Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Relax u kávičky II - pokračování

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: dvě a dvě je pět

Příspěvek od Iv »

adam.benda píše:
Tož docela by mě zajímalo, jestli by nevyplynuly nějaké zajímavé věci, kdybychom udělali Fourierův rozklad tohoto zvukového vlnění.

Nemáte na to někdo software nebo nějakou matematickou (správněji řečeno "numerickou") metodiku? Nepotřebuji to teď akutně, v budoucnu bych se to snažil sehnat sám, popř. bych si na to naprogramoval nějaký software, ale jen, jestli to zrovna někdo nemá při ruce, abych mu mohl na podaný prst ukousnout ruku... :-)
Již jsem provedl, stáhni si program Audacity, je zdarma, pak si stáhni program SilentBob, taky free, pak si to nahraj do počítače, pak na Audacity, proveď Analyzovat - přepni do vylepšené kolerace - pak Hanning okno - a frekvence (512 a výše) ty vyšší jsou již násobky. Pak se mrkni do mého článku "Stupnice", bylo to myslím ve zvukové dynasféře od Kellyho - tento výpis by ti měl stačit a zjistíš, že frekvence se dosti pohybují :
UT – 396 Hz - Osvobozující pocit viny a strachu (198+198) (9)
RE –417 Hz - Vracení situace a usnadnit změny (208,5+208,5) (3)
MI –528 Hz - Transformace a zázraky (DNA oprava) (264+264) (6)
FA –639 Hz - Připojení / vztahy (319,5+319,5) (6)
SOL –741 Hz - probuzení intuice (370,5+370,5) (3)
LA –852 Hz - Návrat k duchovním hodnotám (426+426) (6)
Mohou to být kmitočty i kolem, nemusí být přesné. Dnes už taky nemáme kmitočet Zeměgule 7Hz!
No nějak jsem zde na foru se moc rozjel, to zatím stačí, mějte se fajn a mudrujte, ale slušně!!!


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
mahatma

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od mahatma »

Iv, múdremu napovedz, blbého kopni... sa u nás hovorí... rozjel si sa tak akurát. materiálu na experimenty so Solfeggio stupnicou si zanechal akurát dosť :good:


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od huhu »

mnoooom......
a bylo tuto v televizních novinách ?
nestíhám je sledovat v poslední době, tak mi to možná uniklo....



Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od la »

Lodička to byla docela hezká.

,,,


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: dvě a dvě je pět

Příspěvek od Iv »

adam.benda píše:
Tož docela by mě zajímalo, jestli by nevyplynuly nějaké zajímavé věci, kdybychom udělali Fourierův rozklad tohoto zvukového vlnění.

Nemáte na to někdo software nebo nějakou matematickou (správněji řečeno "numerickou") metodiku? Nepotřebuji to teď akutně, v budoucnu bych se to snažil sehnat sám, popř. bych si na to naprogramoval nějaký software, ale jen, jestli to zrovna někdo nemá při ruce, abych mu mohl na podaný prst ukousnout ruku... :-)
http://energieupramene.blogspot.com/201 ... n-zda.html


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od huhu »

Hm zrovna jsem si dneska říkal, co to je, ty zvuky. Ten blábol, že jde o fantazii mě taky nadchnul - fantazii ještě neumíme nahrát na digitál.
Je to nějaká virální reklama ? Kua - celovětová ? Jedině proktr s gemblerem.

Ovšem pravda je, že tu máme spoustu paralelních realit.
Stejně jako my nechápem křováky a hopie, oni nemohou chápat nás.
Moje vnímání světa je ovlivněné tím, co mi odmalinka cpali do kebule. Mauglímu přijde přirozené žít život vlka.

Takže i Grygara chápu, ačkoli byl hvězda mého dospívání ( hned po té krásné holce z béčka )


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od huhu »



martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od martin11 »

Grygar v televizi, kdo ho minulý týden zahlédl v diskus pořadu....Docela se mě líbil, jak přiznává stále více a více, že věda nic neví....myslím , že zde zaznělo i něco jako, že ..." se věda domnívá" atd....
Pak se mě také líbilo, na dotaz o Víře.....odpověděl, že je věřící ale Boha si nepředstavuje, a mezi řečí vlastně vyplynulo, že "něco " je jinak a že jeho " Bůh" je tak nějak jinej nežli ten ofiko. Na otázky odpovídal srozumitelně a kvalifikovaně, totiž i z mého laického pohledu ...vyhýbavě. Myslím, že Grygar asi má přehled, co se kde dějea že ví, jako spousta jeho spoluvědců, že nic neví.....např. sáhodlouze rozebral poznávání vesmíru až po okamžik, kdy vědci objevili "temnou " hmotu / jak řekl asi před 20ti lety/ a temnou ??? energii. na stejné tema a dotaz o Hingissově bosonu, coby nositeli...a teď nevím čeho.....odpověděl zase vyhýbavě....Věda, ta současná, je ice proti středověku "trochu" pokročilá, ale ne zase o tolik a vědátoři asi opravdu nevědí, tak hledají kde se dá.
Další skupina dotazů byla na UFO a mimoně. Tady se Grygar rozpovídal tak, že vlastně nikdo nic neví.
Pokud jste pořad viděli, napište jaký z něj máte dojem...../ z Grygara/ a z jeho odpovědí. zdraví m11 :D
p.s. pořad byl asi určen k tomu, uklidnit veřejnost před 21.12 2012 :shock:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od adam.benda »

