Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Zdravím Slávku tak těd jsem na rozpacích jeden říka že HCL okyseluje organismus a proto mám zvíšene PH moči ty zase říkaš že to není pravda ,tak těd nevím jak dál?????PORADTE PROSÍM!


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

michalek píše:mám zvíšene PH moči
Co to znamená? Jakou hodnotu máš? Buď konkrétní...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Pro Michalka: toto je origo složení Tepperweinovi směsi: (opraveno po Palově upozornění :!: )

Natrium phosphoricum (fosforečnan sodný) 4%
Kalium bicarbonicum (hydrogenuhličitan draselný) 4%
Natrium bicarbonicum (Hydrogenuhličitan sodný) 32%
Calcium carbonicum (uhličitan vápenatý) 40%
Magnesium carbonicum (uhličitan hořečnatý) 20%
Přesně tohle mi míchají magisterský holky v lékárně :D

Pravidelné doplňování kyseliny HCl samozřejmě okyseluje organismus. Nemá žádnou převahu uhlíkatých sloučenin, jako např. citron.
Pokud pH moči neběhá jak má, to znamená ráno pod 7 a odpoledne nad 7, žádné odkyselování se bohužel nekoná.
Vlastní HCl v žaludku se zásadně liší funkcí od HCl uměle doplňované a to tím, že tělo si vyrobí přeně tolik, kolik potřebuje.
Množství uměle doplňované HCl se dá ukorigovat náměry pH moči podle měření v určitých časech. Nestačí jednou denně!
Pak se doslova dějí zázraky. Pokud má člověk málo své vlastní HCl a bere minerály jedno v jaké formě, tak vstřebávání a hlavně rozpouštění je zhoršené. Vypovídající jsou pravidelné náměry. A když začnu uměle doplňovat jen 2-3 kapky 10%lék.řed. ke každé dávce minerálů, pH se zvyší! Jak ráno, tak odpoledne. To je jasné, proč. To je Slávku odpověď pro tebe. V těle má vše svou přesnou a jedinečnou hranici.
Pokud však nemám správný dostatek minerálů pro životní funkce těla (a kdo ho v dnešní šílené době má, žejo?) , tak umělé doplňování HCl to z ničeho nevytvoří. Na to stačí obyčejný selský rozum.
Ale nejde jen o to. Jsou to osobní poznatky a zkušenosti a to je důležité.
Pokud člověk v dobré víře přes den doplňuje kyselinu, tak bez kontroly to prostě přežene a to je všechno. Proto je moje odpověď Michalkovi přesně taková, jaká je, no a ptá se proto, že se mu to stalo. To je vše.
A navíc, pokud budeš brát Tepp.sm. dostatečně dlouho, začne se ti vlivem dostatku draslíku tvořit i tvoje vlastní HCl a zbavíš se bezhlavého a nekontrolovaného umělého doplňování HCl. Prostě nebude potřeba.
To jsou opět zkušenosti, nikoli nějaké teoretizování a o to jde.
MMS1 totiž dovede dělat také obdivuhodné projevy. Při určité hladině pravidelného užívání MMS1 i s citronku, se najednou jako kdyby bezdůvodně, začne alkalizovat organismus - je to velice citlivý stav. Pokud se příjem MMS1 zvýší, tak pH moči letí výrazně dolů.
A proč? Je mi to zcela jedno. Vím jen jistě, že tělo je nesmírně inteligentní a hospodaří se vším podaným dokonale.
Dokonce člověku nechá při nedostatku doslova zhroutit a rozsypat páteř a vyžrat klouby, jen aby přežilo :D
Batles :D
Naposledy upravil(a) Batles dne pon 22 říj 2012 10:08, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Toto je origo složení Tepperweinovi směsi.
Hydrogenuhličitan sodný p.a. 33 %
Hydrogenuhličitan draselný p.a. 5 %
fosforečnan trisodný p.a. 1 %
uhličitan vápenatý p.a. 40 %
uhličitan hořečnatý p.a. 21 %
S tím fosforečnanem trisodným jsi nějak mimo mísu. Pokud tohle obsahuje odkyselující směs kterou používáš, tak to je teda mazec, ikdyž je to jen jedno procento... Proč je jen jedno procento, zkus hádat, v originále je toho totiž víc - on to správně totiž není trisodný, ale jiný ;) Takže výraz "origo" je poněkud mimo mísu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

