Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: překyselení

Příspěvek od Palo »

Zkus aktivovat citronem. Nebo aktivovat jen 1:4, ale ten citron by měl být lepší.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: překyselení

Příspěvek od isabel »

a prosímtě kolik toho citronu:mam prostě ukapavat 5kapek jo?nebo mužu víc??já jenom kdybych to netrefila přesně ale jak setu psalo tak asi víc nevad

jinak jsem se dneska snažila udelat si lehčí jidlo-špenat na vodě trochu soli a másla bambory a rybu a hnedka po snězení to pujde asi všechno ven..a to jsem si MMs davala před 2apul hodinama takže tím to asi nebude :oops:


isabel
ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

re : překyselení

Příspěvek od ba-ruska »

Myslím že to může být tím mě jednou z MMS bylo dost blbě asi 2 hodiny po tom co jsem si ho vzala , když jsem si zvyšovala počet kapek příliš rychle měla jsem pěkné křeče v žaludku .


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: překyselení

Příspěvek od Palo »

isabel píše:a prosímtě kolik toho citronu
Citronu se dává úplně stejně jako aktivátoru, tzn. 1:5. To jídlo - zkus jíst vícekrát po menších částech. Je to blbý, ale mohlo by to pomoct.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: překyselení

Příspěvek od kutil »

isabel píše:........jinak jsem se dneska snažila udelat si lehčí jidlo-špenat na vodě trochu soli a másla bambory a rybu a hnedka po snězení to pujde asi všechno ven..a to jsem si MMs davala před 2apul hodinama takže tím to asi nebude :oops:
Ahojky,
než sem zakop na fóru o MMS, tak sem brával krabici i více Anacidu za měsíc. Prostě ať sem snědl cokoliv tak pálení žáhy, reflux=žal.šťávy do krku a při náhodném vdechnutí (hlavně v noci při spaní) stavy na udušení-grrrr
Nebudu rozepisovat více ....
MMS 1 mi pomohlo od hóódně problémů včetně upravení toho refluxu. Udělal jsem loni 3 očistné kůry (postupné navyšování kapek až na 3x10 po dobu 1 týdne), pak pauza na vit. a minerály a znovu....
ALE :roll:
Gewo někde psal, že mu MMS2 perfekně upravilo metabolismus. Tak sem si koupil modrou lagunu, v lékárně kapse č.3 = poloviční humblova dávka kapsle 00, napytlíkoval a beru enem 1 ks/den = 1/2 dávky.
Funguje to perfektně, po 40 létech už můžu topinky s česnekem, trochu vína atd.. prostě soupis jídel které mě dělaly zle se postupně snižuje a už můžu jíst bez omezení téměř vše ;)
Nedám na mmska dopustit, enem zírám co to umí :roll: Ale nespěchat a hlavně vydržať
H.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: překyselení

Příspěvek od isabel »

moc děkuji za to co jsi napsal..dává mi to opět naději že se mi to jednou zpraví..já mám nejenom pálení ážhy ale cítím to kyselé a pálení i v žaludku a jakoby ve slinivce,prostě na levé straně za žebrama..pořád takové kyselonafouklý pocit.co jím MMS tak třetí den to zase cítím dost a nemůžu nic sníst ani vypít aniž byc to tam pořád cítila...já pořád doufám že je to jenom dočasný stav..toh MMS 2 se bojím..nedokážu si představit co mi ten prášek udělá po rozpuštění v žaludku...bojím seže mi to tam rozleptá ty stěny ještě víc :oops:


isabel
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: překyselení

Příspěvek od kutil »

