Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Boží Mlýny

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
mahatma

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od mahatma »

medvídek, si génius! stačí kliknúť a hneď vieš čo a prečo robím...
pozri si video s Usainom Boltom, naprogramuj si ho do mozgu a za pár dní a zadarmo ho určite predbehneš, lebo ty vieš všetko lepšie.
pozri si video s Vanesou Mae, naprogramuj si ho do mozgu a za pár dní a zadarmo tie skladby na husliach zahráš určite lepšie ako ona, lebo ty vieš všetko lepšie.
pozri si video s Bruce Leem, naprogramuj si ho do mozgu a za pár dní a zadarmo je z teba najväčší bojovník, lebo ty vieš všetko lepšie.
určite si vo svojej genialite hneď ako si sa narodil a odkukal od rodičov čo a ako robia vedel chodiť, hovoriť... bez učenia... naprogramoval si si to do mozgu za pár dní a zadarmo.
ani do školy si určite roky nechodil, neučil si sa čítať, písať, počítať, logicky rozmýšľať... naprogramoval si si to do mozgu za pár dní a zadarmo...
zatiaľ mám pocit, že si často pozeral film blbý a blbší a naprogramoval si si ho za pár dní a zadarmo do mozgu...

takže zaleziem naspäť do svojho levelu a s géniom ako ty už rozhovor viesť nebudem, ešte by si mi zdrvujúcou silou svojich argumentov, ktorú tu od začiatku svojho pôsobenia predvádzaš "přeházel svět" ako pootovi...


roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

mahatma já nikdy nepsal, že jsem génius a ani po nikom nechci, aby psal takové věci.
Jsem běžný člověk jako každý jiný.
Zeptám se tě na pár věcí, děkuji za odpověd..

1.Jíš maso?
2.Sleduješ televizi?
3.Kupuješ si noviny?
4.Jsi lékař?
5.Věříš v boha?
6.Věříš v anděly?
7.Věříš v duši?
8.Věříš v reinkanaci?
9.Věříš v karmu?


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
roztomily.medvidek píše:poota jistě že se ti nelíbí moje reakce, protože si uvědomuješ, že dokážu vyvrátit možná i vše v co věříš a zcela ti přeházet realitu, takže nastupuje obranná linie zafixovaných pravd a vír. A to je celé. :bye:
V Tvém levlu a v roli, kterou ses rozhodl hrát, jistě uneseš fakt, že se hluboce mýlíš.
Psal jsem Ti, že s Tebou nechci debatovat, tak to laskavě respektuj!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od Slavek Krepelka »

roztomily.medvidek píše: poota jistě že se ti nelíbí moje reakce ..... obranná linie zafixovaných pravd a vír
Poota ale nenapsal, že se mu nelíbí Tvé reakce. On napsal, že ho zaráží, tvé jednání. Jde ze tvé strany očividně o neskonalou nepozoronost vůči psanému textu a tím i významu sdělovaného, domýšlivost a z toho vyplývajíci překrucování slov druhých a významu jejich sdělení. To nesvědčí o tvé duševní stabilitě a už vůbec ne o tom, že bys mohl mít v tomto období své zmatené, holografické existence sebemenší schopnost někomu vyvrátit jakýkoliv vír. Očividně máš problém přesvědčit sebe sama, natož někoho jiného. To přesvědčování vezme přeci jen naprosto jiného kanóna, zatímco tvé slepé šátrání v kalných hlubinách New Age patoků funguje spíše na povahy značně zmatené a labilní, čehož jsi sám živým důkazem. Hledej v sobě a až se zbavíš své slámy, pak teprve snad budeš mít i šanci. Aby ses mohl nějak zase naplnit něčím užitečnýčm, nezbyde Ti než se první zbavit své vycpávky. Z mého břehu s lítostí hledím jak se zoufale topíš se chytáš kdejakého stébla iluzí, snažíce se ukřičet ani ne tak druhé, jako sebe sama, že jde o pevninu. Panika je, mevídku, špatný rádce. Bohužel takoví potenciální utopenci jsou i velice nebezpeční komukoliv, kdo by jim chtěl pomoct. Naprosto přesvědčivě zde předvádíš, že se bojíš sebe sama, že máš strach sáhnout hlouběji do svého podvědomí, ve kterém jsi uvízl jak delfín v rybářské síti, která Tě dusí k smrti a stahuje pod hladinu. Proto se babřeš v těch povrchnostech a po vrchnostech nikdy nebylo nic jiného, než bída a utrpení. Nadýchni se, ponoř se, rozcupuj to, byť i s pomocí profi plavčíka. Udělej si tam dole pořádek a uvidíš, jak se Ti úžasně uleví a aj plavat tě to naučí. Jinak se hochu utopíš.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
mahatma

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od mahatma »

medvídku, tak teda ešte raz, asi si si to ešte nestihol naprogramovať do mozgu :
mahatma píše: s géniom ako ty už rozhovor viesť nebudem
čítaj... a rešpektuj!


