Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: chloritan sodný

Příspěvek od Palo »

jeff píše:Jo jo, chloritan budu mít... ...jen někoho ukecat, aby mi do toho Brenagu dojel, je to od nás asi 25km.
Manipulace s PE kanystrem je celkem děsivá, přece jen jde o 60 kg za pomocí jednoho úchytu. Díky vytažení z auta, snesení pár schodů a asi 20 m jsem si udělal na prstech celkem hezký cucáky a nemyslím si, že bych byl nějaká "bába" :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zásilková služba

Příspěvek od jeff »

no, nevím, ale chloritan sodný je poměrně agresivní chemikálie a taková chemikálie je nebezpečná látka, množství, které se smí najednou prodat obyčejnýmu joudovi je limitováno (max. 300kg) a musí být vezena v autě, které má oddělený nákladový prostor od kabiny. Nevím, která zásilková služba rozváží chemikálie... a za 200.-?
Prostě to není sranda, jako dovézt sud piva.

Jeff


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zásilka

Příspěvek od Palo »

jeff píše:...které má oddělený nákladový prostor od kabiny...
Já to měl zapasovaný za sedačkou spolujezdce tak, že by se to nehlo asi ani kdyby kára skončila na střeše... Natož v zatáčkách, hrbech atd...

No od našich baretů bych dostal asi pěkně pokulích :lol:

Jo a když to otevřeš, tak to vůbec nesmrdí, ale když to vyleješ... tak je hodně velkej průšvih Wink


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pes

Příspěvek od Palo »

Od chvíle, co jsem dovezl soudek, tak po se mě dívá pes co máme doma nějakým podivným toužebným pohledem... Dle jeho pohybu bych soudil, že má něco s tlapkou... Otec říkal, že prej odkudsi vymáčl trochu hnisu, ale jinak nic v tlapce nenašel... Co jsem ho naposledy viděl, tak si ani nešel lehnout do křesla, zůstal na zemi...
Snad to do rána vydrží... je v pokoji s matkou a ta je poněkud nervní, když jí tam někdo leze (a pes nápodobně)... Ráno dostane jednu misku s MMS, druhou bez. Jsem zvědavý, kterou si vybere... a taky jestli se z toho dostane...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
sharaki

nikdo tomu nevěří

Příspěvek od sharaki »

Ahoj vám všem,
před 2 dny jsem se díky vám také dozvěděla o MMS a moje nadšení je obrovské :D Nemám žádné zvláštní zdravotní potíže (je mi 26), ale chci to vyzkoušet (prodělala jsem boreliozu a vim, že ta v těle zůstává, takže i když teď jsem ok, časem to tak být nemusí). Žiju v Řecku - tady se MMS nedá najít ani na řeckých www, natož že by o tom někdo byl lépe informován. Takže si to musím nechat poslat z ČR.
Mnohem víc bych ale chtěla pomoci svým blízkým - což se ukázalo jako problém :? Snažím se nepůsobit příliš nadšeně, abych je neodradila. Přesto mě mají za blázna a posílají mě do háje... Ano, asi dva lidi z těch XX co jsem měla možnost jim o tom říct, tak mě vzali vážně. Teď už mlčím, nikomu nic neříkám, dokud si to nevyzkouším na sobě.
Moc by mě ale zajímaly vaše zkušenosti s tím, když jste to řekli svým známým či rodičům atp.???
díky, Šárka

Reakce jsou všude obdobné. ale jedno pomůže skoro vždy - namíchat jim dávku a stejnou sobě, a pak to lupnout společně. Na zdraví.
Mojí mamince je 86 let a dívala se hodně skepticky. Poté, když začala brát 3 kapky 4x denně a za týden mohla zahodit "léky" na vysoký tlak a přestaly ji bolet klouby, už na to nedá dopustit a odpůrce (včetně dochtora) je ochotna přetáhnout holí.. :D
;)


