Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro Palo

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Ano, také názor. Co člověk, to názor. Je to tak.
Nechci se s tebou hádat, toho jsem daleká, to mi věř, jen se opírám o zkušenosti z knihy..
Tedy Humble ve své první knize doporučoval přesně to, co ty.
Ale v tom dodatku již od toho opouští a radí ty malé dávky, kór pro nás - životu nebezpečné nemoce.
Když se nad tím zamyslím, bez ovlivnění toho, co jsem tu všecko četla, tak ty velké dávky, se někam fakt dostanou a "konaj"co mají.
Ty malé dávky, to je zřejmě jen šimrání, které neřeší moc efektivně.
Proto se ve mně ten boj v těle včera rozjel.. Tolik průjmů, pak i spíše vodnatých a až dnes černo černý humus, až jsem z toho byla překvapená, jakože z čeho, když dohromady nejím.. Takže až ta obr dávka (49 kapek během celého dne samosebou + aktivace) z předevčírka tomu zřejmě "zvedla" mandle.
Co mně se týče, raději bych vzala byť jen jednu-dvě dávky a dost. Po té hoďce to brát je úmorné a už to člověku tak smrdí, že to beru s odporem.
No jsem tedy ráda, že se to někam pohnulo s tu černotou.. Díky moc, to mi udělalo radost!


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Palo

Příspěvek od Palo »

SVĚTLUŠKA píše:Když se nad tím zamyslím, bez ovlivnění toho, co jsem tu všecko četla, tak ty velké dávky, se někam fakt dostanou a "konaj"co mají.
Ty malé dávky, to je zřejmě jen šimrání, které neřeší moc efektivně.
Přesně tak, stačí u toho trochu přemýšlet a ono to samo začne dávat smysl ;)

A nemáš za co děkovat ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

4Palo

Příspěvek od shine »

Ahoj Palo, pročetla jsem zdejší diskusi nad malými dávkami MMS1, přičemž mi není jasný tento rozpor: Ty píšeš: "Malé dávky jsou opravdu na nic, nikam se nedostanou a když tak v tak malém množství, že to nemá vůbec význam. Jen to vyčerpá HCl a při vyšších dávkách, na které se jedinec dostane až když zjistí, že malé dávky mu nepomohly, tak už bude mít tak málo HCl, že opět zjistí, že MMS vůbec nepomáhá.".
Zde v tomto odkazu o HCL: http://www.modernherbalist.com/betaine.html
(překladač http://translate.google.cz/translate?hl ... 1I7GPTB_en)
se píše (z překladače, sorry):Salt spotřeba a výroba HCL
Bohužel, mnoho dezinformací ohledně používání soli v potravě bylo v oběhu za poslední tři desetiletí nebo tak. Tělo potřebuje soli (NaCl), a nemůže fungovat dostatečně bez ní. Nízkým obsahem soli stravy může velmi ztěžují, ne-li nemožné, žaludek produkovat dostatečné množství kyseliny chlorovodíkové. Problém není sůl sama o sobě, ale kvalita soli. Pomocí nerafinované, vysoce mineralizovaných mořská sůl je zcela bezpečné a zdravé systému. Tento druh soli je grayish v barvě a je vyráběn tradiční metody používané pro mnoho stovek let. K dispozici ve většině dobré přírodní prodejny potravin, že pochází z Bretaně, a jde o názvy jako "keltský mořské soli" a "hvězda moře". Běžnější bílá mořská sůl se prodávají ve většině obchodů nemá stejný zdravé vlastnosti. Jedinci s vysokým krevním tlakem, nemusí nutně vyhnout se solí. Salt přes-spotřeba je pouze zapleten do asi dvacet procent z hypertenzních osob (ledviny související s hypertenzí).
Humble na str. 103 staré knížky popisuje přeměnu MMS1 na NaCl, atd.
Takže tvorba žaludečních kyselin by po požití mohla o něco klesnout, nicméně po přeměně na obyčejnou sůl (třeba i v průběhu 15 min.) by se měla HCl naopak aktivovat ........Nepolemizuji, jen se ptám na Tvůj názor. Myslím si ale též, že víc kapek má vyšší účinek, a je to stravitelnější (v kapslích pro mě). Jsem teď na MMS2 - včera 3x, dnes dám 4x - a už jsem dnes mohla dojít alespoň na kontrolu k mé paní MUDr. (ta je hodná a dobrá, takže není Mudrc :D ) Takže díky za včerejší radu!!!!!


