Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

Ty šedo-šedé levné měřící papírky na (údajně-píší chlor) ClO2, zkoušel to někdo porovnat s Instatestem, zda ukazují (přibližně) stejně?


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

jardax píše:Tak konečně papírky jsou doma.... Pokud máte zájem, cena za tubu nebo kolečko je 210 ká včetně poštovného.
No vidím že kšeft kvete, už máš objednávky aniž by to kdo porovnal s mnohem dražšími papírky Instatestu, které jsou nejen barevné a dražší, ale zřejmě (s ohledem na cenu) i přesnější a kvalitnější. Takže znovu se ptám, (když jsi mi na to prve neodpověděl, přestože jsi napsal jiný, zcela irelevantní osobně mířený příspěvek): Máš k dispozici papírky Instatestu a porovnal jsi, zda to co nabízíš měří koncentraci CDS stejně? Můžeš něčím doložit kvalitu toho, co nabízíš, byť jen amatérským porovnáním s dosud používanými, uznávanými a osvědčenými Instatesty? To je první co mě (a zřejmě i ostatní zájemce) zajímá, než to objednám... :smoke:


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jardax »

Pošlu ti je grátis, nemám problém. Vypočítaná hodnota odpovídá měření TEČKA


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

jardax píše:Pošlu ti je grátis, nemám problém. Vypočítaná hodnota odpovídá měření TEČKA
Sorry, přesný výpočet z nepřesných kapek nebo surovin z drogérek je k ničemu. Myslel jsem porovnat 2 "měřáky" navzájem, tedy s Instatestem, který má jemnější škálu barev. Jestli naměřené hodnoty +/- 20% co oko dá navzájem sedí. Pokud by neseděly, budu samozřejmě víc věřit tomu dražšímu měření. Do SZ Ti dám večer adresu a třeba se domluvíme. Otestoval bych to ve 4 různých hodnotách, které umožňují ty Tvé papírky a zveřejnilo by se to. Třeba to bude dobré, ale do rizika jdeš... :-) Děláme to pro lidi ne? ;) Určitě by Ti to porovnal i kdokoli jiný, kdo už má Instatest, kdybys mi nedůvěřoval, že Ti pak na účet pošlu (zaplatím) když to bude OK. Případně kdyby to zcela nesedělo, dá se zveřejnit i rozdíl (korekce) se kterou může pak už každý počítat a i tak by byly papírky užitečné za ty peníze. Prostě by si každý připsal jiné číslo k těm 4 odstínům šedé na vzoru. :idea:


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

@ jardax prečo mi neodpíšeš či si mi poslal papieriky ?
Prišli už niekomu papieriky od jardax ? Dúfam, že som nenaletel.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

POZOR Neposielajte vopred peniaze jardaxovi za papieriky ! Minulý týždeň som mu poslal cez paypal 10€ a nemám papierky doma, zrejme nič neposlal, keď prestal odpovedať na SZ.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

Milan_Sk píše:POZOR Neposielajte vopred peniaze jardaxovi za papieriky ! Minulý týždeň som mu poslal cez paypal 10€ a nemám papierky doma, zrejme nič neposlal, keď prestal odpovedať na SZ.
Snad nejde o zlý úmysl, Jardax komunikoval naposledy v pátek/sobotu a mou SZ také dosud nečetl. Mezinárodní pošta může jít i týden. Nicméně s posíláním peněz dopředu je třeba vždy oparně. Já si peníze od lidí co chtějí CDS posílat nenechám, dám číslo účtu do zásilky, Něco jiného je firma... tam si nechám od s.r.o.-ček vždy platit dopředu, protože jsme na trhu už 15 let a mám určitý kredit serióznosti. Noapak s.r.o.čka často neplatí včas a stalo se že i vůbec. Dej jardovix čas, ať to dá do pořádku a ostatní ať počkají. Té můj návrh... ;)