Mimochodem, co tak kouknout se tady?
http://www.nexushellas.gr/index.php?opt ... &Itemid=52

http://www.google.cz/search?as_q=MMS+hu ... afe=images


Uživatelský avatar
Tarvos
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 04 srp 2008 9:32
Bydliště: Ostrava

transplanatce

Příspěvek od Tarvos »

Zdravím. Předem bych chtěl velmi poděkovat za toto fórum o MMS. Z finančních důvodů jsem si objednal u emms.cz jen roztok NaClO2 a kys. citronovou. Knihu jsem si neobjednával. Tady na fóru jsou poměrně slušné informace, nicméně bych měl prosbu. Nezmiňuje se pan Humble ve své knize jak postupovat u lidí s transplantovaným orgánem ? Jedná se o manželku, která je přibližně 6 let po transplantaci ledviny. Bere léky na potlačení imunity. Má poměrně velké problémy s pletí. Celkově se cítí unavenější a tak nějak přežívá střídavě s lepšími či horšími stavy. Je to poměrně dilema. Zlepšení imunity u ní paradoxně vyvolá vyloučení transplantované ledviny. Pokud by rotokem ošetřovala jen pleť je pravděpodobné , že se chlordioxid dostane i do krevního oběhu ?
Děkuji předem za vaše názory.

Možná bych zkusil koupel. Ale jinak - VÝSLOVNĚ A JEN POD BEDLIVÝM DOZOREM LÉKAŘE!!! VYSVĚTLETE MU, OČ JDE A PROBERTE PRO A PROTI.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pes

Příspěvek od Palo »

Palo píše:...ráno dostane jednu misku s MMS, druhou bez. Jsem zvědavý, kterou si vybere... a taky jestli se z toho dostane...
Tak to dopadlo tak, že ve chvíli, kdy jsem aktivoval MMS, tak u nás byli dva psi. Druhej pes to pochopil tak, že je to miska pro něj... No a začal chlastat... Pak jsem misky prohodil, ale to už čoklíci byli nachlastaní... Poté jsem šel pryč mimo domov, takže nevím, jestli ten náš hafan to stihl vypít v odpovídajícím čase, ale v každém případě je vody v misce o poznání méně a hafan je v pořádku ;) Tak aspoň tak...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Vera

Bylinkové čaje

Příspěvek od Vera »

Přeji všem dobrý den. MMS beru pár dní a po dnešních 7 kapkách mám celý den bolavý žaludek. Mám ubrat? A ještě jeden dotaz. Můžu brát MMS a současně pít bylinkové čaje? Děkuji předem za odpověď.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Jsem došel k pěti kapkám, objevil se průjem, nic děsného ale své prdící zvyky jsem musel zvopatrnit a do práce nosím náhradní spodní prádlo.
Přestal jsem mms brát a již třetí den mám permanentní, ne zas tak násilný průjem. Taková mimochodná poznámka kolem toho průjmu-jinak se to nedá říct ale ten průjem děsně smrdí, což potvrdila i má přítelkyně které jsem dva dny za sebou vrazil dávku podle kláry(6+6 po hodině). Ten průjem cestuje bublinově po žaludku, břiše? Občas kroutí občas ne. Je to zvláštní a spojuji to s tím že se něco děje. Při tom své 4-5 piv si nevynechávám, neb se mi nezdál že bych musel. Co ty na to Jeffe?
Známky zlepšení problémů se začínají zjevovat ale jsou to trochu osobní záležitost pánské, ne že bych vám to neřekl, já se nestydím ale počkám si na utvrzení tendencí. Dámy můžete se také vyjádřit, zatím na žádném srazu jste nebyli, tak že o nic nejde a navíc není nám nic bližší než co je lidské? že


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

jo jo, to pivo

Příspěvek od jeff »

Při tom své 4-5 piv si nevynechávám, neb se mi nezdál že bych musel. Co ty na to Jeffe?