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 4Palo

Příspěvek od Palo »

Kde začít ;)

Tělo údajně nepotřebuje sůl (NaCl) k vytvoření HCl, ale sodík (ten je ale v soli NaCl obsažen)... Tedy to jsem vyčetl u článku u HCl. Co se týče MMS, tak samozřejmě sodík obsahuje, ale kolik? To je naprosto zanedbatelné množství oproti reakci chlordioxidu, který má propucovat tělo a k tomu, jak to vypadá spotřebuje mnohem více HCl, než dodá sodík z původního chloritanu sodného.
Vždycky jsem byl zastánce dostatečného solení - když jsem se podíval na lidi co nesolili, připadali mi takoví jaloví a nezdraví ;) Teď už vím proč ;) Ale na druhou stranu pořád slyšíš ty stařecký názory "já už su staré, já nesmím solit kvůli vysokýmu tlaku". To jsme vyřešili kombinací NaCl+KCl v poměru 60% NaCl a 40 % KCl (nebo solící směs Mary z Kauflandu nebo Alberta) - k tomu nás dopracoval Merlin, díky mu za to ;) Merlin nás dopracoval i k Betainu HCL – taky mu díky za to, ale opravdu mě mrzí, že si nedokáže dát věci do spojitosti. Ví toho přece na to dost ;) Další varianta soli je Himalájská. Osobně jsem se s ní nesetkal, tak nemůžu komentovat. Co se týče dalších solí, tak tu máme i Epsomskou a Glauberovu, ale ty jsou hořké a projímající, ty tu u solení jídel nemají co dělat ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

4Palo

Příspěvek od shine »

Napsala jsem na swanson.cz, jestli by nebyli ochotní zařadit nějaké to HCL do své nabídky od http://www.swansonvitamins.com/Search?k ... 1&x=39&y=7
až mi pošlou odpověď, dám info ;) Jsem zvědavá, co na to potravinářská komise :shock:


marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

Himalájska soľ.

Příspěvek od marlenka »

Palino!!!

Himalájska soľ je super. Kupujem si ju v obchodíku v zdravej výžive a som s ňou veľmi spokojná.
Neviem čo presne obsahuje v akých množstvách, ale je o 80% lepšia ako klasická soľ. Okrem toho má veľké kryštálové zrniečka, takže stačí soliť o polovicu menej ako s bežnou soľou. Je slabo ružová a niekedy sa pristihnem ,že si len tak namočím prst do soli a jem ju ako nejaká srnka.
Ale je to fakt poznateľný rozdiel.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Útok na Merlina.

Příspěvek od Batles »

Palo napsal Merlinovi: No to je teda rada nad zlato. Není nad to tělo malými dávkami úplně zbavit HCl, aby obranná schopnost těla úplně vymizela, že? Ty jsi teda rádce! Asi Ti nedošlo, že jedinci, kteří berou malé dávky po krátké době, tak se jim vyčerpá kompletně kyselina chlorovodíková a tím pádem, když berou další MMS, tak přestane naprosto fungovat obranný systém, tzn. je úplně jedno, kolik si pak vezmou kapek MMS a stejně MMS NEBUDE VŮBEC FUNGOVAT! A navíc ani nepomůže vitamín C včetně kešu! Proč si myslíš, že se lidem zhoršuje pálení žáhy při braní MMS? To vaše idi@tský braní malých kapek po dvou hodinách je úplně nah@vn@!!! [/align]

Právě jsem dočetl příspěvky od rána. Jsem hluboce otřesen výše Palem popsaným tvrzením.

CO TO TADY KECÁŠ PALO? STRATIL JSI ROZUM?: Tak přestane naprosto fungovat obranný systém a MMS nebude vůbec fungovat.............To vaše idi@tský braní malých kapek po dvou hodinách je úplně nah@vn@!!!
PALO PŘEKONAL JIMA HUMBLE a měl by vydat rychle opravnou knihu "Jak brát nejvhodněji MMS" :jump:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Útok na Merlina.

Příspěvek od Palo »

Batles píše:CO TO TADY KECÁŠ PALO? STRATIL JSI ROZUM?: Tak přestane naprosto fungovat obranný systém a MMS nebude vůbec fungovat...
PALO PŘEKONAL JIMA HUMBLE a měl by vydat rychle opravnou knihu "Jak brát nejvhodněji MMS" :jump:
Nekecám nic do větru. Vím o několika případech, kdy jedinec bral opravdu dlouho MMS a přesto má tolik breberek (na které by mělo naprosto perfektně MMS zabrat), že to není normální.

A na útok cihlou reaguji útokem betonem, když vím, že někdo papouškuje nesmysly – tak se na mě nezlobte.
Na základě celkem hodně informací o MMS se snažím pomoct. Vycházím z určitých poznatků a ne z někoho tvrzení.

Víte například, proč MMS prakticky vůbec nepomáhá na dnu? Víte, proč MMS nepomáhá při malých dávkách na rakovinu? Víte, proč je nutné brát ve většině případů MMS individuálně? Víte, kdy a proč vzniká herxka a co se v tom případě stane? Mimochodem před herxkou je ze strany Humbla varováno, přičemž to je ta nejvíc očišťující věc, co může MMS způsobit... A stejně jednou přijde a MUSÍ přijít, aby se uživatelé zbavili svých dlouhodobých problémů... Čím déle se to oddaluje, tím více hrozí, že MMS buď uživateli nepomůže, nebo pomůže až při extrémních dávkách a to úplně zbytečně. Nikdy jsem netvrdil, že když jsou s MMS špatné stavy, tak se má MMS brát dál!