martin11 píše:Grygar v televizi, kdo ho minulý týden zahlédl v diskus pořadu....Docela se mě líbil, jak přiznává stále více a více, že věda nic neví....myslím , že zde zaznělo i něco jako, že ..." se věda domnívá" atd....
...
p.s. pořad byl asi určen k tomu, uklidnit veřejnost před 21.12 2012 :shock:
Je to moc hezký, že se snažil být tak skromný, ale ohledně roku 2012 zaštiťuje na jejich webu velice nekvalifikované a zavádějící informace - ano, aby uklidnil veřejnost, ale i tam by měl zřejmě přihodit trochu víc toho, že vlastně... nikdo nic neví... a jak třeba naopak hledat význam roku 2012, ne nehledat.
Ahoj!


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od milda »

martin11 píše:Grygar v televizi, kdo ho minulý týden zahlédl v diskus pořadu....
Grygara jsem kdysi obdivoval, "Okna vesmíru dokořán" jsem jako kluk přímo hltal.
Bohužel se podle mého z něj stal "profesionální vědec" - tzn., že říká to, co se od něj čeká. Proto klub Sysifos, který zesměšňuje všechno nové a neznámé, proto byl i v televizní radě.
Jinak si ho poslechnu, když je v televizi, ale za některá jeho tvrzení bych nedal zlámanou grešli.

Před časem v jednom pořadu v televizi tvrdil, že na naší Zemi nikdy, ani v dávné minulosti nepřistáli žádní mimozemšťani. Jak tohle může učenec tvrdit?
Jeho vysvětlení nekonečna pomocí nitě mě tentokrát taky moc nepřesvědčilo.....


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od martin11 »

milda píše:
martin11 píše:Grygar v televizi, kdo ho minulý týden zahlédl v diskus pořadu....
Grygara jsem kdysi obdivoval, "Okna vesmíru dokořán" jsem jako kluk přímo hltal.
Bohužel se podle mého z něj stal "profesionální vědec" - tzn., že říká to, co se od něj čeká. Proto klub Sysifos, který zesměšňuje všechno nové a neznámé, proto byl i v televizní radě.
Jinak si ho poslechnu, když je v televizi, ale za některá jeho tvrzení bych nedal zlámanou grešli.

Před časem v jednom pořadu v televizi tvrdil, že na naší Zemi nikdy, ani v dávné minulosti nepřistáli žádní mimozemšťani. Jak tohle může učenec tvrdit?
Jeho vysvětlení nekonečna pomocí nitě mě tentokrát taky moc nepřesvědčilo.....
zdravím....no to je stejné, jako když egyptologové po mnohaletém výzkumu došli zcela nedávno k jednoznačnému závěru, že Faraoni používali pro komunikaci bezdrátové spojení / mobily/. Odůvodnění bylo jednoznačné....na území Egypta ani krajin přilehlých se nenašly ve vykopávkách ani žádných historických vrstvách žádné dráty:oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od Iv »

Pana Grygara jsem měl kdysi taky rád, jak říkal kolega výše, jeho pořad "Okna vesmíru dokořán" byla nádherná, jenže se začala měnit doba a větr se zmněnil a tak bylo potřeba chytit vítr do plachet a dnes se větr zase mění a tak hold zase pomalu, aby jsme si zachovali imič připouštíme jisté věci. Zrušení pořadu v TV Detektor byla taky jejich práce.
Myslím že obrázek to doplní:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Iv dne pon 23 led 2012 14:43, celkem upraveno 1 x.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od milda »

Ahoj,
egyptologové, to je parta veselá..
datujou pyramidy podle jednoho nápisu a vúbec je nezajímají výzkumy archeologů, který zjistili, že Sfinga zažila velkou vodu před desítkami tisíců let...
.. a když vědec nehlásá jejich "pravdu", tak ho raději do Egypta nepustěj :eliar: :laugh:


Abakuk
Starší člen
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 22 kvě 2008 22:10
Bydliště: Náchodsko

Z internetové diskuze

Příspěvek od Abakuk »

Z diskuze pod jedním článkem :lol:

1. Jedna lidská buňka obsahuje 75 MB genetických informací. 2. Jedna spermie tedy 37,5 MB. 3. V jednom mililitru spermatu je 100 milionu spermií. 4. Při ejakulaci trvající v průměru 5 sekund se uvolní asi 2,25 ml spermatu. 5. Výpočtem zjistíme, že datová propustnost mužského penisu je (37,5M x 100M x 2,25) / 5 = 1687,5 Terabajtu za sekundu.6. Ve výsledku máme, že ženské vajíčko je schopno odolávat DDoS útokům o objemu více než 1,5 Petabajtu za vteřinu a přitom propustí jen jediný datový paket. Tím pádem je to nejrobustnější hardwarový firewall na světě. 7. Ale tenhle jeden paket, který propustí, vám shodí celý system na 9 měsíců.


Tma na to vrhá nové světlo
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

fajna diskuze

Příspěvek od huhu »

fajna diskuze, obdivuhodné je, že se ten bravek po ránu nepobleje u zrcadla


http://www.novinky.cz/diskuse?id=265564 ... tionId=744


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“