michalek píše:Zdravím Slávku tak těd jsem na rozpacích
No, s tím co říkáš máš to pH snížené, ale 5.5 není žádná tragedie. Nesmírně taky záleží, jesli ranní, nebo denní a co jsi před půl hodinou až hodinou snědl a vypil. PH moče je poněkud směrodatné pokud se dlouhodoběji sleduje a sem tam nějaký náměr nic neznamená. Nemám to naštudované, ale kyselost moče bude nejspíš danná nejvíce kyselinou močovou. Člověk si tedy musí nastudovat, jak vzniíká, jak v těle cestuje a ukládá se, jako že je to pěkný svinstvo, pokud se ukládá, je z toho například podágra. Osobně si nejsem ani jistý, že kyselost moče díky této kyselině není spíše k dobru, než nějaké zlo. Ty věci jsou Michálku děsně komplikované a jen tak vystřelit, že moč by měla, nebo neměla mít takové a onaké pH bez úžasné individuální diagnostiky, je podle mne velice nezodpovědná lidová moudrost. Nízká acidita moče, nebo i normální, může při danné dietě a chorobách taky znamenat, že jsou ledviny v kouři a že neeliminují kyseliny tak, jak by měly. Vysoká acidita, tedy nízké pH zase může v danném případě znamenat, že ledviny si zrovna poradily s prasklou cystou, přežrání se grapefruitama, nebo otravu antifreezem.

Proto si nedovolím zrovna moc někomu něco radit, definitivně ne veřejně, a taky neskáču na momentální hity meducíny, ať už ortodoxní, nebo alternativní a proto taky se na pH moči ani ne :piss: jako že jsem juknul myslím dvakrát, možná čtyřikrát. Je to podle mne stejně věrohodné, jako je věstění zdraví ze střev veverky. Pokud to nějak pomůže, je to dle mého úsudku spíš psychologická záležitost, než co jiného. Zblajzni meloun, nebo dvě kila zelených okurek a uvidíš, jak Ti pH moči naskočí nahoru. Pokud to tak chceš držet, dej si okurkovou dietu a máš vystaráno. To určitě neuškodí, definitivně je to dobré na zhubnutí a výplach ledvin, ale jak s tím přestaneš, jseš zpět tam, kde jsi začal.

Tohle je studie moči pro NASA za účelem vývoje recirkulace vody na palubě.
http://ntrs.nasa.gov/archive/nasa/casi. ... 023044.pdf
Cituju: Usually, in the case of urine, low pH is caused by unbuffered organic acids, and high pH is caused by unbuffered ammonium.
přeloženo:
Obvykle, v případě moči, nízké pH je způsobeno nebufrovanými organickými kyselinami a vysoké pH je způsobené nebufrovaným čpavkem.

Pokud nevíš, co je buffer, nastuduj si. V podstatě ale jde o další látky, které zmírňují aciditu a alkalinitu roztoku i za relativně vysokého obsahu ať už kyselin, nebo zásad, aniž by s nimi zreagovaly.

Co se týče kyselosti krve, ta je regulovaná především, a to hodně především, obsahem kysličníku uhličitého v krvi a tudíž koncentrací sodovky, kterou krev do jisté míry je. Zde jde o dýchání daleko víc než o co jiného a hlavně o dýchání nevydýchaneho vzduchu. V tu ránu je celá teorie kyselosti krve a moči v závislosti na dietě v kanále.

S HCl si počkej si na Batlese, co k ní dodá. Možná ví něco o HCl, co nevím já. Není to žádný blb.

S laskavým pozdravem, Slávek.

P.S. Tady je tabulka moče z NASA rozborů a to tam nevidím oxalic acid, který by tam měl být.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Zdravím Batles prosím můžeš mi dát tip a odkaz kde a v ktere lékarně ti míchaji toppe.směs na odkyseleni?Psal jsem mail do Lékarny Svate Anny v Brně a zatím se mi neozvaly,koupil bych to když tak na dobýrku,ja jsem z Krnova Severni Morava u nás mi to neudělaji,děkuji ti moc.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

michalek píše:Psal jsem mail do Lékarny Svate Anny v Brně a zatím se mi neozvaly...
Oni ji tam vždycky měli, zkus jim tam zavolat, ale zřejmě to nepošlou, jedině prodají na místě...
Skladem ji mám a trochu nižší cenu než oni...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Ahoj Michalku,
všiml jsem si, že v posledních měsících je trochu problém sehnat Tepperweinovu směs. Dá se vyrobit tak, že si na netu koupíš každou ingredienci zvlášť a doma navážíš. To zatím problém není. Dcera bydlí daleko ode mne a řeší to tak.
U svaté Anny pokud vím, nedělají Tepp. směs, ale běžnou odkyselovací směs. Ta se liší, myslím že o jeden minerál, dříve jsem ji také užíval, ale na efektivnost Tepp. směsi nená.
Mně osobně T.sm. míchají v lékárně v Nedvědici (poblíž Bystřice nad Pernštejnem), svoje jakési stránky mají, ale nikoli e-shop. Už jsem jim to navrhoval, sám jsem pro svoje pacienty letos odebral 15 kg a budu zase objednávat další. Takže na dobírku neposílají. Musím si pro to jezdit autem. Poštou zásadně neposílám, na to nemám čas, protože v mém bydlišti pošta není, je až v nejbližším městě.
Zdraví do Krnova :D


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »



Radšej byť špirálou, ako kruhom.
anlien
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: pát 14 zář 2012 5:56

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od anlien »

Ahojte,
ako je najvhodnejšie aplikovať MMS na Ekzem na rukách?

