal.... Ja ale nebudem klamat ludí že ked si postavia tu schemu tak budu šetrit v aute !!!! Ja som ani nepovedal že po elektronickej stránke nieje funkčné ! Ale rozvíjat tu debatu o niakých nezmyselných pulzoch....prosím ta neklam ani sám seba ! Nebudem sa zastávat človeka ktorý si nevedel obhájit ani to čo udajne nakreslil aj ked tomu neverým !!!!!Dobre si prečítaj čo som napísal !!!! Aj pred tým... Sám seba klamat to je už vrchol ! To je ako verit v boha ! Tiež je to kravina ...iba výmisel ludí aby mohli ovládat ludí aby verili niečomu čo si nevedia vysvetlit !!!!
Elektro POSTAVIL SI TU SCHEMU ?????????? Vyrába ti to viacej hho ako pri klasickej jednosmernej elektrolíze????? čiže s tou schemou máš menší príkon ???? ked nie nemám sa dalej s tebou o čom bavit...


Vždy hladaj cestu ako sa to dá... a nie ako sa to nedá !
Uživatelský avatar
Eter
Starší člen
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20 lis 2008 11:59

Pre: Elektro

Příspěvek od Eter »

Pozri sa hore o com som tam pisal.
Tak isto dalsie Iv. schemi kazda jedna napajana cez 100 ohm odpor do napajania 555 vies co to spravi na vystupe, skusal si ja ano... Mnohy to prehladnu a myslia si ze to funguje, ale funguje to zle. Napr. taky zlodej elektronov tam mas v scheme minimalne 5 chyb, ked to postavis potom zistis. A kukni si to aj na osciloskope. A o hodnotach suciastok ake tam ivan uvadza pre kmitocti ani nebudem hovorit, bludy, bludy, bludy.


mahatma

Re: klucka

Příspěvek od mahatma »

Mimo téma (offtopic)
si agresívny a arogantný psychopat, na webe anonymne sekáš frajera a urážaš? pozor aby si nepríjemne nenarazil... v reáli by si už mal za takéto reči pekne rozfláknutú držku... nevieš s kým komunikuješ, tak kroť prsty, nech nepíšu urážky... podľa toho ako a čo píšeš, si nevzdelaný zakomplexovaný chudák a honíš si tu ego aký si king...


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

mahatma

Příspěvek od klucka »

Mimo téma (offtopic)
mahatma píše:si agresívny a arogantný psychopat, na webe anonymne sekáš frajera a urážaš? pozor aby si nepríjemne nenarazil... v reáli by si už mal za takéto reči pekne rozfláknutú držku... nevieš s kým komunikuješ, tak kroť prsty, nech nepíšu urážky... podľa toho ako a čo píšeš, si nevzdelaný zakomplexovaný chudák a honíš si tu ego aký si king...
Synu nemám ani slov na tie tvoje vyjadrenia...a vlastne ani mi nestojíš aby som ti niečo napísal...aj oplut ta sa mi neche...nestojíš mi za to...


Vždy hladaj cestu ako sa to dá... a nie ako sa to nedá !
neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od neoanthropus »

Palo píše:
jani píše:
jao píše:Ahoj,
Po vlastných skúsenostiach musím dať za pravdu Palovi, že užívanie MMS1 aktivované kyselinou citrónovou môže spôsobiť prudké zníženie imunity. Imunita mi klesla ...
Pak tedy nerozumím tomu, že když byl můj manža nemocný - přepadla ho horečka, bolest v krku, šílená rýma, vzal si mms aktivované právě kyselinou citronovou a na třetí den byl zcela zázračně vyléčený a to bral mms jen několikrát málo za den, s nejvyšším počtem 5 kapek ( na hranici průjmu ). Pokud by tedy, jak je výše citováno, mms snížilo prudce imuninu, asi by se manža z nemoci nedostal do tří dnů, zrovna řádila nějaká viroza s vysokými horečkami a lidé marodili i pár týdnů.
Ono to není tak jednoduché. Každý má imunitu, v souvislosti s trávicí kyselinou na různé "síle". Imunita samotná nemusí stačit na vše = přijde nemoc, proto máme a dáme MMS.
Je jen otázkou, kdy dojde ke snížení imunity natolik, že přestane pracovat. Lidé, co dlouhodoběji berou MMS (akt. kys. citr.), u nich prakticky VŽDY dojde k "vypnutí" imunity, akorát u každého v jinou dobu. V některých případech zeslábne imunita za dva dny, u někoho zase třeba za dva týdny. Při dlouhodobém užívání MMS k tomu ale dochází VŽDY, ve všech případech, jen u každého v jinou chvíli, v závislosti na tom, kdy imunitě dojdou "baterky". Vzhledem k tomu, že nikdo neví, kdy mu imunita při užívání MMS "vypne", je lepší INHED nahradit aktivátor za kyselinu chlorovodíkovou. Sice i u případů nahrazení aktivátoru za kyselinu chlorovodíkovou může dojít k tomu stejnému, ale přijde to nejdříve tak odhadem za 5x delší dobu a samozřejmě se to dá ještě prodloužit (možná i do nekonečna) dodáváním trávicí kyseliny samotné. Chlordioxid jednoduše dokáže imunitu pěkně zapřáhnout a potrápit.

