Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Metody léčení

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Dýchaním proti astme,alergii,chrápaniu,vysokému tlaku,úz

Příspěvek od Mo »

98% - tná lenivosť Slávku, to je problém :) preto je tak málo ľudí bohatých, zdravých a šťastných :D
ale každý má na výber ;)


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: foot spa detox

Příspěvek od Craft »

zuzu píše:.. zkousel nekdo vanicku anebo ji ma doma?! nejaky pozitivni nazor na tutok metodu?!
Dneska lze zakoupit detox. vaničky v různých provedeních. Především se liší v tom, že buď mají nebo nemají ruční elektrodu (náramek). Novější konstrukce bez této ruční elektrody nepotřebuje ani tolik soli pro zvětšení vodivosti na používanou hodnotu proudu. Merlin tu sice někde před časem tvrdil, že stejného efektu lze dosáhnout i s nohama v lavoru s MMS, ale vzhledem k tomu, že jsem zkoušel oboje, tak nezastávám jeho názor. Jak jsem také dříve používal koupele s MMS, nikdy jsem nepociťoval na druhý den takový pocit přilivu energie, jako když jsem si dal 30minut detox. vaničky a používám ji cca. 1x týdně dodnes. MMS koupele jsem nakonec vyměnil za koupele z himalájské soli s konopím (prodává se už namíchaná) a neznám nic lepšího na uvolnění. S vodou z detox vaničky se dají dělat i psí kusy se Salvií :D


Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Jak nahoře, tak dole

Příspěvek od Nemo »

Jsem tady krátce a je problém pro mne vyhledat svůj starý příspěvek, prot se omlouvám za duplikaci myšlenky. Ale než k němu přistoupím tak trochu selského rozumu.

Mám mimo jiné středoškolské vetrinární vzdělání a z vlastní praktické zkušenosti vím, jakou vodu pijí jak volně žijící zvířata, tak občasně i zvířata z velkochovu. I kráva, nebo prase mající pitnou vodu nadosah se občas napijí močůvky (pokud se k ní dostanou). Pravda, dělají to pravděpodobně proto, že jim něco chybí. Ale jejich zdravotní stav to nijak neovlivní.
Každá pramenitá i dešťová voda odjakživa obsahovala mimerály (potřebné stopové prvky) a jako děcka jsme pili vodu z potúčků a ta zaručeně nebyla sterilní a bez minerálů. Píšu to proto, abych varoval před "STERILIZACÍ" našeho života.

A nyní moje zkušenost.

Stejné účinky, jako mražená voda, má převařená voda - a schlazená za nepřístupu vzduchu. Má to pozitivum, že varem opravdu zničíte choroboplodné zárodky, kdežto krátkodobým zmrazením v mražáku nikoliv (né všechny). V případě, že vodovodní voda je "v normě" převařením nepříjdete o cenné stopové prvky, které pak za penízky kupujete v lékarnách. Jeden z pramenů, který psal o dlouhověkých komunitách žijících v horách a pijících pouze vodu z ledovců zdůrazňoval, že tato voda je tak bohatá na "minerální nečistoty", že je až kalná.


Má-li někdo zájem o maximálně přefiltrovanou vodu, tak ji najde především v tuzemském ovoci (nemá-li vlastní zahradu). Za totality se pravidelně kontrolovaly plodiny na těšké kovy a jiné prevíty, jako například kadmium v kořenové zelenině (z nevhodného vápnění půdy). Často se musela zaorat celá pole mrkve. Dnešní sabotované torzo zemědělství je na tom podstatně hůře a věřím, že většina levného dovozu je na tom ještě hůř. Nechci napadat mražení a jiné úpravy vody, protože s tím nemám žádné praktické zkušenosti a věřím, že většina toho funguje. Ale nabízím malou, jednoduchou a levnější alternativu:

1. Proto prosím Vás vyvarujme se extrémům. Když si nevíme rady, vemme si příklad z přírody, protože vše na této planetě vzniklo podle stejných pravidel. "Jak nahoře, tak dole, jak dole, tak nahoře".

2. Pro klid duše můžete napustit vodovodní vodu (nesmrdí-li atd.) nechat aspoň půl hodinky odstát a pak pít pouze horní 2/3.
3. Chcete-li si to vylepšit, tak jakýkoliv nápoj a portavinu před konzumací vemte do dlaní a s představou proudící energie skrze dlaně do potraviny ji nabijte myšlenkou "zdraví"
4. Zavařte v jakékoliv konvici vodu, nechte ji chvíli klokotat, pak ji hned nalijte do keramického hrnku "po okraj" přikryjte třeba talířkem a ponořte do nádoby se studenou vodou. Samozřejmě vnější studená voda nesmí zalít tu teplou. Přibližně po 10 mibutách je voda schlazená na pokojovou teplotu - tuhle vodu vypijte jako lék. Aspoň 2 deci ráno a večer, nejlépe na lačno. Možná Vás to trochu prožene, ale neuškodí.