Holka vydrž. Já to sem napsal k vůli tobě protože 40 roků mě doktoři udržovali v nemocném stavu a vůbec se nedivili že už beru anacid každý den a někdy i několikrát denně. Znám se s nimi dobře, vyhověli mi téměř ve všem ale že by měli zájem na vyléčení ? .....
Z MMS2 sem měl taky strach, psal sem gewovi a ten mi neodpověděl. Teprve tehdy sem si uvědomil jak móc su blbé... Na fóru bylo řečeno vše a víc už pro nás udělat nemůže. Jedině jemu můžeme vděčit za info o MMS a díky za rady které nám tu dává.
Co z teho plyne pro tebe?
Pokud nevyzkoušíš, nepochopíš :!: Já se bál zrovinka jako ty a tak sem na to šel pomalu. Oproti klasickém tabletkám máš výhodu že si do tobolky nasypeš kolik chceš. Já nasypal tu dvounulku, vysypal na papír, rozdělil nožem na 4 díly a do těch č.3 nasypal jen tu 1/4 dávky. Napřed sem vzal enem tu 1/4 dávky a když sem zjisti že je to dobrý = žádné rozleptané žaludek, natož pálení žáhy !!! tak sem dobral ty 1/4 ky a začal ty 1/2 dávky. To už se mi trochu brkalo jako bych se v lázních napil z bazénu, ale nic. NIC :!: Chápeš to? Prostě sem si vyzkoušel že mi to se žaludkem nic nedělá, tak jedu dál.
Běžně beru jen tu 1/2 dávku za den, nejlépe dopoledne a někdy si odpoledne dám ještě jednu. Ale zjistil sem že mi ta jedna denně stačí.
Nesmíš spěchat! Tělo sis huntovala X roků a najednó chceš být zdravá! To prostě nejde. Musíš tělu nechat čas na to, aby se samo regenerovalo.
Pan Humble vymyslel tu dvojku pro nemocné prostatou. Už su pán v létech a dle reklamy v telce sem už chodil často. Po braní mmska 2 již neéé ale budím se že mám žízeň. U mně nevídaná věc = zlepší ti to pitný režim ;)
Víš co, napiš si všechny problémy které nyní máš a na 1/2 roku to někde schovej. Né hned, ale za půl roku porovněj svůj stav a nebudeš se stačit divit. Já se tedy divím :roll:

Takže vydržať
H.
PS- netlač na pilu, mmska nejsou lék tak při problémech klidně vynech a pak znovu a znovu.....
PS2- Modrá laguna jsou drobné granule. Gewo někde psal že nutno rozmělnit, tak nasypu trochu na papír, přrložím a pojezdím sklenicí= je to jemnějí a nebrká se po tom tolik jako před úpravou (trochu sem si čichl prachu v luftě, dráždí to sliznici, při práci používám respirátor a je to OK)


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

veliké díy

Příspěvek od isabel »

Kutile můj zlatý -veliké díky tobě

vše co si napsal si beru k srdci :) :oops:

mám hnedka lepší náladu a zase chut bojovat


isabel
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS 2

Příspěvek od Batles »

Isabel, hlavně nezapomeň, že MMS 2 můžeš brát až za půl hodiny po MMS 1.
Když používáš želatinové tobolky s MMS 1, tak doufám, že aktivuješ padesáti procentním roztokem kys. citronové a ne desetiprocentním.
Ahoj a hezký večer.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: MMS 2

Příspěvek od isabel »

a jéda -ne ,aktivuji 10%ntním :o :o :o :o :o :o já to nikde nečetla všude bylo 10%..proč to má byt 50%?


isabel
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Kyselina citronová.

Příspěvek od Batles »

Jejda, velká chyba, pokud jsi aktivovala do žel. kapslí 10ti procentním roztokem kys.citr., tak účinek celé směsi byl nepatrný.
V knize "Zásady používání zázračného minerálního roztoku" je to několikrát zdůrazněno a popsáno.
Tobolky jsou malé, proto se používá na plnou aktivaci 1kap. MMS1 : 1 kapce 50ti procentního roztoku. Jinak je to 1 : 5 kap.kys. citr. 10ti% roztoku.
Výhodou 50ti % roztoku je, že se nikdy nespleteš v poměru dávkování 1 : 1 - několiktrát se to už tady někomu podařilo obrátit :lol:


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Kyselina citronová.

Příspěvek od isabel »

no ale já třeba aktivovala 3kapky mms s 15kapky 10%kyseliny a narvala to do 3 tobolek..takže by to mělo byt přece stejny jako 1kapka50%ne?


isabel
Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

Nová kniha

Příspěvek od Riga »

Vidíte,ato je to,proč jsem psala,abyste si knihu koupili.Odsuzovali jste mě,že nedávám na net nic zadarmo.Doporučuji tu knihu proto,že tam jsou i jiné informace,které se nevejdou do fora.Tam je o 50% kyselině.Jsou tam i články o léšbě kožních nemocí,včetně lupenky atd.Opravdu je moc dobrá.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Kyselina citronová

Příspěvek od Batles »

Isabel, ano je to tak v pořádku, máš pouze vysokou spotřebu tobolek :D


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Nová kniha

Příspěvek od isabel »

Riga píše:Vidíte,ato je to,proč jsem psala,abyste si knihu koupili.Odsuzovali jste mě,že nedávám na net nic zadarmo.Doporučuji tu knihu proto,že tam jsou i jiné informace,které se nevejdou do fora.Tam je o 50% kyselině.Jsou tam i články o léšbě kožních nemocí,včetně lupenky atd.Opravdu je moc dobrá.

hnedka jak bud mít nějake penízky navíc si ji koupím,tedka bohužel nemůžu :oops: :) :D


isabel
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“