Což o to, kobercově MMS akt. kys. citr. lze užívat, ale při absenci kyseliny chlorovodíkové, ať už v podobě tekuté nebo tobolkové/tabletové v domácnosti, bych to nedělal.
Jao čím môžeš podložiť to tvrdenie o zníženi tvojej imunity? Palo ty si kde nato prišiel že sa pri dlhodobom uživaní MMS imunita "vypína"? Pokjaľ je mne známe, imunita ako taká sa "vypne" v živote živeho tvora len raz a jediným dôsledkom toho je už ničím nezvrátiteľná smrť daneho jedinca. Keď že to tu stále prezentuješ ako hotovú vec, môžeš mi prosím ťa ešte prezradiť ako si nato prišiel že kyselina chlorovadková nachadzjúca sa v žalúdku má niečo spoločné s kyselinou chlorovodikovou nachadzajúcov sa v krvi? Pokjal je mne známe z pohladu imunity nášho organizmu sú to dva solo okruhy navzajom neprepojené. N

Zavádějící výrok později Neoanthropusem převrácený naruby. Viz vlákno Animálnosti z této doby. 12.3.2012 SDK


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od neoanthropus »

Palo píše:Existují případy, kdy se při užívání MMS (akt. kys. citr.) stav zhoršil natolik, že jedinci skončili v nemocnici - podáš mi vysvětlení? Já v tom mám jasno.
Si si istý že máš v tom naozaj jasno? Taký jednoduchý príklad zo života ktorý podľa mňa určite aj sám na sebe poznáš tj. stavy keď sa tvoj zdravotný stav v relatívne krátkom čase a niekedy je to i na dosť dlhú dobu celkovo a dosť rapídne zhorší po "prežratí" alebo zjedení (vypití) niečoho čo ti nesedí alebo je "pokazené". Jednoduchá otázočka, keďže z pohladu anamnézi sprievodné symptomy sú tie isté aj tu zlýhava imunita?
Palo píše:U tzv. CDS se uvádí, že nezpůsobuje tolik problémů jako MMS - podáš mi vysvětlení? Já v tom mám jasno. naopak jsme tu hned ze začátku zavedli "pocitové" užívání MMS, které bezpochyby zachránilo několik jedinců před tím nejhorším.
CDS nemá taký problém s balastom ako MMS. Čo myslíš pod tým "zachránilo několik jedinců před tím nejhorším"?
Palo píše:
Palo píše:Pokud jsem někde tvrdil, že se imunita "vypne", pak je to špatně. Síla imunity buď klesá (na dno) nebo stoupá.
Lidé, co dlouhodoběji berou MMS (akt. kys. citr.), u nich prakticky VŽDY dojde k "vypnutí" imunity, akorát u každého v jinou dobu.
Palo píše:A o HCl v krvi - bylo zjištěno, že HCl aktivuje bílé krvinky. Nemám k tomu co víc říct, jen snad to, že všechny pokusy, které jsem prováděl, tomu odpovídají a tím pádem s tím mohu jen souhlasit. Možná bys si měl přečíst celé toto a předchozí vlákno, abys byl trochu v obraze... Nechce se? Mě se asi taky přestane chtít odpovídat na takovéto dotazy...
Mám to prejdené celé a keďže je v tom i z tvojéj strany dosť nejasností, pítam sa. Asi ti to ušlo takže ešte raz, nepítam sa ťa nato čo robí HCL v krvi
neoanthropus píše:môžeš mi prosím ťa ešte prezradiť ako si nato prišiel že kyselina chlorovadková nachadzjúca sa v žalúdku má niečo spoločné s kyselinou chlorovodikovou nachadzajúcov sa v krvi?
ale nato, čo majú tieto dve kyseliny z pohladu okruhov ktoré sú navzájom od seba oddelene spoločné keďže ako je mne známe, každá z nich vzniká v organizme v inom orgáne a v iných množstvách. N