Zatiaľ som našiel dva spôsoby:

1. 10 aktivovaných kvapiek doliať 30 ml vody a každú hodinu postrekovať,
2. 20 aktivovaných kvapiek, doliať vodu - postrekovať

Napadol ma priamo 30 min. kúpeľ postihnutého miesta v MMS a ruky si namáčať v nádobe.
Otazne je, či tento špôsob nenarobí viac škody ako úžitku a koľko kvapiek by bolo vhodné zvoliť.
ďakujem.

Kůže je náš největší tělesný orgán a ekzém nebývá lokální záležitost. Většinou je to projev nějakého vnitřního nedostatku. Postřiky poslouží hlavně k ochraně proti napadení oslabených míst zvenčí. Nechat působit asi 10 minut, opláchnout, nechat oschnout (neutírat) a suché ošetřit olivovým olejem.
Použil bych namáčení rukou až po lokty, klidně i těch 30 minut, ale současně zahájil protokol 1000 pro celkovou detoxikaci. Nemusí se přehánět, stačí 1 kapka co hodinu 8x denně asi 14 dnů a současně přitom 2x denně smáčet ruce až po lokty v roztoku z 10 kapek aktivovaných kyselinou citronovou. M


Místo olivového oleje bych zkusil olej kokosový - poo.


eleanor
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 26 říj 2012 17:57

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od eleanor »

Dobrý den, užívám už třetí týden mms po 3 kapkách mms + 3 kapky 50%kys.citronové až 12 krát denně. Snažím se to poctivě užívat, ale stává se mě dost často, že mám nevolnost od žaludku, malátnost, únava... . Snažím se řešit jeden chronický problém, který trvá už cca 8 let - pálení při čůrání...(doktoři mě nic nenašly, a antibiotika do sebe cpat nechci, to mě to zas tak netrápí, ale snažím se to nějak řešit) Vím že doporučují 3kapky 8 krát denně, ptoto se to snažím takto užívat.Ředím to půl na půl voda a 100%džus bez cečka, prosím dobří lidé poraďte, máte podobnou zkušenost ? Jak se mám zbavit nevolnosti ? diky moc Mirec


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

eleanor píše:Dobrý den, užívám už třetí týden mms po 3 kapkách .... ale stává se mě dost často, že mám nevolnost od žaludku, malátnost, únava... .
Jestli Tě to potěší, je nám z toho nevolno vícero. Druhá možnost je se podívat na CDS, to je podstatně snesitelnější, ale jaksi není jistota, že až tak účinné jako MMS. Další možnost je ještě VMS, což je lokální specialita a taky na to je vlákno. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od milnem »

Ahoj,přidala bych sedací koupele s MMS.Při silném zánětu močového měchýře mně výborně pomohly,byly to však koupele s PMS,ovšem princip by měl být stejný.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
eleanor píše:Snažím se řešit jeden chronický problém, který trvá už cca 8 let - pálení při čůrání...
Poradím Ti dvě věci, které na to dost spolehlivě zabírají.
Asi tak polévková lžíce sušených brusinek, nejlépe na noc.
Čaj Chanca Piedra, pije se většinou ráno a večer.

Další věcí, která by případně mohla pomoci, je Pythium Oligandrum, ale nejspíš vnitřně, což ještě není dostatečně ověřené, takže to by byl spíš jenom pokus na vlastním korpuskulu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

anlien píše:Ahojte,
ako je najvhodnejšie aplikovať MMS na Ekzem na rukách?
Na Ekzém MMS mne nepomohlo, ale na kopec iných veci áno.

GSE som skúsil potrieť aj viackrát, žiaden výsledok. Jeden deň už neviem prečo, ale začal som popíjať GSE a zrazu som prišiel na to, že už netreba potierať kortikoidmy každý deň, tak som začal denne piť po 30 kvapiek presne tento GSE NutriBiotic, Grapefruit Seed Extract, Liquid Concentrate, 4 fl oz (118 ml) z iherbu a ekzém nieje potrebné natirať vôbec žiadnym kortikoidom. Z nôh mi úplne zmizol a na rukách sú po ňom, ale úplne maličké zvyšky. To sú moje reálne skúsenosti. Môj stav je stále rovnaký, stále pijem GSE.
Prajem všetkým veľa zdravia.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“