Právě jsem si šoupnul svou večerní dávku MMS 16 kapiček s džusíkem a vůbec, ale vůbec mi to nechutnalo, Teď mi je nic moc, ale za půl hoďky se to srovná. Ráno si dám poslední šestnáctku a večer jdu na pivo a od soboty si dám céčkovou zónu zase do soboty. No a to pivo buďto piju, nebo nepiju. Když nepiju, nedám si celý týden ani deci. No a když na něj jdu, tak si jich dám podle chuti těch svých 15 - 20. desítky, třináctky, vše kvasnicové, béčko je nakonec taky užitečný vitamín.

Jeff


Uživatelský avatar
Aqw3R
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 24 črc 2008 13:59
Bydliště: KE, SK

NaCLO2, Vitamin C, ...

Příspěvek od Aqw3R »

Zdravim,

taktiez planujem vyskusat MMS. Zacnem zrejme tak, ze si kupim to kombo MMS+knizku cez gartier.sk. Potom by som si ale rad MMS pripravoval doma (pre potrebu vlastnu a pre rodinu). Mam k tomu zopar otazok.
1) Co ma gartier.sk spolocne s p. Humblom, resp. co z predaja MMS a knizky cez cez gartier.sk ma p. Humble? (Pytam sa len preto, lebo tu niekde bolo spominane, ze je to jediny sposob financneho zisku pre p. Humbla)

Ano, je to tak. Každý, kdo si to koupí, podporuje Jimův projekt. Peníze neodvádí případný prodávající, ale vydavatel - proto ta cena.

(U firmy gartier.sk se dostávám jen na stránky, které souvisí s prac. oblečením. Je přímý link?)


EDIT: Nuz, maju to ako podstranku, to preto... Takze ide konkretne o http://www.gartier.sk/e-mms/ a vyzera to ako klon stranky http://www.emms.cz/ Takze sa pytam aj preto, ci aj ta slovenska verzia patri do oficialneho retazca predajcov :]

2) Gewo, otazka na Vas. Vy ste prekladali tu knizku do cestiny? Neviete, ci existuje viac vydani? Lebo ak ju budem kupovat, chcel by som sa dostat prirodzene k tomu najnovsiemu ;) Viete mi dat nejake info o tom?

Ano, překládal. Pokud je mi známo, autorská práva pro ČR má jen jedna firma a prozatím vyšlo jen jedno vydání.

EDIT: Dakujem :]

3) Robil si uz niekto z vas, kto je zo SR, MMS doma? Bol by som vdacny za tip na dodavatela NaCLO2 pre maloodberatelov.

Přečtěte si zde celý oddíl o MMS. Pak už budete vědět, jak na to.

EDIT: Precital som to tu uz cele, ale myslim, ze tu nikto nespominal Slovenskeho dodavatela NaCLO2... Nasiel som len zahranicnych...

Cital som zopar "zabavnych" prispevkov o vitamine C na tomto fore v suvislosti s MMS a chcel by som (nie len preto) odporucit precitanie si aspon niektorych clankov zo stranky batadel.sk - pravda o vitamíne C, kde sa mozete docitat o vitamine C vela zaujimavych informacii. Preto taktiez doporucujem uzivanie MMS striedat s uzivanim vitaminu C v davkach aspon 2g alebo viac denne. Na vela problemov by pomohol aj samotny vitamin C! Aj pre vitamin C plati, ze su vhodnejsie mensie davky a castejsie, presne ako v pripade MMS, kedze aj vitamin C sa vyplavuje z tela po kratkej dobe (to je dovod, preco sa v reklamach vyzdvihuje postupne uvolnovanie).


neoaghata
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 16 kvě 2009 18:44

Příspěvek od neoaghata »

ahoj všichni,

můžete mi poradit, jak nadávkovat mms psovi s rakovinou a po chemoterapii. Jeho stav není nic moc a potřebovala bych začít, co nejdřív,je to asi poslední možnost. Mám začínat s jednou kapkou ráno a večer nebo můžu dát rovnou větší dávky?
jeffe už máš ten chloritan? Já bych si kdyžtak kanystřík taky vzala :-)


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Poznámka.