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

neoanthropus píše:Si si istý že máš v tom naozaj jasno? Taký jednoduchý príklad zo života ktorý podľa mňa určite aj sám na sebe poznáš tj. stavy keď sa tvoj zdravotný stav v relatívne krátkom čase a niekedy je to i na dosť dlhú dobu celkovo a dosť rapídne zhorší po "prežratí" alebo zjedení (vypití) niečoho čo ti nesedí alebo je "pokazené". Jednoduchá otázočka, keďže z pohladu anamnézi sprievodné symptomy sú tie isté aj tu zlýhava imunita?
Sazmořejmě, jen výraz "selhávání imunity" je přitažený za vlasy, správně je snížení imunity.
neoanthropus píše:CDS nemá taký problém s balastom ako MMS.
To mi trochu rozveď.
neoanthropus píše:Čo myslíš pod tým "zachránilo několik jedinců před tím nejhorším"?
Před těmi nejhoršími stavy, kdy je slepě podáváno MMS po hodině dluhodobě, které by mohly vést i k úmrtí.
neoanthropus píše:Mám to prejdené celé a keďže je v tom i z tvojéj strany dosť nejasností, pítam sa. Asi ti to ušlo takže ešte raz, nepítam sa ťa nato čo robí HCL v krvi. Môžeš mi prosím ťa ešte prezradiť ako si nato prišiel že kyselina chlorovadková nachadzjúca sa v žalúdku má niečo spoločné s kyselinou chlorovodikovou nachadzajúcov sa v krvi?
ale nato, čo majú tieto dve kyseliny z pohladu okruhov ktoré sú navzájom od seba oddelene spoločné keďže ako je mne známe, každá z nich vzniká v organizme v inom orgáne a v iných množstvách. N
Je celkem jedno, že se tvoří na dvou různých místech v těle. Na tvorbu potřebuje tělo dostatek materiálů. Pokud doplníš HCl přímo do žaludku, tělo nepotřebuje materiál na tvorbu kyseliny v žaludku, materiál použije na výrobu chlorovodíkové na tom druhém místě - tedy pokud je to tak, jak píšeš, já se tím zas tolik v tomto směru nezabýval. Mě stačí, že se cítím líp a zdravější při stálém a příjemném doplňování HCl než při užívání MMS (akt. s kys. citr.), které sice pozabíjí kde co, ale pak se cítím utahaný, jako po jídle, bez pocitu hladu s tím, že jsem třeba už delší dobu nic moc nepojedl.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

Navar

Příspěvek od klucka »

Osobne proti tebe nič nemám, ale mna tu poniektorý a aj ivan viedol ku tomu ako to z tou schémou funguje !!!! ked som to všetko pomeral aj osciloskopom tak som ivanovi položil konkrétne otázky ktoré zostali bez odpovede ! Tvoje tvrdenie že mi dáte všetko hotové odmietam ! Nebolo to tak a robil som dosť pokusov a meraní možno o nich vieš možno nie... Slušnosť káže aspoň odpovedať...na konkrétnu otázku...bud viem odpoviem kladne alebo neviem a napíšem bohužiaľ sa ku tomu neviem vyjadriť....Nepoznám osobne jediného človeka čo by mu ivanová schéma šetrila niečo !!!! ked si ju zostrojil aj ty tak vieš že to fungovať nebude... ! Ona síce elektronicky ide a má rozne priebehy ale šetrenie sa nekoná, cievka sa neúmerne zahrieva druhý tranzistor spína do skratu a podobne ! Takéto niečo môžeš napísať len niekomu kto príde ako nový člen a napíše dajte mi sechemu ! Ale nie mne ! Zastávat sa môžeš niekoho o ktorom si si na 100% istý , že to čo dal na net je jeho a funkčné !!!


Vždy hladaj cestu ako sa to dá... a nie ako sa to nedá !
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“