Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Metody léčení

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pokračování

Příspěvek od jeff »

Praktická elektronika, Amatérské radio 1/2011 otiskla další zařízení pro magnetickou terapii, článek je obsáhlý a má mít pokračování. Jenom nevím, jestli to sem můžu dát, takové věci, jako autorská práva a tak :ethink: Každopádně to můžu případným zájemcům poslat na sz.

Jeff


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: pokračování

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ajajaj. O tomhle tématu jsem nevěděl. Něco jsem právě hodil do "Co kde na netu" přesně k tomuto.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Magnety.

Příspěvek od hanka »

Ahoj Slávku, dovolila jsem si tady zkopírovat Tvůj příspěvek z Co kde na netu, protože chci na něj zareagovat, doufám, že Ti to nebude vadit (myslím to zkopírování) ;) .
Slavek Krepelka píše:Dávám to sem, co se z toho vyvrbí.

http://www.gtawater.com/assets/magnetic ... ftener.htm

Magnetické pole napříč řečištěm kapaliny Sever-Jih nejenom zabraňuje usazování kdečeho na stěnách řečiště, ale dovede to řečíště i vyčistit. Dále dokáže udržovat v podstatě koloidní složky jako koloidní a v disperzi, zabraňuje jejich seskupování.

Takže, až Vám nějaký prosťáček(a) řekne, že magnetické náramky nemají žádnou terapeutickou hodnotu, snad se jen usmějte a popřejte mu/jí šťastnou a veselou Mrtvici a úspěšný Nový Revmatismus potřásaje mu/jí pravicí.

Pokud se magnety sestaví do serie, tedy více náramků za sebou, účinek se velice zesiluje. Polaritu je třeba udržovat při umístění série stejnou, tedy řekněme všechny Severy na holeni a všechny Jihy na lýtku.

Nemá smysl dělat náramky s více než dvěma protilehlými magnety, protože pak pole nejde skrz celé řečiště, ale jenom se umotá kolem řekněme obvodu paže, místo aby šlo skrz paži.

Ahoj, Slávek.
Dostala jsem od pod stromeček "magnetický míček do pračky" . Prádlo se má prát bez pracího prášku, jenom s tím magnetickým míčkem a prádlo se prý vypere do čista.... V přiloženém letáčku se píše: "Urychluje pohyb molekul pro účinnější praní; odstraňuje směsi chlóru ve vodě; odstraňuje plísně a bakterie; odstraňuje vodní kámen a rez uvnitř praček; udržuje hodnotu pH na úrovni běžných pracích prostředků; udržuje a chrání barvy vašeho prádla; šetrný k životnímu prostředí; voňavé a nadýchané prádlo bez aviváže; omezuje projevy kožních alergií a ekzémů...."
Už 2x jsem s ním prala bílé prádlo - představte si, že skutečně do čista :shock: :shock: :shock: ! Má to takhle prát až 1000x :) ! Pořád se mi tomu nechce věřit, peru s míčkem i prádlo v rukách - zatím je to fakt do čista ....:lol:

O používání magnetů v léčení si občas něco přečtu a něco jsem i vyzkoušela. Například ing. Janča doporučuje připevnit mezi dva větší magnety hadičku, přes kterou protéká voda, která se má používat k pití na rozpouštění ledvinových kamenů - magnety se mají připevnit severní stranou k hadičce - tudíž se mají odpuzovat!
I z jiných materiálů jsem nabyla přesvědčení, že magnety se mají přikládat na příslušné místo stejným pólem - buď Severním, nebo Jižním. Tudíž na tu nohu, Slávku, by se měly magnety přiložit jak na holeň tak na lýtko stejným pólem .... :ethink:.

Ahoj, Hanka :lol: .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Magnety.

Příspěvek od A(&F) »

hanka píše:Dostala jsem od pod stromeček ... & ... O používání magnetů v léčení si občas něco přečtu a něco jsem i vyzkoušela. ...
... http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=6458#6458 ... 8) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magnety.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: Dostala jsem od pod stromeček "magnetický míček do pračky" .......
Nazdar Hanko,

Poděkoval jsem za přehození na onom vlákně.

Děkuji Ti tímto za praktické ověření toho, že magnetické pole v nějak proudící kapalině rozpouští shluky kdečeho. 1+ :good: :pivko:

Takže ušít nejen rukáv, ale taky míček. Hned zkusím vyprat fusekle s neodymem v umývadle.