Touto vodou jsem zkusil úspěšně urychlit klíčivost, během tří dnů se ztrácejí bolesti břicha a ostatní "stresové" potíže většinou do týdne.

Tyhle čtyři body Vás nebudou stát skoro nic, neuškodí a většibou pomohou. Chce to akorát trochu více Vašeho drahoceného času. Někteří, jako např. Ia o tom asi ví ještě více :D

Na opravdu kontaminovanou vodu bohužel žádný zlepšovák nemám.


Andromeda
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 21 zář 2010 13:12

EET - Emoční energetická terapie

Příspěvek od Andromeda »

Ahoj všem,

pokud někoho zajímá téma EET - Emoční energetické terapie, ráda se podělím o zkušenosti :D


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

Ahoj ;)
čítala som, čo si písala v EFT, len to prosím, podrobnejšie rozpíš, aby sme sa vlastne vedeli pýtať, čo nás zaujíma, momentálne ma teda zaujíma, čo konkrétne EET je ;)
pekný dník ;)


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

EFT

Příspěvek od 1220 »

dobrý den Andromedo,
ano jste tady dobře, přes emoce nemoce mohou vzniknout, proto je zřejmé , že přeseřízením by mělo být možné se přes prožité a překonané emoce přenést a zůstat pak v původním, to jest zdravém stavu.
Konec konců každá škola neofytů měla v přípravných stadiích jako nutnost hlavní emoce prožít a tím pádem je překonat.
Jinak žádná svoboda není možná.
Asi bude hodně lidí, které by to mohlo zajímat, je sice pravdou, že si mohou vyhledat a stáhnout a zde pak řešit konkrétní věci, ale většinou pokud není o záležitosti všeobecné povědomí to neudělají.
Takže asi by nebylo úplně od věci, napsat krátký úvod popřípadě seriál , a taky napsat svůj příběh zkratkovitě, aby lidé vytušili oč jde a k diskuzi se posléze osmělili.
Dnes je totiž přeinformovanost a mnoho cest , a mnoho lidí hledá, někteří našli jinde, ale mám za to, že společné rysy musí zůstat zachovány u každého uzdravování.
Přeju výdrž a pevné odhodlání.
občas čihnu

k.


Andromeda
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 21 zář 2010 13:12

EET - Emoční energetická terapie

Příspěvek od Andromeda »

Ahoj a dobrý den,

děkuji moc za připomínky a dovolte mi tedy pár základních informací o EET, neboli Emočních energetických terapiích.

Emoční Energetické Terapie pracují s metodou 7P, která spočívá v: Přetvoření Podvědomých Příčin Psychosomatických Problémů v Pozitivní Programy a pomáhají řešit příčiny zdravotních, psychických i vztahových problémů. Pomáhají odstranit všechny možné strachy, potlačované emoce, traumatické zážitky z minulosti i z minulých životů, kletby, fóbie, deprese, pocity viny, závislosti, sebedestrukční programy, znásilnění, zneužití, úrazy, nedostatek sebevědomí, tréma, sexuální problémy. Touto metodou lze odstranit v podstatě cokoli, ale hlavní je samozřejmě chtít tento problém odstranit :D
Jedná se o metodu, která pomáhá najít příčiny problémů, které jsou téměř vždy spojeny se strachem a s nezpracovanými emočními prožitky. Přitom se na těle vyhledá místo, kde jsou nahromaděny negativní emoce (strach) a kde tím pádem vytvářejí blok (na dané čakře - energetickém centru). Následně dochází k odstranění tohoto bloku a zpracování negativních emocí. Metoda je specifická v tom, že způsob odblokování probíhá zcela jedinečně dle konkrétní situace a problému, který se u daného člověka právě řeší.

Díky EET se každý naučí mít rád sám sebe, a bude tak schopen odpustit všem, kteří se k němu nezachovali nejlépe a zbaví se tak všech výčitek a zloby, díky kterým si ubližuje a způsobuje si tak zdravotní a psychické problémy. To všechno totiž blokuje to, aby se mohl cítit šťastný a být opravdu spokojený.

Já jsem se k této metodě dostala úplně náhodou, když jsem si právě procházela nelehkým obdobím svého života. Nejprve jsem se vlastně dostala k reiki a pak i k EET a musím říct, že od té doby se mi úplně změnil život. Každému bych přála, aby měl každý den naplněný štěstím, láskou a hojnosti jako já, a proto bych se ráda podělila o to, co dnes už vím o tom, jak se "posunout dál" a nejen žít, ale opravdu si svůj život užívat. Tato metoda tady zatím bohužel není moc známá, což je dalším důvodem pro to, proč jsem tu :D


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Miluj svůj život

Příspěvek od 1220 »

