Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Tady si asi koupím tu řasu - chlor.. a zajímavě vypadá i protiparaz.olejíček, tedy mimo jiného....
http://www.damianvit.sk/kategoria/vsetk ... ty/?page=1
Upraveno 22.3.2012 SDK
Naposledy upravil(a) Gaia dne pát 23 bře 2012 19:31, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jardax »

Anka píše:Ahoj,pytala som sa na posobenie antiparazitik na parazity,-nieje mozna u nich postupna odolnost,alebo imunita voci tymto pripravkom,posobi to bud na ich nervovy system,alebo pohybovy...proste ich to paralyzuje.V malych davkach je liek ucinny,samozrejme menej,vo vysokych davkach si mozme ublizit my-pretazit si pecen,ladviny...Treba najst kazdemu taku davku,ktoru znesie bez ujmy,aby sa to dalo vydrzat. :)
Zdravím Anka.
Ten, koho ses ptala se zjevně moc nevyzná a střílí od boku....
Mrkni na:
http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=& ... Iyyi5oKYzQ


Anka
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pát 27 led 2012 23:37
Dal: 11 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Anka »

Ahoj,
u Praziku to funguje jinak, paralyzuje potvory tam pry neni mozna rezistence,dostava se krvi vsude ,ne jen do traviciho traktu.Kdyz se bere male mnozstvi ,ma jen slabsi ucinek,nestraci ale silu pri dalsim pouziti.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jardax »



Anka
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pát 27 led 2012 23:37
Dal: 11 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Anka »

hnusne odolne potvory :devil:


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Anka píše: hnusne odolne potvory :devil:
Ja som vam vravel... :-)
Cisty selsky rozum a intuicia mi hovorili, ze to bude tak. Proste viem, ze je to tak, aj bez studii. :-) Treba im dat poriadnu davku, a predtym sa co najlepsie "predcistit", aby bola pecen "volna". To potom znesie vyssie davky.
Preto si myslim, ze prirodna cesta na zaciatok je lepsia... trojcatko. A potom poriadna sprcha chemickych. Potom chemicke uz v ziadnom pripade nebrat aspon rok, iba udrzovat preventivnu davku prirodnymi. A ak sa nieco premnozi, tak o rok slahnut davku chemickych.
Ono, ked clovek je striedmo a zdravo a robi si priebezne ocisty, posty, a vsade pouziva vela chilly, cesnaku, zazvoru, byliniek, nemusi cely rok blbnut s antihelmetikami. Staci na jar poriadna ocista, najlepsie po poste, a je to.

Inak som v 15tom dni trojcatka a mam pocit, ze to zacina poriadne zaberat. Najprv som myslel, ze sa mi to len zda, ale dnes som jednoznacne pocitil navaly energie, ake som maval snad pred 10 rokmi naposledy. A to chcem este dat Entizol, P+A+I a potom MMS. Tak snad bude konecne dobre, a nevrati sa mi to, lebo vzdy po poste sa mi to postupne zhorsil stav naspat.


marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od marlenka »

Ahojte všetci na tomto fóre!!!
Veľmi pekne Vám ďakujem za rady ohľadne pasty Ivermectin.Veľká vďaka patrí Palovi,Slávkovi,Cherry,Dancee a všetkým,ktorí akýmykoľvek skúsenosťami prispievajú do tohto fóra.
Zachránili ste život mladej babe,ktorá mala premnožené škrkavky v žalúdku a v dvanástniku ale doslova v brutálnom množstve.Rakovinu sme vylúčili lebo holka chytila takéto stavy hneď ako prišla z dovolenky v Thajsku.Dovtedy jej nič nebolo.Aj preto sme verili úsudku liečiteľa a biorezonancii a nie lekárom.Keby nebolo Ivermectinu,Zuzka by už teraz bola bez žalúdka a samozrejme lekári by jej zatajili čo tam pri vyoperovaní naozaj bolo.Lekári sú totižto v dnešnej dobe takí zabrzdení že nielenže neberú do úvahy iné okolnosti,ale hneď vás chcú presvedčiť o svojej pravde(správnej diagnóze v úvodzovkách).
Nasadili sme prvý deň jeden dielik pasty a bola pod dohľadom liečiteľa celý ten čas a pravidelne jej meral množstvo zostávajúcich parazitov v organizme.
Hneď po prvom užití pasty Ivermectin prišlo k masívnemu vracaniu vody (lebo Zuzka nemohla už dva dni nič dostať do žalúdka okrem vody)a vyvráteniu prvých škrkaviek.Nevedela som doteraz ,že to vyzerá ako žlto-oranžové želé,ale na prvýkrát vyvrátila obrovskú masu tých potvôr.Na druhý deň dostala jeden a pol dielika a opäť brutálna tyčka so žltou vodou a žltým želé.Vyzeralo to ako neforemná hmota.Kúsok sme odobrali a zaniesli obvoďákovi že nech to dá na rozbor.Tváril sa všelijak pochybovačne,ale vzorku od nás zobral.Pred tromi dňami prišli konečne výsledky.V tej jednej vzorke sa našli hneď tri podtypy škrkaviek vrátane nejakej hongkongskej.Po druhom dni Ivermectinu jej veľmi začalo chutiť jesť tak sa jej pomaly dávali sucháre a zemežlčový čaj.Tretí a štvrtý deň mala pauzu a potom šla na premeranie.V žalúdku už toho nebolo veľa ale v hrubom a v tenkom čreve bola nameraná kolónia škrkaviek.Opäť jej bola podaná pasta a začala liečbu Albendazolom.Zhruba za štyri dni jej spolu so stolicou vyšli von aj také malé bledohnedé červíky asi 12 centimetrov dlhé.Toto isté sa opakovalo s každou stolicou asi 5 dní.Po opätovnom premeraní boli už výsledky celkom dobré,ale ešte preventívne užíva aj pastu ktorú strieda s albendazolom.Potom si chce dať regeneračnú kúru na pečeň a črevá.Chcela by som sa Vám ešte raz aj v jej mene veľmi pekne poďakovať za rady a skúsenosti,ktoré sem vkladáte.Ono niekedy to človeku môže zachrániť aj život ako tomu bolo i teraz.
P.S.:Nikdy som neverila,že parazity môžu mať takú silu a spôsobiť v oranizme toľko škôd.
Ešte raz ďakujeme. :jump: :laugh:


cherry
Starší člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát 13 led 2012 7:05
Bydliště: KH kraj
Dal: 4 poděkování
Dostal: 16 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od cherry »

Marlenko, to je báječná zpráva!!! Mám ohromnou radost. :jump:


Léčba v ilegalitě: dobrým lidem zdar, breberám zmar!
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

marlenka píše:Ahojte všetci na tomto fóre!!! ....
Zachránili ste život mladej babe,ktorá mala premnožené škrkavky v žalúdku a v dvanástniku ale doslova v brutálnom množstve. .....
Nazdar Marlenka,
Holka to čumím jak vejr. Moc děkuju, že jsi to sem dala. Takových být víc. Aj ode mne máš karmu za výborný úsudek s tím Thajskem.
S laskavým pozdravem, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dancaa »

marlenka píše:Ahojte všetci na tomto fóre!!!
Veľmi pekne Vám ďakujem za rady ohľadne pasty Ivermectin.Veľká vďaka patrí Palovi,Slávkovi,Cherry,Dancee a všetkým,ktorí akýmykoľvek skúsenosťami prispievajú do tohto fóra.
Zachránili ste život mladej babe,ktorá mala premnožené škrkavky v žalúdku a v dvanástniku ale doslova v brutálnom množstve.
P.S.:Nikdy som neverila,že parazity môžu mať takú silu a spôsobiť v oranizme toľko škôd.
Ešte raz ďakujeme. :jump: :laugh:
Marlenko, za odvahu převzít na sebe zodpovědnost a za neústupnost před "neprůstřelnými" argumenty lékařů
ti také uděluji karmu,
jistě to pro tebe nebylo lehké nepodlehnout tvrzení lékařů, když je poslouchá 90% národa :eclap:
Jsem šťastná za život toho děvčete, žes ji mohla zachránit, ing. Bláhová by z toho měla radost.

Mám kamarádku, co měla v prsu cystu echinokoka (měchožil zhoubný) a já ji bohužel
od chemoterapie nedokázala odradit, uvěřila lékařům, že má opravdu rakovinu... :evil:


etericka
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: úte 28 úno 2012 12:14
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od etericka »

marlenka uzasne! Som rada,ze pomohlo,moj ivermectin je uz tiez na ceste


" Iba mŕtve ryby plávajú s prúdom "
etericka
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: úte 28 úno 2012 12:14
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od etericka »

ináč,toto včera vygrcala mačka u nasich na dvore http://nd02.jxs.cz/606/256/92a8642ff2_58522957_o2.jpg clanok http://slayeress.blog.cz/1001/2 plostenica ci co


" Iba mŕtve ryby plávajú s prúdom "
Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Marlenka, super.
Jsem tím vším nějak zmožená..., komu jsem ještě neřekla přímo dík za radu, tak dík, opravdu.
Procházela jsem Malachova a znovu zjišťuji, že podobné procedury provádím XX let, jen jsem netušila, že jsou takhle přímo zaměřené i na a hlavně na parazity a přesto mě ty potvory znovu dostanou. Jak na to člověk nemyslí přímo, stačí návštěva v restauraci nebo i jen jakýkoli dobře nastartovaný výrobek v jakémkoli krámě, a to i "originál" zabalený..... Nějaký ten stresík k tomu. A to vůbec nepočítám možnost, že by si druhé polovička odskočila zaflirtovat....
Asi jsou i nějak odolnější a drzejší.
Pamatuji si, že jsem v mayovkách četla, že jedna z nejlepších krmí pro zálesáky je medvědí tlapa - dobře naložená, až s ní už hýbou červi.
Jéžiš, mě je zle.....
To Vinetů určitě nejedl nebo zase zařval další idol...
DDD


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od cimirek »



KORKA
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: úte 22 lis 2011 15:41
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od KORKA »

Zdravím všechny,mohu potvrdit velikou účinnost metody ricin+koňak.Mám za sebou 3x a chystám se příští týden ještě jednou.Do oleje si vymačkám šťávu z půlky citronu,zamíchám a lépe se to pije :lol:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“