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od martin11 »

roztomily.medvidek píše:mahatma já nikdy nepsal, že jsem génius a ani po nikom nechci, aby psal takové věci.
Jsem běžný člověk jako každý jiný.
Zeptám se tě na pár věcí, děkuji za odpověd..

1.Jíš maso?
2.Sleduješ televizi?
3.Kupuješ si noviny?
4.Jsi lékař?
5.Věříš v boha?
6.Věříš v anděly?
7.Věříš v duši?
8.Věříš v reinkanaci?
9.Věříš v karmu?
...medvídku neodpověděl jsi mě na otázku, proč používáš cizí slova v českém textu....viz tvůj LEVEL..
...no dobře, radíš vyhledat si význam toho nebo čehokoliv slova....na internetu....
:idea: internet je až druhá služba, kde hledám odpověď na problém....můžeš se jen dohadovat, kde hledám odpověď na cokoliv nejdříve.

...Dále mě ještě v souvislosti s Tvým bytím zajímá, jakého jsi vlastně vyznání....
...po prostudování Tvého "Štítu" a položených otázek, viz citát výše je mě vše jasné, a myslím i všem ostatním. Je mě jasné, s ohledem na Tvou víru kam se svým snažením míříš. Bohužel asi nejsi na tom správném Foru. Myslím, že by jsi si měl založit svoje vlastní Forum...tam budeš mít ten nejvyšší LEVEL tak a to asi poslední diskusní příspěvek s tebou. Možná ještě "něco" připojím, když mě to nedá. martin11 :D
p.s. škoda, že jsi neposlal ten vylepšený štít ve formátu ...jpg. pokud bych si ho mohl vytisknout, tak bych ti ukázal SVĚT v jiném rozměru nežli jej ty sám vnímáš....bohužel nechceš, nebo se něčeho bojíš :?:


... věřím, že se " TO " povede ......
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

poota respektuju to, je to tvoje volba.

Slavek Krepelka já problém nemám, mám zcela jasno, tak jako nikdy, což mě ze začátku překvapilo, protože jsem věřil spoustě blbostem a zafixovaným lžím, které jsem během života nasbíral. U tebe je to stejné, věříš zafixovaným lžím a stále se ujišťuješ, že je to pravda, protože máš strach z pravdy.
Já nepanikařím, mám zcela jasno milý Slávku a ani nepotřebuju všechno okecávat, jdu přímo k věci, pravda je přímá a ne mastění huby a okecávání. Pravda je jednoduchost a ne složitost.
Nezapomeň, že tvůj život je jen experiment a komedie, kterou sis naplánoval sám, takže pohoda klídek a relax :laugh:

mahatma ano respektuju svůj strach.

martin11 už jsem ti odpověděl, level je běžné slovo používané už dlouho, pokud máš problém jako důchodce, tak si to vyhledej na netu.
Level=stupeň.
Nemám žádné vyznání, věřím v jednoho prvotního stvořitele, který dává všem stejně, záleží na tobě, co od něj chceš, to taky dostaneš.
Chceš mě něco ukazovat a zaráží mě tvoje neschopnost (neber jako urážku), to si ten obrázek neumíš online převést a pak uložit do pc, pak si sním můžeš dělat i psí kusy, chceš mě poučit o něčem a nezvládeš primitivní převod obrázku, už jen to mě říká, že vymýšlíš nějakou stupiditu, která mě nic neřekne a je zcela zbytečné to řešit.

Malá ukázka smutné reality:
http://www.svetkolemnas.info/novinky/za ... cist-kazdy
To je jen zlomek toho co se děje všude na světě, místo toho aby se lidé měli rádi, tak se nenávidí za každou blbost.


