Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
lena

Re: zapper

Příspěvek od lena »

Ja zapper pouzivam 7 minut - 20-30 minut prestavka - zase 7 minut zapovani - 20-30 minut prestavka a jeste jednou 7 minut. Zapovat muzes ze zacatku i nekolikrat denne, az pocitis sam zlepseni a telo si rekne samo, kdy prestat. Proste najednou zapomenes a az mas potize, tak te zase k tomu neco zene. Dr.Clark dokonce doporucuje, kdo je tezce nemocny tak muze capovat i nekolik hodin jako 8 hod. a vice, cely den a to i cely mesic.

Kdyz jsem nekolikrat vynechala ten interval ci jsem udelala jenom jeden, hned jsem mela za kratkou dobu akne. Neco chtelo z tela ven, a muselo si telo s tim poradit samo.

Jinak drzim elektrody v ruce a nekdy menim, jako levou do prave ruky a nebo naopak. Nic tim nepokazis. A jinak prilozenim k mistu, kde je problem jsem nekolikrat udelala a bylo to znat. Jako treba jatra nebo streva. Nema se to prikladat k hlave. Jinak nekdo citi jemne vibrace, ale nekdo rekne ja nic. Zalezi na kazdem jedinci jak je kdo, kde citlivy.

Ja pouzivam kupodivu, kdyz me trochu jakoby poboliva hlava, ci citim mensi tlak, ktery je neprijemny, frekvenci od 63,4 kHz a to zabere velmi rychle, pry to stimuluje jatra, (mam pocit, ze to likviduje veci, ktere behem dne mezi lidma se na nas nalepi, jako jsou viry, bakterie atd. take tomu rikame energie jinych, je to to co neni videt a presto to k nam najde cestu, nase telo vysila urcite frekvence, ktere to pritahuji) takze to neco ma. Kdyz pouziji frekvenci 30,0 kHz tak se zde nic nedeje. Ale i jinak ji take sem tam delam, nebot ta likviduje plisne, coz je take obcas nutne provest.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: zapper

Příspěvek od poota »

lena píše:.. Ja pouzivam kupodivu, kdyz me trochu jakoby poboliva hlava, ci citim mensi tlak, ktery je neprijemny, frekvenci od 63,4 kHz a to zabere velmi rychle, pry to stimuluje jatra, ...
Při bolesti hlavy "nebolí" přímo "hlava", ale v hlavě se tak většinou projevuje některá "vnitřnost". Také se ty bolesti hlavy liší "kvalitou" i umístěním - jinak v hlavě "bolí" játra a jinak třeba ledviny - například opilci by mohli vyprávět, jaká jsou jejich jitra!
Až Tě někdy bude bolet hlava "jinak" nebo jinde, tak zjistíš, že na to tahle frekvence nezabírá, ale zabere frkvence jiná, která se bude vázat k jiné "vnitřnosti".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lena

Re: zapper

Příspěvek od lena »

diky pooto za odpoved.

Mas v tom pravdu, jatra jsou vzdy a byly problematicke, dle alternativni mediciny, to bylo potvrzeno, mam zde hodne ohne dle TCM, ale kuryruji se a je to moc moc lepsi. Potize jsou minimalni, ale je nutno delat i stale neco preventivne.

Zaping bych z ruky nedala, je to muj velky kamarad.

Hezky den preji.


LoWang
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 08 pro 2009 0:15
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zapper - dostupné typy v ČR

Příspěvek od LoWang »

Zdravím, zajímám se o zappery abych byl schopen o tom něco říct známým a zájemcům nebo jim třeba některý doporučit. Problém je v tom, že sám používám Terminator Zapper Dona Crofta, jenže v ČR zdá se nikde není k sehnání a tak jsem si ho objednal z USA za 134USD. Dá se určitě sehnat i levněji, no ale objednával jsem to přímo od Dona Crofta. V ČR jsem ho nikde neviděl a tak ho můžu těžko všem doporučovat aby si ho objednávali taky z USA:-\ Jinak mám za to, že určitě funguje, protože mě udržel přes celý podzim a zimu ve zdraví i přesto že spolubydlící a kolegové si všichni užívali nemocí o 106 :)
Snažil jsem se zjistit které typy zapperu se dají sehnat v ČR. Hodně rozšířený je Super Ravo Zapper, jenže ten stojí 10k a vůbec si nejsem jistý jestli to složité programování má nějaký jiný než placebo smysl, co myslíte?
Na www.zbozi.cz jsem našel další typy, ale je jich vážně jako šafránu. Možná se dívám špatně...
http://www.regeneracetabor.cz/obchod/zapper-p-729.html - jeden za 3000
http://shop.osud.cz/osud/eshop/20-1-Nej ... sni-Zapper "Zapper 3" za 1000

Vím, že v zahraničí se prodávají další Zappery. Prosím o zkušenosti a názory


Ladik
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: sob 25 zář 2010 11:30
Bydliště: Nemojov
Dostal: 1 poděkování

Re: Zapper - dostupné typy v ČR

Příspěvek od Ladik »

Dobrý večer. Podívej se na stránky www.zappatta.cz


turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: zapper

Příspěvek od turtle22 »

Na těch stránkách www.zappatta.cz nevidím nikde žádné ceny...?