Oddělil jsem obrázek principu.

http://www.gtawater.com/assets/how-it-works.jpg

Trochu něco o kyvadle, použil jsem to už i jinde. Ať šťouchneme do kyvadla jak chceme silně a ze kterékoliv strany, výsledkem je, že se kyvadlo rozkýve. Jenže, některé orientace to dokážou líp nežli jiné při stejné síle šťouchnutí (máme-li kyvadlo na pevné tyčce a kývací jenom kolem jedné osy).

Zde mi nezbývá nežli se přiklonit k empirickým průmyslovým zkušenostem, tedy S-N lýtko-holeň. Pracovat to bude v kterékoliv orientaci a naňahňání. Jde o to, kolik z toho člověk dostane při stejné síle magnetů. On tam ještě asi bude také rozdíl v kvalitě magnetů, ale to už bych to přeháněl a hnal do zbytečných detailů.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Magnety.

Příspěvek od aNONym »

Slavek Krepelka píše:
hanka píše: Dostala jsem od pod stromeček "magnetický míček do pračky" .......
Nazdar Hanko,

Děkuji Ti tímto za praktické ověření toho, že magnetické pole v nějak proudící kapalině rozpouští shluky kdečeho. 1+ :good: :pivko:

Takže ušít nejen rukáv, ale taky míček. Hned zkusím vyprat fusekle s neodymem v umývadle.
Nezapomeň, že v "pracím míčku" nejsou jenom magnety. ;) Non

Za snížení povrchového napětí vody při tomto způsobu praní jsou zodpovědné především volně se pohybující kuličky uvnitř míčku. ( http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1878 )


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Magnety.

Příspěvek od Animal »

aNONym píše:...Za snížení povrchového napětí vody při tomto způsobu praní jsou zodpovědné především volně se pohybující kuličky uvnitř míčku...
Chlapec sa nám vyznááá... . No k veci samotnéj , žeby nám to malo niečo spoločné i s "kavitáciou" ? Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magnety.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

aNONym píše: Nezapomeň, že v "pracím míčku" nejsou jenom magnety. ;) Non

Za snížení povrchového napětí vody při tomto způsobu praní jsou zodpovědné především volně se pohybující kuličky uvnitř míčku. ( http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1878 )
Nazdar NO Ne :D

Těžko zapomenout to co nevíme. Nikdy jsem o tom před tímhle neslyšel. Takže děkuji.

No, ionty. Na ta se toho dá dost svést. Uvidím, až ty fusekle vyperu, jestli je vyperu s tím neodymem.

Tak mne tak napadá s těma iontama, prodávají nám tu na Vánoční stromečky takové dost škaredé koule z nerezové síťky, dost pevné. Takže jak by se ten magnet v tý kouli mlel, a ta koule se mlela v tý pračce, nějaký ten iont by to taky mělo snad hodit, ne?

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Magnety.

Příspěvek od aNONym »

Slavek Krepelka píše:Nazdar NO Ne :D

Těžko zapomenout to co nevíme.
Zdar, NO Ano, Slááva. :D Non

Promiň, předpokládal jsem, že víš, jak "Přací balonek" funguje. ;) Nz.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Jak moderní způsob života ničí naše zuby.

Příspěvek od aNONym »



The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: ...

Příspěvek od krovak »

roughboy píše: 6. Dopřejte si velký salát...

...alespoň jednou za den. A když říkám salát, myslím tím zeleninový salát, kde převládají zelené listy doplněné okurkou, rajčaty, ředkvičkami, paprikami, cibulkou a jinou oblíbenou zeleninou. Slovo „velký“ si také pro jistotu upřesníme. Velký se v tomto kontextu rovná alespoň vrchovatému polévkovému talíři. Pokud zvládnete více, vápníkovým rezervám to jen prospěje, neboť zeleninové saláty jsou jedním z nejlepších zdrojů vápníku a ostatních silně zásaditých prvků.
Velky salat si doprajte v lete ked je teplo. Alebo ten salat aspon nechajte prejst parou aby bol stravitelnejsi a po par rokoch vam neodislo travenie.
Konzultoval som zdroj vapniku so znamou, ktora sa zaobera hlavne spravnou vyzivou v terapeutickom zmysle. Ta mi doporucila kombinaciu obilniny+strukoviny.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Pokud by měl někdo zájem, budu organizovat kurz hirudoterapie v lvově.... tedy na ukrajině.
doprava grátis, je to na 5 dnů , cena kurzu 3000. Teda grátis ode mne či ze Svitav.
Naše kurzy jsou zcela nedostatečné, stejně jako pojetí a kvalita hirudoterapie.
zájemci tedy sz.....


Antahkarana
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 16 črc 2010 15:06

TA DAMA AT SI VYSETRI MOZEK..

