Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Kaz

Příspěvek od Mo »

Slavek Krepelka píše:P.S. Kolik cpeš do toho MMS kyseliny a jakou? Citronová je šíleně agresivní a zdaleka jí není potřeba tolik co uvádí Humble. Už to i sám přiznal. Ta přebytečná kyselina ti děsně dráždí dásně hlavně pak v kombinaci s DMSO.
Míchat maximálně 1:1. Je lepší použít třeba ocet, nebo ještě lépe kyselinu solnou = HCl. Zředit tak 1:20 s vodou a pak 1:1 s MMS1.
Ďakujem Slávku ;) mám 10% kyselinu citrónovú, dávam to 1:5, je to veru asi tak, ako píšeš, rozdráždilo mi to ďasná na tej strane, kde mám ten kaz, len tam, asi to tým bude, riedim to vodou, to je samozrejmé, aký pomer mi teda odporúčaš?? HCL mám objednané, tak to potom skúsim aj s tým, pokiaľ mi však príde, nechcem prestať s tým umývaním, chcem to preliečiť, lebo ma to aj pobolieva, sa obávam, že keď by si prestanem umývať zuby s mms, bolo by to horšie ;) ďakujem ;)


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Kaz

Příspěvek od lajos »

Doporučuji ti dojít k zubaři


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kaz

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mo píše: Ďakujem Slávku ;) mám 10% kyselinu citrónovú, dávam to 1:5, je to veru asi tak, ako píšeš, rozdráždilo mi to ďasná na tej strane, kde mám ten kaz, len tam, asi to tým bude, riedim to vodou, to je samozrejmé, aký pomer mi teda odporúčaš?? HCL mám objednané, tak to potom skúsim aj s tým, pokiaľ mi však príde, nechcem prestať s tým umývaním, chcem to preliečiť, lebo ma to aj pobolieva, sa obávam, že keď by si prestanem umývať zuby s mms, bolo by to horšie ;) ďakujem ;)
Nazdar Mo,

S tím zubařem je to pravda, ale pokud to chceš mocí mermo bez něj, dnes už bych šel jenom s jednou kapkou 8% octa do 5 kapek MMS. Ocet určitě máš a doufám, že je ještě těch 8% jako byl, než jsem zdrhnul před lety 30ti. Jinak si to budeš muset zhruba přepočítat. Pokud máš chlorid hořčíku (hořčíkový olej) mám s ním tu zkušenost, že smíchaný hořčík 1 : 5 DMSO bez ředění vodou, přímo na dásně a pěkně podržet, to nádherně ztiší a na hodně dlouho. Navíc také velice dobře dezinfikuje.

Ahoj, Slávek.
Naposledy upravil(a) Slavek Krepelka dne pát 18 čer 2010 11:08, celkem upraveno 1 x.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Kaz

Příspěvek od Mo »

lajos píše:Doporučuji ti dojít k zubaři
dík,no tomu som sa chcem nejako vyhnúť, keď má mms na to účinkovať :oops:

Připojuji se.. MMS žádný kaz nespraví. Chce to prostě vyčistit a plombu. Jinak se dírka stane rejdištěm bakterií okamžitě poté, co se MMS vysadí.
M.


skorokacik
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 18 čer 2010 12:23

MMS a herpes

Příspěvek od skorokacik »

Zdravím ! nemáte někdo zkušenosti s léčbou genitálního oparu (herpes) pomocí mms?


lena

zkusenost

Příspěvek od lena »

zkusenost nemam, ale brala bych mms oralne a hlavne se v nem koupat, jak uz v navode v knizce j.humble popsano

na prvni koupel 20 kapek aktivovat, pote vzdy 30 kapek aktivovanych

koupani 1-2 tydne


skorokacik
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 18 čer 2010 12:23

herpes

Příspěvek od skorokacik »

děkuju. ty koupele bych měla provozovat preventivně nebo jen při vypuknutí oparu? momentálně čekám, až se domluvím se sao a mms si koupím. nemůžu se dočkat...


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

zamyšlení

Příspěvek od lajos »

Nevydržel jsem to, napíšu jak bych to udělal já. Jsou takové flaštičky plastové s limonádou, jaké? S takovým širším hrdlem, připravil bych si do něho MMS, uvázal bych si to kolem pasu aby mi to do něho akorát viselo. No aby to nemuselo být plný až k hrdlu (při každém pohybu bych to cmrndal), požádal bych manželku o provoz doma ve spodním prádle a polostopořený by se tam správně máchal. Pozor, nežádat čerstvou přítelkyni, každou chvilku bys to mohl mít zcela vylitý.
Myslím že v Austrálii to dělali nějak podobně, akorát že flaška byla od coca coly- to víte jiný světadíl - jiný rozměr.


lena

koupele

Příspěvek od lena »

koupele muzes delat stale, ted nez se vylecis casteji a pote preventivne 1-2x tydne, nebot to prospiva celemu telu ci organizmu, poznas sam jak se plet zlepsi, jinak myslim koupele ve vane 20-30 kapek aktivovanych,

pokud pouzijes jenom umyvadlo, pote bych dala asi tak jenom 5-6 aktivovanych kapek, jinak je to prilis ostre a muzes mit
popalenou pokozku.


skorokacik
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 18 čer 2010 12:23

koupel v lahvi

Příspěvek od skorokacik »

jo, a nejaka varianta pro zeny? :)
navic, prece se to ma pak celkem rychle oplachovat, ne?