Ladik
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: sob 25 zář 2010 11:30
Bydliště: Nemojov
Dostal: 1 poděkování

Re: zapper

Příspěvek od Ladik »

Dobrý večer,ceny mám z emailu od 1000 do 3333 Kč Taky váhám s jeho koupí


zdenin
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: stř 02 čer 2010 9:11
Dostal: 1 poděkování

Re: zapper

Příspěvek od zdenin »

turtle22 píše:Na těch stránkách http://www.zappatta.cz nevidím nikde žádné ceny...?
Zkus zadat FINALZAPPER-ten je taky šikovný.


cherry
Starší člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát 13 led 2012 7:05
Bydliště: KH kraj
Dal: 4 poděkování
Dostal: 16 poděkování

Re: zapper

Příspěvek od cherry »

:?: Ahoj, je tu někdo, kdo už zkusil ten Zappatta zapper?


Léčba v ilegalitě: dobrým lidem zdar, breberám zmar!
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Zapper - dostupné typy v ČR

Příspěvek od Batles »

LoWang píše:Zdravím, zajímám se o zappery abych byl schopen o tom něco říct známým a zájemcům nebo jim třeba některý doporučit. ...
Ahoj, kdybych si měl koupit komfortní zapper, tak tento: http://craftgen.cz/sqcshop/index.php/za ... erator-a23

Osobně užíváme doma už tři roky RavoZapper, teď SuperRavoZapper a hlavně manželka ho přímo miluje.
Já se udržuju zdravý hlavně pomocí MMS, ale občas mne zabolí v zádech na ledvinách.
Když si dám program ledviny, tak bolest zmizí za několik minut.
Dcera si s tím likviduje občasné "jebáky" na tváři :D
Jsou to dobré a funkční stroje.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Software

Příspěvek od Palo »

Chcete levný Zapper?

Udělejte si ho z PC! :D

Sice zvládne jen frekvence do nějakých 20 kHz, ale bude Vám na to stačit zvuková karta, pár káblů a jestli se chcete i zabít, tak pak nějaký slušný zesilovač :)

Tenhle softík toho umí opravdu dost a umí i kombinovat frekvence (kromě zvolení druhu tónu - sinus, obdélník apod.), což je úplně super:

http://www.world-voices.com/software/nchtone.html

Jen teda otázka, jestli nebude dělat brajgl to, že to nejsou stejnosměrné pulzy, ale střídavé pulzy...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: software

Příspěvek od Elektro »

Palo píše: ... Jen teda otázka, jestli nebude dělat brajgl to, že to nejsou stejnosměrné pulzy, ale střídavé pulzy...
Stačí to pustiť cez diódový mostík z veľmi rýchlych diód a na výstupe máš zdvojenú frekvenciu a plnenie impulzov okolo 90%. Mínusový pól upnúť na delič 0,3V, aby napätie neklesalo až k nule. Získaš tak zapper do 40kHz.
Želám všetkým príjemný deň.


Hľadajme možnosti ako sa to dá a nie ako sa to nedá.
ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: zapper

Příspěvek od ito »

Videl tu uz niekto z Vas na vlastne oci pod mikroskopom ako zapper zabija zive bakterie? napriklad v kefirovej kulture?
Tak ja som sa o to pokusil a predstavte si tie mrsky ziju asi este aj dnes, nekcipla ani jedna hadam.
je mozne ze to vsetko je len podvod?
este tu ostava moznost ze som prave ja mal tu smolu a kupil som smejd ktory nefunguje.

Prosim Vas, kto ma tu moznost nech to otestuje ako ja a zverejni svoje vysledky.

Dakujem Ito


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zapper

Příspěvek od Palo »

ito píše:predstavte si tie mrsky ziju asi este aj dnes, nekcipla ani jedna hadam.
Existuje jedna teorie, která tvrdí, že zapper rozkládá krevní sůl na savo, tzn. funguje obdobně jako chloritan ;) Takže zkus kefírek trochu přisolit a pak zkus podruhé ;) Ale teda netuším, jestli to bude fungovat... V člověku je to přeji jen trochu jinačí než v "petriho misce" ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: zapper

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ito píše:Videl tu uz niekto z Vas na vlastne oci pod mikroskopom ako zapper zabija zive bakterie? ..... Dakujem Ito
Promiň Ito, ale jaký zaper jsi použil, na jaké(ých) frekvenci atd. Jenom takhle říct, že zaper bakterie nepomydlil, je nezodpovědný nesmysl. Další věc je, že nikdo vlastně neví, jestli je léčení zaprama danné pouze ničivou akcí na breberky, pokud vůbec, nebo podpůrnou akcí tělu. Že to nefachalo v kefíru, ať to bylo cokoliv, taky ještě nic neznamená ani z tohoto hlediska.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“