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem dlouhynick, len je smutné že jardax prečítal SZ odo mňa a nereaguje viac. Vieš že to vidno ak prečíta.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

poota píše:No vidíš, a já si zas připadám jak u blbých, když tu donekonečna musím opakovat, že se nemá citovat celý příspěvek, když se odpovídá přímo pod ním - poo.
Představ si, že jsem v sobotu odpovídal na příspěvek, který už neexistoval... A jindy než jsem příspěvek odeslal, bylo mezi odpovědí a původním pár dalších odpovědí... co na to řekneš teď ? Vyrobíš signální světýlko, zda jsem stále ještě v pořadí za příspěvkem ? :bye:


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

Milan_Sk píše:Ďakujem dlouhynick, len je smutné že jardax prečítal SZ odo mňa a nereaguje viac. Vieš že to vidno ak prečíta.
Buď optimista, mohlo se něco stát... třeba se mu jen sesypal PC a teď shání po známých instalační DVD a na zbořeném disku měl heslo... Nebo musel odjet někoho léčit s batohem CDS a teď ho školí jak to používat... . Já mu věřím... vyčkej... ;)
Kdybys potřeboval nějak urgentně nasadit CDS a neznáš koncentraci, napiš mi na SZ. Třeba něco vymyslíme jak začít i bez měření... ideální je začít na dávce 10x/100ml/50ppm/den , tu snesla i má manželka 60kg. Tak už zbývá jen trefit těch 50ppm... plus minus a s tím bych Ti pomoihl...
Naposledy upravil(a) dlouhynick dne ned 07 dub 2013 19:53, celkem upraveno 2 x.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Jasne že vyčkám. Došli niekomu už tie papieriky od jardax ?


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
dlouhynick píše:Představ si, že jsem v sobotu odpovídal na příspěvek, který už neexistoval... A jindy než jsem příspěvek odeslal, bylo mezi odpovědí a původním pár dalších odpovědí... co na to řekneš teď ? Vyrobíš signální světýlko, zda jsem stále ještě v pořadí za příspěvkem ? :bye:
Nebudu Ti vyrábět žádné světýlko, ono není vůbec potřeba :!:
I když se doznávám, že mě značně překvapuje, že si s tím při své inteligenci nedokážeš poradit sám. Nevadí, poradím Ti tedy já, ale nesmíš se tím cítit nějak dotčen :D
- Jednoduše začneš odpovídat přes [citace], což Ti zobrazí celý citovaný příspěvek. Pokud bude delší a nebudeš odpovídat na celý, tak odmaž všechno zbytečné a dopiš svoji reakci.
- Klepni na [Náhled], což Ti umožní jednak zkontrolovat, jestli to vypadá podle Tvých představ a druhak se Ti objeví i upozornění, jestli zatím někdo nevložil další příspěvek - podle toho se můžeš rozhodnout, jestli je lepší tam tu citaci nechat a nebo jestli by bylo lepší ji jako zbytečnou smazat. Pak už můžeš klepnout na [Odeslat].
Je to poněkud zdlouhavější postup a zabírá to Tvůj čas, ale zase na druhou stranu Tě může hřát vědomí, že to po Tobě nemusí nikdo upravovat a trávit tím tentýž a nebo i delší čas svůj.
Zatím jsi tu projevil jistou nespokojenost s fungováním tohoto fóra - je více než pravděpodobné, že se s touto úrovní budeme muset ještě dlouho spokojit a nebo se s ní potýkat, každý dle svojí letory.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od hanka »

Milan_Sk píše: Došli niekomu už tie papieriky od jardax ?
Ano, jardax mi naopak papírky poslal dlouho předtím, než mi dal možnost za ně zaplatit ;) . Určitě má vážný důvod, proč tady teď nechodí...nepůsobí na mě dojmem zlatokopa - právě naopak! Buď trpělivý - člověk se může dostat do situace, kdy přítomnost na fóru je na posledním místě ...
Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem hanka:)


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

Milan_Sk píše:Jasne že vyčkám. Došli niekomu už tie papieriky od jardax ?
Já je mám doma už minimálně 3 týdny nebo možná už i déle. Jarda mi je poslal normálním dopisem, takže jsem z něj musel pomocí SZ naopak vytáhnout číslo účtu kam mám poslat peníze. Ono se to celé nějak vyvrbí, žáden strach.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“