Humble je příliž opatrný a velmi často kvůli němu jedinci nasadí vysoké dávky, až je příliž pozdě. Pak jim pomůžou akorát neobvyklé gigantivké dávky MMS právě proto, že je už jen špetka HCl, přičemž když by nasadily "běžné" patnáctkové dávky hned jak by mohli, tak by jim to pomohlo mnohem více...

Varuju před chybami jiných, vycházím z poznatků, které dosud ke mě došly a akorát je mi řečeno, že si ty rady mám strčit do špic. Chci Vám tady pomoct, abyste se zbytečně netrápili tím, že si zbytečně zničíte špatným a "doporučovaným" braním MMS zdraví.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 4Palo

Příspěvek od děda Slavík »

pořád slyšíš ty stařecký názory "já už su staré, já nesmím solit kvůli vysokýmu tlaku".
A já tvrdím SŮL NAD ZLATO. Mám rád vše, co je hodně slané. Na příklad SLANEČKY (asi se ale neseženou) nebo originál MATESY (vyrobené ze slanečka s olejem a cibulí) nebo slané jíkry, mlíčí, nebo hodně prosolené buráky atd. Nezdá se že by mně to vadilo. A taky "su dost staré".

Co se týká množství kapek jsem zastánce větších dávek denně a ne malé po hodině. Pokusil jsem se o malé dávky pravidelně po hodině a půl, ale často jsem nedodržel čas a brzy jsem k tomu cítil silný odpor, takže jsem to "nemohl vzít do huby".


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Víte, proč MMS.........

Příspěvek od Batles »

Palo napsal: Víte, proč MMS nepomáhá při malých dávkách na rakovinu?
Co to zase meleš!!!!!
Právě díky dlouhodobým malým dávkám je můj syn bez RAKOVINY!!!!!!!
Neber lidem naději!!!!
Kde je ten náš starý dobrý a moudrý Palo? :lol:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Víte, proč MMS.........

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Co to zase meleš!!!!!
Právě díky dlouhodobým malým dávkám je můj syn bez RAKOVINY!!!!!!!
Neber lidem naději!!!!
Kde je ten náš starý dobrý a moudrý Palo? :lol:
Už jsem psal případ, kdy kluk klem 18 let zemřel, když dával malé množství MMS1.

Nebral náhodou Tvůj syn i MMS2? Či MMS3?

Tam je to totiž úplně o něčem jiném...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS

Příspěvek od Batles »

Palo, ne nebral. Vzal 250 dávek MMS1, pouze 70 dávek MMS3 a až po tomhle bral doporučené vysoké dávky3xdenně 15 kapek MMS1.
Přesně podle J.Humble!
Toho 18ti letého hocha je mi opravdu líto. Zabilo ho MMS1? Jak tohle můžeš napsat! On to snad má napsané v úm. listě, nebo je to spíš "jedna paní povídala"?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Palo »

Batlesi, mluvili jsme o rakovině, u toho kluka... Bral 3 kapky po hodině.

Pokud vím, tak MMS3 je kombinace jedničky a dvojky. MMS1 v malých dávkách opravdu na rakovinu nezabere. A už vůbec ne, pokud to není zkombinováno s průjmem nebo klystýrem s MMS. Všimni si, že kdokoli psal, že bral MMS2, tak se rakoviny zbavil. Ta dvojka úplně stačí. Je ji ale potřeba brát vážně. Né, že si vezmu jednu a zbavím se rakoviny, ikdyž by se to klidně mohlo stát, ale každý rakovinář má problém jinde ve střevech a je potřeba je opravdu pořádně provětrat - pro jistotu. Záleží na způsobu, který si každý zvolí, už jsem to popisoval zde (první můj příspěvek):
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 1%9A#64518


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
dodo13
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 kvě 2010 5:09

dotaz

Příspěvek od dodo13 »

Dobrý den,moh by mi prosím někdo sdělit jestli MMS zabírá i na sarkoidosu plic děkuji


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz

Příspěvek od Palo »

Co jsem si tak o sarkoidoze přečetl, je to zkombinované s autoimunitním problémem, ukazuje to opět na zašitého cizopasníka. Vypadá to tedy na podobný případ jako rakovina. Začal bych MMS2, pak přidal MMS1, dál přidal i kyselinu chlorovodíkovou (buď roztok nebo tablety) a kdyby to nepomáhaloo, tak bych nasadil Praziquantel a Albendazol, popřípadě vyšetření na Salvii...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“