Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Moje "škodovka" na vodík!

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
Uživatelský avatar
KEXIK
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 23 lis 2006 17:59
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluva...

Příspěvek od KEXIK »

Nooo premyslam ....

Keby som ti doniesol moju skodofku na slovenskych znackach lebo auto starsie ako 1996 sa u nas neda prihlasit tak aby som mal slovenske papiere nech sa mozem doma vozit blizsie povedane ja tam mam v nej favoritovy motor preto neviem ci to bude take lahke ale podme k veci dal by som ti okolo 10000-15000 SK to je maximum som student takze nemam az tolko penazi co ty na to ???


VE je buducnost ale malo ludi to chape
informacie,schemy,foto o vyvijacoch http://www.h2o-energia.wz.cz
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Omluva...

Příspěvek od Mim »

To byla jen sranda Kexiku. Škodovka na chalupě svítí a topí a už nikam nepojede.....Ale proč jí vlastně chceš. Měl jsem pocit, že ti to bylo jasné....Replikace vyjde maximálně na 2500-3000,- Kč. Mim
Naposledy upravil(a) Mim dne čtv 08 úno 2007 19:38, celkem upraveno 1 x.


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
KEXIK
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 23 lis 2006 17:59
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluva...

Příspěvek od KEXIK »

Mmmm ved prave to som si myslel aj ja ze mi to je jasne ale cim viac sa dozvedam informacie tom tym je to tazie proste tomu prestavam chapat a snazim sa to doma spravit a dako sa mi nedari uz sa s tym seriem okolo roka vyskusal som vela zapojeni minul vela penazi ale nic z takym ucinkom ako potrebujem mam taky dojem ze to budem muset kupit a potom to pochopit ale to je na dlho.

Takze dohodly by sme sa dako ??? Ja ti ju aj dovezem zaplatim ti aj robotu a ked budes scet tak sa nebudem ani pozerat ako to robis...


VE je buducnost ale malo ludi to chape
informacie,schemy,foto o vyvijacoch http://www.h2o-energia.wz.cz
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Sliby....

Příspěvek od Mim »

Je mi často vyčítáno, že jsem něco slíbil...Ano, kaji se....ale mělo to objektivní obtíže....prostě jsem to nezvládl...Psychicky, materiálně....no prostě tak....ale na SZ odpovídám na téměř všechny logické otázky a jsem ochoten odpovědět i zde. Kdo jste přečetl všechno od počátku a máte dotazy, ptejte se. Odpovím. Aby mě A. nemusel plísnit jak malého kluka.....Dělám to dobrovolně, tak si toho važte....Každý z vás může mít energii z vody téměř zadarmo, stačí jen opravdu chtít.....Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Sliby....

Příspěvek od A(&F) »

... pro Mima: ... :good: ...

... a pro ostatní: ... to co napsal Mim ... VAŽTE SI TOHO !!! ... pls ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
DYGI
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: ned 28 led 2007 18:09

PRO-MIMA

Příspěvek od DYGI »

To jsem rád že jsi mime v pořádku.


Uživatelský avatar
DYGI
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: ned 28 led 2007 18:09

Příspěvek od DYGI »

Mime ty máš tohle zapojení?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
hyna
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: sob 17 čer 2006 19:21
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hyna »

DYGI píše:Mime ty máš tohle zapojení?
Pokud se nic nezměnilo, tak to takhle Mim má. Akorát ty VN elektrody má stejně orientované, jako ostatní elektrody.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Mim »

Ano, takhle to je. Pouze všechny elektrody jsou horirontálně a perforované....Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
DYGI
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: ned 28 led 2007 18:09

PRO-MIMA

Příspěvek od DYGI »

Aha tak tohle zapojeni,provrtané elektrody,horizontálně postavené,a kolik tam máš těch hluchyh elektrod?A maš to zapojene+0VN0VN0VN0VN0VN0-?A máš ty indučky zapojené na jeden rozdělovač nebo tam maš ještě jiny přerušovač ?


Návštěvník

zapojení elektrod

Příspěvek od Návštěvník »

Zapojení by mělo být na obr. akorát nevím jestli jsou VN elektrody spojeny všechny paraelně a jestli jsou všechny sekce nad sebou :?:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Sliby....

Příspěvek od A(&F) »

Mim píše:.... na SZ odpovídám na téměř všechny logické otázky a jsem ochoten odpovědět i zde. Kdo jste přečetl všechno od počátku a máte dotazy, ptejte se. Odpovím. ... Každý z vás může mít energii z vody téměř zadarmo, stačí jen opravdu chtít.....Mim
to all: ... jménem Mima vás všechny poprosím, abyste "gró" dotazů vznášeli pokud možno "veřejně na foru" ... SZ je hezká věc, ale "odepisovatele" (v tomto případě Mima) to potom při větším množství "soukromých" dotazů časově "vyčerpává" ... a navíc se tím pádem odpověď nedozví i ti ostatní ...

to Mim: ... zamysli se nad tím, jestli by nebylo vhodné odpovídat na SZ týkající se dané tematiky raději veřejně ... důvody: stejné jako výše ... A.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení elektrod

Příspěvek od Ilem »

Anonymous píše:Zapojení by mělo být na obr. akorát nevím jestli jsou VN elektrody spojeny všechny paraelně a jestli jsou všechny sekce nad sebou :?:
Nedával jsi pozor. Zapojení elektrod je VN - 0 + 0 - VN - 0 + 0 - VN, atd.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
DYGI
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: ned 28 led 2007 18:09

pro mima

Příspěvek od DYGI »

Zdarec mime už vím jak máš ty elektrody VN-OOO+VN to krát 7 sekci.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení elektrod

Příspěvek od Ilem »

Ilem píše:
Anonymous píše:Zapojení by mělo být na obr. akorát nevím jestli jsou VN elektrody spojeny všechny paraelně a jestli jsou všechny sekce nad sebou :?:
Nedával jsi pozor. Zapojení elektrod je VN - 0 + 0 - VN - 0 + 0 - VN, atd.
Omluvám se, já jsem nedával pozor. Zapojení je VN - O O O + VN - O O O +, atd.
Spletl jsem si to se zapojením Iv.
Ještě jednou se omlouvám.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“