Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Obecné choroby

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: ..

Příspěvek od krovak »

NoDi: okrem fotiek si bohuzial poslal prilis malo udajov :-(
ak by som to mal brat podla pozicie na nohe je to ponajviac v oblasti prisluchajucej drahe obliciek (zvlast cast okolo laveho clenka) lenze to nemusi vobec nic znamenat. Teoreticky sa moze jednat o nasledok uzivania MMS (detoxikacia). Dost podstatne je aj kedy sa to vyhodilo (okolnosti, povedzme dlzka uzivania mms), co tomu pomaha (teplo, chlad, pohyb, vylozenie si noh), dalsie priznaky ako potenie, spanok... Pripadne fotka jazyka.
Krvne obrazy ukazu veci az po istom case s na urcitej urovni, tak isto je aj otazka ako vyzeral ten krvny obraz predtym...


lena

Re: nozky

Příspěvek od lena »

krovak píše:
lena píše:jen si zacni pekne s mms, jinak se toho nezbavis,

a take dulezite se v nem koupat, ale nezapomen ho i brat, :!:
leni pri vsetkej ucte toto je riadne zavadzajuce tvrdenie (v perle bol k tomu taky pekny slogan: http://en.wikipedia.org/wiki/There%27s_ ... y_to_do_it )

edit: zmenil som komentar k linke

bylo to psane jak jsem v tom momente citila, ale jak uz jsem kratce poopravila, je mnoho cest, ktere vedou do RIMA !!!! NEVZDAVAT SE A BOJOVAT!!!!


krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: nozky

Příspěvek od krovak »

presne tak, plne suhlasim. mozno to bol zablesk intuicie ked si to pisala, ale nemohol som si odpustit rypnutie ;-)


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MUDrci versus alternativka

Příspěvek od Daria Lori »

Nevite nahodou, cim lecit DNU? Mam dojem, ze ta stehovava bolest v podvrtnutem kotniku smerem k nartu je DNA, (otok uz pres 4 mesice, utlumuje to obcas koupeli v MMS), ale nezmizelo to uplne... . Docetla jsem se o tresnich, vitaminu C, flavonoidy, kopriva a obklady z ni potom jeste neco je? Ted to pomalu prestava pochodovat, ale usadlilo se to v nartu, presne tam co vede pasek k sandalum, to bude v lete chodit bosky? :roll:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MUDrci versus alternativka

Příspěvek od Palo »

Zeptej se Jardy ovčáka, ten dnu měl a vychytal ji ;) mám dojem, že na to šel jedlou sodou s javorovým sirupem, ale vsadil bych se, že by stačila i jedlá soda se sirupem. Dá se doporučit i odkyselující směs - tedy pokud je to DNA. To co sji popsala, tak to bych pochyboval, že by to zabralo, v tom případě to DNA není...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MUDrci versus alternativka

Příspěvek od poota »

Daria Lori píše:Nevite nahodou, cim lecit DNU? ..
Z léků Milurit.
Obecně vyčistit ledviny a dostatek vody, omezit kořenění jídel a alkohol. Kdo ví víc, ať mě doplní.
Dna na nártu se mi zdá silně atypická, běžně se jedná o ukládání solí do kloubů, většinou palců na nohách.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MUDrci versus alternativka

Příspěvek od milda »

Mě pomohl APO-ALLOPURINOL http://www.lekarna.cz/shop.php?action=s ... t_id=97683

a když mě zlobily klouby, tak jsem si ještě zobnul Kalium chloratum (draslík). Jinak samozřejmě co nejmíň masa a uzenin a očista kloubů bobkovým listem.

Ten nárt je divný. Není v tom začínající cukrovka? :?


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Dna- očista kloubů

Příspěvek od milda »

O bobkovém listu je tady: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... list#p1543

Očista kloubů:

Recept není nikterak složitý, ale je třeba ho dodržovat a být dost opatrný. Jde skutečně o odvar z bobkového listu a osobně mám vyzkoušený postup popisovaný panem Cingrošem v knize Sám sobě doktorem. Nejdříve dokonale vyčistíme pomocí klystýrů střeva, osobně doporučuji alespoň 14 dní denního vyplachovaní a teprve potom můžeme začít s uvedenou kůrou. Na celou roční kůru, budete potřebovat cca 30 g bobkového listu. Vždy večer, před dnem procedury, si připravíme odvar z 5 g bobkového listu, který vaříme 10 minut v 3 dcl vody. Potom necháme odvar luhovat přes noc v termosce, přecedíme a drobnými doušky upíjíme v průběhu 12 hodin tak, abychom poslední dávku vypili do 20,00hod. Před spaním si uděláme klystýr, aby se dobře odváděly toxiny z těla správnou cestou a nedocházelo ke zbytečně velkému zahleňování horních cest dýchacích. Poté tři dny pauza a znovu opakovat celý postup, dále týden pauza a zase zopakovat. Následně je vhodné znovu opakovat proceduru každé čtvrtletí, nebo podle osobních pocitů. Je možné postupovat i jinak, razantněji, kdy se uvedený odvar pije vždy 0,5-1 dcl cca 15 minut před jídlem po dobu až 14 dnů. Osobně doporučuji v průběhu celé očisty dodržovat vitariánskou stravu a pravidelně čistit střeva od vyloučených toxinů, čím více tím lépe. Upozornění pro ty, co neradi čtou a přemýšlí, !!! rozhodně nepít větší množství odvaru naráz, může to vyvolat krvácení !!!


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MUDrci versus alternativka

Příspěvek od Daria Lori »

Myslim si ze je to DNA, protoze ta bolest reaguje na chrest, spenat a nesnasi alkohol uz dlouhou dobu. Bolest obcas ustoupi, pak zase zacne. Vcera jsme zacali s odvarem ze stopek tresni, lazen z kopriv, vitamin C, olej ze lnenych seminek, biofvonoidy, bromelin, kvercitin. Jidlo bez alkoholu, ancovicek, vnitrnosti,lustenin, ovesnych vlocek, spenatu, hub, kvetaku, zeli, chrestu, mene masa a tucnych syru. Nebude mit veselej zivot!!! Ceka ho jenom hodne vody!!! Mam strach z tech moznych ledvinovych kamenu, je na to neco od bolesti? Uvidime za par dni co bude, kdyz tak zmenime postup. :idea: Diky za odpovedi.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MUDrci versus alternativka

Příspěvek od Palo »

Na pročištění ledvin od kamenů při dně je dobré pravé točené plzeňské (Gambrinus ne). Alkohol by se dnou moc neměl co dělat... Tchán si dnu léčil pivama a tak nějak to zvládl... Ještě tedy kromě pár drobností, co k tomu užíval napíšu snad během víkendu, poptám se.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

Re: MUDrci versus alternativka

Příspěvek od lena »

ledvinove kameny se cisti dle dr.clark -

ocista ledvin

ma na to specielni caj a take ruzne bylinky, delala jsem to take, ale potrebuji na to pul roku nez se to vsechno srovna,

zagoogluj, urcite k tomu neco najdes


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MUDrci versus alternativka

Příspěvek od Daria Lori »

:pivko: Ty piva bych si dala taky :( , ale nejsou tady, je tady nase pivo, ale je zniceny pastorizaci a ma snizene stupne alkoholu a chutna jako saponat - sem se nestehujte - podavaji pivo s citronem a bez peny - hruza... :bhead: Da se tu pit jenom vino, i tu slivovicu si musim vozit - maji tady hruzu z hroznu a tak se vam obrati vse co jste jedli. :shock: S tou DNOU klouby jsou i v nartu, ale male, zatim se zda, ze moje verze funguje, ale jeste nejsme u konce - je brzy!!! Zatim splaskava bricho!!! Taky dobry, vypada jak za mlada po tom vsem... .V praci mu rikaji, co to s tebou doma delaji, kdyz prezijes nasadim to taky... . :P


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Dna

Příspěvek od jvj56 »

Možná to tu již někdo psal.
Můj známý, když má "záchvat dny" tak pije jenom šťávu ze salátových okurek.
Prý to výborně pomáhá. Hlavně nejíst vnitřnosti. :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dna

Příspěvek od Palo »

S tím bych mohl souhlasit ;) Je celkem možné, že ta šťáva částečně nahradí HCl - tedy pokud tam není jiný "pochod" ;)

Jinak na dnu pomáhá to samé co na pálení žáhy + ještě přidat MMS. Ale bez regulace kyselosti určitě nedávat MMS, vůbec to nepomůže...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

dna

Příspěvek od jeff »

Na podágru, pakostnici, neboli dnu je dobré si na noc udělat na postižené místo obklad z čerstvého bezinkového listí, navlhčit, obalit igelitem a nechat řádně zapařit. Taky to docela pomáhá.

Jeff


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“