Příspěvek od Antahkarana »

Tak to je absolutne hruzna propagandisticka obludnost tohle.

Dat si odstranit varlata kdyz se na nich neco najde...

Lidi, kdyz chcete byt zdravi, tak v prvni rade zapomente na lekare a jejich "milou" pomoc...

Jeste ze psychicky narusenym neodstranuji mozky...

A ta cuuza at si da vyoperovat mozek taky, mozna v nem ma neco jako nador hlouposti..

Hloupost to je ostatne moc oskliva nemoc a nezabira na ni NIC!!!


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: TA DAMA AT SI VYSETRI MOZEK..

Příspěvek od aNONym »

Antahkarana píše:Tak to je absolutne hruzna propagandisticka obludnost tohle.

Dat si odstranit varlata kdyz se na nich neco najde...

Lidi, kdyz chcete byt zdravi, tak v prvni rade zapomente na lekare a jejich "milou" pomoc...

Jeste ze psychicky narusenym neodstranuji mozky...

A ta cuuza at si da vyoperovat mozek taky, mozna v nem ma neco jako nador hlouposti..

Hloupost to je ostatne moc oskliva nemoc a nezabira na ni NIC!!!
Tak ti nevím, jestli je lepší ponechat si "varle s rozvíjející se rakovinou" (a riskovat, že se to rozšíří i do dalších částí těla, třeba hned vedle :? ) nebo si ho v případě neúspěšné léčby dát odstranit. ;) Non

No, já osobně bych asi nejspíš volil za "bé". :D

A co ty? Co by sis nechal odstanit ty? :lol:


PS: Pokud ti to nedošlo, tak ta kampaň se pouze snažila upozornit veřejnost na hrozící reálné nebezpečí, o kterém většina lidí nemá ani sebemenší ponění. :roll:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Antahkarana
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 16 črc 2010 15:06

odstranit mozek

Příspěvek od Antahkarana »

:) jak ja nesnasim tyto klasicke medicinske dezinformacni kampane!!!
no v prvni rade at nikoho nemyli ze to jaksi vyzniva starostlive a osvetove. je to jenom hloupa propagace a nabor pro urologicke ordinace a takovy ten nevysloveny apel na duveru v zdravotnictvi. indoktrinovani idioti dale indoktrinuju nesamostatne myslici lidi... je jasne ze jde o IQ 10 uroven lidi co tim budou ovlivneni.

nicmene, nemam vyhrad vuci tomu aby si ty sve geneticke banky mladi muzi kontrolovali, ale aby okamzite pospichali k urologum a aby si nechali radit nebo odstranovat varlata, to je hruzne a nesmyslne i v pripade, ze by se jednalo o maligni nalez... v prvni rade se nutno vzdelavat a nachazet alternativy, jiste je dobre predchazet tim nalezum, ale je NUTNO VEDET ze i kdyby se neco naslo tak nejde o konec sveta. da se to lecit. priroda ma sve vynikajici prostredky.

nemohu snad vice zduraznit fakt, ze chlap bez kouli jiz neni chlap... - ostatne ne ve smyslu vulgarnim nebo ve smyslu Tonyho Montany... :D spise ale je dobre vedet ze koule nejsou jen pro plozeni ale jsou dulezitymi organy v nichz se tvori VITALITA v soucinnosti i sjinymi zlazami v tele a vysledni energie je nejcennejsi co clovek muze pouzit na jakousi svou transfiguraci v energetickem smyslu.. take bez kouli je vylouceno aby clovek obstal v existencnim boji a byl schopen odporu kdyz si to situace zada a ne aby se posral od strachu jakmile zafoufa slabsi vitr... chlap musi obstat tomu slovu. a zda se ze prave tohle postupne muze se stat trendem pro blizkou budoucnost - odstranovani varlat mladym muzum, aby nebyli schopni odporu, navic to jde vztahnout v souvislost s depopulacnimi tendencemi ve svete, ktere se uz zacinaji projevovat i u nas...

nu, kdyz ja si dal vyoperovat zlucnik kdysi davnejsi neveda jeste o tom ze bych si ten polyp mohl alternativne procistit a zbavit se toho bez nutnosti operace tak uznavam ze jsem byl zrovna tak natvrdlej jako kdokoli jiny kdo bezi k lekarum pro pomoc kdykoli se jim zvysi teplota na 37,5 ... proste dnes vim jak natvrdlej vul jsem byl. a ten hnup co mi poradil abych si to dal vyoperovat apeloval na to abych snad svolil, protoze se to casto svrhne v rakovinu... ubohosti formalni korporatokraticke mafisticke mediciny!!!


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“