Zkusil bych sedací koupel (ať už jakéhokoli pohlaví) a nezačínal u více než 3 kapek na asi 8 litrů vody. Zjistit, co to udělá, a pak velmi opatrně zvyšovat, až "do nepříjemna". Natolik zředěný roztok není třeba oplachovat, naopak, jen lehce osušit - netřít. To, že by člověk měl používat výhradně vlastní ručníky, které vyvařuje, asi není třeba dodávat. Ještě lepší jsou papírové. Osušit a vyhodit.
Současně 2 aktiv. co max 2 hodiny, min. 8x denně, dokud se to nespraví. Vyzkoušené a funkční.
Navíc - jde o virovou záležitost a na viry platí teplo. Zkus infrazářič nebo jakýkoli přijatelný zdroj (ne sluníčko!), kterým se postižená oblast těla dlouhodoběji - 2 - 4 hodiny v kuse, dostane nad 38,5°C. Stačí se tomu takhle věnovat přes víkend, ale poctivě - začít v pátek odpoledne a zahřívat do neděle večer. Jakmile se teplota dostane nad uvedenou mez, viry se nemohou dělit a tělo si s nimi poradí.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: koupel v lahvi

Příspěvek od lajos »

skorokacik píše:jo, a nejaka varianta pro zeny? :)
navic, prece se to ma pak celkem rychle oplachovat, ne?
Já se strašně moc omlouvám ale jako správný chlap při řeči o genitáliích jsem (v ochranném zájmu) samo vzpomněl na svoje jako kluk. Ze skorokacik, jsem nepoznal protější genitálii.
Tak že smůla, s nápady ve spojitosti s dámskými genitáliemi budeš muset počkat na nápady dámského osazenstva.
To bych si mohl vymyslet ještě větší koninu než s pánskýma, a to by bylo již asi odsouzeno jako perverznost. To riskovat nebudu. Já jsem pánský řešení našel, terazky ať se snaží dámy, třeba v SZ pro tebe.

Jó napot kivánok! Díky Lajoši, už dlouho jsem se tak nenasmál. Ta představa byla omračující!! :D :D


skorokacik
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 18 čer 2010 12:23

prvni pokrok

Příspěvek od skorokacik »

Ahojte
tak, ačkoliv jsem si MMS pořídila v pondělí a dneska je středa, stal se veliký pokrok, tudíž mi to nedá a napíšu sem jak to probíhá...
V pondělí jsem dobrala Herpesin 200, perorální prášky, načež mi vyrazily dva veliké nové opary. Už jsem to v duchu viděla - jak to rudne, roste, jak se to plní tekutinou a stává se z toho puchýř, aby to mohlo prasknout a krásně se rozlést. navíc ten prasklý puchýř vypadá a bolí jako aft, akorát teda v rozkroku je to mnohem strašnější.
V pondělí jsem vypila 3x 3 kapky a asi 2x jsem se opláchla nad WC taky 3ma kapkama ve 250 ml sklínce. v úterý jsem se opláchla asi 4x a dnes zatim 2x, od úterý taky piju aspoň 8x denně 3 kapky, dnes mi bylo divně, tak piju po 2 hodinách 2 kapky.
No, pupínky odrudly, přestaly bolet a vstřebaly se. neuvěřitelný. prostě nikde nic. hned po prvním opláchnutí jsem cítila, jak to v těch pupínkách škube.
Tak teď to ještě vymlátit z těla ven...


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

pro skorokacik

Příspěvek od jvj56 »

S herpesem sice zkušenosti nemám ale myslím, že ještě nemáš vyhráno. Je to moc brzy.
Dle mých zkušeností po nasazení MMS nastává zlepšení, pak zhoršení a následně vyléčení.
Toť můj názor. :D


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

prvni pokrok

Příspěvek od Mo »

skorokacik píše:Tak teď to ještě vymlátit z těla ven...
Gratulujem ;) k liečeniu herpesu, vyzerá to pozitívne :good: nerozmýšľaš nad HCl?? ja mám herpes na ústach, a diagnostikovaný tiež genitálny, ale asi vnútorný alebo vírus, a HCl mi pomáha, a myslím, že Tmms1 by tiež mohlo pomôcť ;) želám skoré vyliečenie ;)
Lajosi ;) dobrá rada pre chlapov ;) ako slušná žena som sa tiež dobre pobavila ;)


Cobra
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 26 čer 2010 17:05
Bydliště: Bratislava

MMS a celoročná nádcha.

Příspěvek od Cobra »

Už asi 15 rokov mám celoročnú nádchu spôsobenú "niktoneviečím". Nemám upchatý nos, len často smrkám. Začal som brať MMS, robím aj inhaláciu podľa postupu, ale zlepšenie nie je.
Akú aplikáciu by som mal použiť?


Človek nie je človekom, keď neverí v sám seba.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“