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Něco pro zdraví: 12 čaker u člověka:

Pod černou čarou jsou fyzické čakry (7) a nad černou čarou jsou spirituální čakry (5)
Obrázek

Časoprostorová anténa aneb jak vyrobit neomezený zdroj energie od entity Bashar (siriánské vědomí):
Obrázek


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Alaje z Plejád - otázky a odpovědi

http://www.pomoc-lidem.cz/index.php/kon ... a-odpovedi

Informace pro vás, záleží jen na vás co si z toho vezmete :bye:


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Boží Mlýny

Příspěvek od Milenium »

Rád bych dal do pozornosti tento zajímavý dokument o kvantové fyzice a bohu



Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

[youtube][/youtube]


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

3 důležité otázky, abych nezapomněl..

1.Co jsem?
Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska, jsem JEDNOTA a vše ostatní je pouze ILUZE.

2.Proč tu jsem?
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych se nenudil. Abych zažil něco úžasného, co jako nehmotná energie nezažiju.

3.Jaký je smysl života?
Smysl života je žít. Žít život v harmonii s ostatníma, protože všechno co je, je stejná energie zdroje.
A proto když je všechno jedna stejná energie zdroje, nebudu ubližovat nikomu, protože tím si ubližuju sám.

Když, nezapomenu odpověď na tyto tři otázky, budu navždy šťastný a žít v harmonii :)


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Co je to láska?
Ohledně Lásky to vidím takto:
Není láska jako láska, lidé mají naprosto zkreslené pojetí slova Láska.
Jak já si představuju lásku?
Opravdová nekonečná bezpodmínečná láska je láska, kterou dáváte všemu a všem, bez očekávání,
že vám ji někdo vrátí, protože ať už dělá kdo chce co chce, všude je schovaná energie lásky, stačí to jen umět najít.
Příklad: Někoho naštvete a on vám řekne: Ty jeden debile. Já tam vidím schované mám tě rád.
Ikdyž to tak nevypadá, protože on to neříká vám ,ale sobe on říká: Promiň jsem debil, mám tě rád.
Pokud budete milovat všechno co je, bude všechno co je milovat vás.
Pokud chcete najít lásku, první krok je milovat sám sebe, takového jaký jsem,
teprve pak můžete začít milovat druhé a pak ten druhý může začít milovat vás.
Nekonečná bezpodmínečná láska je když někoho milujete svou duší.
Pokud vám toto někdo vrátí, tak proběhne spojení na nejvyšší úrovni Jednoty,
když se duše navzájem poznají a proběhne nejvyšší úroveň lásky.
Lidé si myslí, že když někdo splňuje jejich potřeby, tak je to láska, prdlajs to není láska, ale jen výměna tělesných potřeb.


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Program STRACH:

Žijeme v Iluzi, můžeme jí říkat třeba Matrix či Holografická realita..
Lidé se pořád něčeho bojí a přitom není důvod se bát..
Strach je program Matrixu na zotročení lidstva, lidé se přirozeně bojí neznámého a právě
tohoto zneužívá Matrix, našel naši největší slabinu a používá ji proti nám.
Program strach je vůbec nejhorší a nejdestruktivnější program na zotročení lidstva.
A teď vysvětlím proč se není důvod bát:
Včechno CO Je je pouze jedna bytost, která prožívá sama sebe v Iluzi.
Všechno Co Je je Jednota či nekonečná láska či nekonečná energie zdroje či nekonečné vědomí či stvořitel či bůh, můžeme tomu říkat různě, pokud ovšem myslíme to stejné v nezkreslené podobě.
Když je všechno Jednota a co vidíme kolem sebe pouze ILuze, tak se není důvod bát..
Čeho se má člověk bát? Není čeho všechno je energie zdroje v jiné formě.
Žijeme v Iluzi a máme strach z nedostatku něčeho, ale jak může být v Iluzi nedostatek? Nemůže.
Pokud člověk Všechno Co Je miluje, tak je v harmonii s Jednotou, plně si uvědomuje, že toto je jen
zkušenost prožitá v Iluzi, jen taková "kosmická srandovní hra", tak proč by se měl něčeho bát..
Není důvod se bát, program strach je používá náš vlastní strach ze sebe samých pro svůj vlastní prospěch.
Strach neexistuje je to jen a pouze ILuze!!!
Motto: PŘESTAŇ SE BÁT A ZAČNI MÍT RÁD :)


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
Odpovědět

Zpět na „Universum“