To je důležité, není možné mít rád, a lásku projevit, při sebe nelásce.
Přes já, jinak to nejde, a to já může být scvrklé jako uschlý list , být téměř bez života, nebo může být velké skoro jako celý vesmír a vejde se do něho mooc.
Taková základní kniha s množstvím positivních návodů i popsaných případů je :

http://www.ranka.cz/knihy/hay.htm#miluj_svuj_zivot
Přesto však cítím rozdíl mezi touto autorkou a mezi zde ohlášenou metodou.
Je tam opravdu rozdíl ?
S metodou jsem se osobně zatím nesetkal.
S čím jsem se bohužel setkal jsou kvanta lidí poškozených předchozím magickým vývojem , nesprávně chápanými náboženstvími, poškozenými holotropním dýcháním, jednostranností úsudku, a ba co dím i internetem.Snad úplně největší poškození je ale z materalistického světového názoru.Kdo si toho nevšímá může být v pohodě.
Skoro se bojím domýšlet a analyzovat dál...........
No nic ... úvod vypadá slibně. Díky.
K.
Naposledy upravil(a) 1220 dne sob 25 zář 2010 6:32, celkem upraveno 1 x.


sanov
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 06 zář 2010 17:10
Dostal: 1 poděkování

Re. Andromeda

Příspěvek od sanov »

Niečo mi na EET nesedí, zatiaľ to neviem pomenovať.
Domnievam sa, že autorka podľahla sebaamu a sľubuje viac, ako môže dokázať.
Nevylučujem, že v nektorých prípadoch pomôže. Ale či to bude dlhodobo pre pacienta dobré, neviem.

Maj sa a neber to osobne.
sano


Nemôžeme robiť veľké veci. Môžeme robiť iba malé veci s veľkou láskou. Matka Tereza
Matina
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 čer 2010 10:15

Andromeda

Příspěvek od Matina »

Ahoj Andromedo, můžu se přidat do klubu? :) U koho jsi absolvovala kurz?


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

TFT, EFT, EET.

Příspěvek od hanka »

Mě by zajímalo, jak se při uvolňování bloku postupuje - při EFT se tak děje ťukáním na určité body s opakováním formulek, vztahujících se k problému. Při TFT se taky ťuká, ale provádí to terapeut. Jak je to u EET?

Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
lena

Re: Pit vodou a ne mineralky

Příspěvek od lena »

hnizdojan píše:Od doby, kdy piju vodu a přestal jsem pít minerálky, cítím se daleko lépe.
to je jasne, mineralky s bublinkama neodkyseluji, ale zakyseluji vice organizmus tvori hlen v tele, ktery vice skodi jako dela dobre. cista voda telo cisti a odkyseluje.


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Regenerační gely na zuby

Příspěvek od gromit »

hnizdojan píše:Slyšel jsem, že existují regenerační gely na zuby, netuším ale jak se jmenují. Měly by zub kompletně regenerovat. Poradíte mi prosím někdo název?
na internetu je spousta informací a Google dost často najde co hledáš:
http://www.inovace.cz/for-life/zdravi-a ... ez-vrtani/
V drogerii ani v lékárně to ale ještě nekoupíš, zatím je to jen pro myšky ;)
ale bude to stát balík - už taky kvůli vedlejším účinkům :D


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Pivo

Příspěvek od Nemo »

Mi kdysi dávno doporučil obvodní lékař, že 12ti stupňové pivo je zásadotvorné, ať ho občasně piju. Dal jsem na jeho slova :D :D :D Ale tu zásadotvornost nemám ověřenou.


Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Pokusný gel na zuby

Příspěvek od Nemo »

Bohužel nemám čas na praktické ověřování tohoto nápadu, ale možná to bude chtít někdo zkusit. V prvé řadě bych podotkl, že s kostivalem bych pracoval velmi opatrně. (jedná moje známá si dala přes noc kostivalové listy na oteklé koleno a ráno se zděsila, protože měla nedokrvenou nohu - tak se jí zúžily žíly).

Možná by se dal připravit gel takto:

1. sterilní skořápky rozpuštěné v citronové šťavě (té citronové šťávy co nejméně, protože může působit i na zub)
2. kostival (asi jemně nastrouhaný kořen)
3. gelová složka - třeba trochu želatiny
4. možná by se hodila nějaká ingredience, která by zneutralizovala citronovou šťávu.
to vše dobře zamíchat
4. obal - mistička kolem ošetřovaného zubu (rychle mne napadá vydlabat třeba mrkev, nebo okurku, nebo třeba rozžvýkanou žvýkačku) ale může být i plast, třeba pěněný extrudovaný polystyrén, ze kterého se dělá jednorázové nádobí.

Asi bych tento gel zkusil aplikovat nejdříve na čistou vaječnou skořápku aspoň na 24 hodin. Další zkoušku jednorázově na chvíli na poškozený zoubek a čekat, co to udělé. (hlídat případné negatívní účinky).

No a pak to třeba několikrát za sebou po 15 minutách u televize zkusit nasadit na zoubek.

Možná kolegové zběhlí v léčení, budou mít výhrady, nebo vylepšení. Toto je jen nahozená inspirace.

Zdravý chrup všem přeje Nemo


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“