Příspěvek od Batles »

Jestliže vitamím C výrazně snižuje působení MMS, je možné sníst během dne odhadem půl až jeden kilogram různého ovoce?
Týká se to mojí manželky, miluje a jí ovoce všeho druhu - pomeranče, kiwi, hrozny, jablka, jahody, melouny, švestky, hrušky, meruňky, domácí ovocné zavařeniny, atd.....
Co si o tom myslíte? V knize jsem se nic o této věci nedočetl.

Všechny zdroje se pochopitelně zmiňují jen o syntetickém vit. C. Je to jasné, protože vit. C v potravě se vyskytuje v jiné formě (přirozeně rozptýlené s doprovodnými prvky rostlinného původu) a je okamžitě přetvářen, čili s MMS nekoliduje.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Co takhle...

Příspěvek od Palo »

Tak mě napadá... Co by MMS řeklo na svalovou atrofii?
...je to zprvu vědomým, a posléze psychicky podmíněným podvědomým nepoužíváním skupiny svalů...

Ok, beru a myslím že chápu ;) Vlastně říkáš, že když bolí klouby, tím se přestanou podvědomě používat svaly ;) Problém je v tom, že potom by neměly odumírat i orgány, které se člověk může pokoušet ovládat jak chce (silou vůle), ale předpokládám, že se to zatím nikomu nepovedlo do té míry, aby umřel...
To co píšou na netu ohledně atrofie to vypadá, že jde o průběžné narušování mozku neznámou příčinou. Otázka je, jestli "ta potvora" totálně ničí část mozku nebo ho pouze blokuje (podobně jako např. u cukrovky). V každém případě pokud MMS očistí od "tý potvory" co to způsobuje, minimálně by bylo možné atrofii zastavit (stabilizace).

Toť konec mé teorie ;)
Naposledy upravil(a) Palo dne ned 17 kvě 2009 14:59, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Poznámka.

Příspěvek od pepe »

Gewo píše:Všechny zdroje se pochopitelně zmiňují jen o syntetickém vit. C. Je to jasné, protože vit. C v potravě se vyskytuje v jiné formě (přirozeně rozptýlené s doprovodnými prvky rostlinného původu) a je okamžitě přetvářen, čili s MMS nekoliduje.
Gewo Gewo . Takto podaný ,,výklad" rozdielu (v zátvorke) medzi prírodným vit.C a sintetickým vit.C ešte nepoznám . Škoda len , že je to na hony vzdialené od podstaty tohto rozdielu . Pre tvojú informáciu vedz , že práve vďaka nemu môžeš prírodného C-čka bez újmi skonzumovať pri ,,posedení" aj na kílá na rozdiel od sintetického , ktorý sa už nad 1g ,,podpíše" na tvojom zdravý . Čo myslíš , prečo asi ? Nezabudni to pre istotu vymazať , ako moje príspevky s kys. citronovov . Pepe

A proč bych to mazal? Musí tu být místo pro všemožné názory. Záleží jen na tom KDE jsou umístěny. Tady si piš, co chceš, i když je jasné, žes zase nepochopil.... ale coby neuživatel a pouhý kibic do vlákna Zkušenosti uživatelů nic nevkládej.

Měl bych prosbu. Vezmi prosím jablko, a párátko nebo nějaký jiný vhodný nástroj, a vyseparuj mi z toho jablka (nebo citrónu atd.) vitamín C. Pak mi ho ukaž.

Že to nejde vydloubat, protože je navázaný na kde co? To je pravda. V plodech a zelenině v nevázané formě ani neexistuje. A v těle se to celé hned přetváří na něco jiného, společně s tím, s čím je to spojeno, čili NEZBUDE NIC, CO BY MOHLO NEUTRALIZOVAT MMS.

A o tom, drahý příteli, o tom to celé je!


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“