Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Metody léčení

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Ostruhy

Příspěvek od hanka »

LenkaX píše: .....Pata už mě nebolí.Netuším ,jestli se mi to vyřešilo natrvalo, ale použila jsem na to techniku Kvantového unášení.Je to velmi jednoduchá a geniální metoda , která vše řeší v prostoru chcete-li nulové energie ,v prostoru za myšlenkami, v prapůvodu všeho bytí.... byla jsem i a semináři, kde nás s metodou seznámila terapeutka.Opravdu tato metoda funguje, jak je vidět zabrala mi ted s patou, u manžela se zády, funguje přímo úměrně schopnosti člověka utišit své myšlenky a dostat se do naprostého klidu.Stačí 1-2 minuty .Kdo je pro objevování nových věcí a má otevřenou mysl , vřele doporučuji.
Má-li někdo zájem napište mi.V několika větách popíši jednoduchý postup....
Dávám zprávu, že problémy s ostruhami se mi už nevrátily - zmíněné vložky jsou sestrojeny tak, že mimo jiné zabraňují tvrdému došlapování na paty (pata je snížená). Nosím je od té doby pořád, protože jsou výborné nejen na ostruhy ..:D

Lenko, metoda Kvantového unášení mě zajímá a ráda bych se o ní dozvěděla více - mohla by jsi popsat ten postup?


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Ostruhy

Příspěvek od jani »

Lenko, také se přimlouvám za popis postupu, zní to zajímavě. Děkuju předem.

:idea: Když už odpovídáš přímo pod příspěvkem přes [citace], tak tu citaci vymaž, je zbytečná :idea: - poo.


zuzis
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: sob 22 kvě 2010 22:25

Re: Regenerace zubů

Příspěvek od zuzis »

Bardioc píše:Ahoj, našel jsem na svém oblíbeném orgo-netu zajímavý článek, o který se musím podělit.


Zapomeňte na plomby, raději si regenerujte zuby
Kim Evans, Natural News, 1. 7. 2010

Máte-li zubní kaz, nemusíte hned spěchat dát si ho zaplombovat, nýbrž můžete se pokusit zub regenerovat. Naše těla se totiž neustále obnovují, a i když to není běžně známo, je možno regenerovat i zuby. Obnovit si zuby je bezpochyby lepší než nechat si je zaplombovat, protože většina dnešních plomb obsahuje buď rtuť (známý toxin, který poškozuje mozek a nervový systém), nebo estrogen (bílé plomby uvolňují estrogen a přispívají k hormonálním problémům).

Navíc je regenerace zubů snadná. Potřebujete pouze dvě věci: kořen kostivalu a skořápky z organických vajec. Skořápky se používají proto, že obsahují 27 minerálů a spoustu vápníku, takže je to ideální stavební materiál k regeneraci zubů. Složení vaječných skořápek se vlastně velmi podobá složení zubů a kostí. Kořen kostivalu se užívá proto, že urychluje růst kostí, zubů a tkání. To napovídá i český název „kostival“, slovensky "kostihoj".

Když si chcete regenerovat zuby, měli byste sníst jednu skořápku organického vejce denně. Nejlepší způsob, jak ji zkonzumovat, je rozmixovat skořápku na jemné částice s čerstvým ovocem na tzv. smoothie (pozn. překl.: Smoothie - hustý nápoj většinou jen ze samotného ovoce, v USA velmi oblíbený, něco jako naše přesnídávka, ale pije se to). Ideální je nápoj z banánu, protože banán udrží částečky skořápky v suspenzi a neklesnou na dno sklenice. Vejce rozbijte a před mixováním povařte skořápku 5 minut ve vodě, aby se zničily případné patogeny.

Tímto tedy doplníte ve svém těle minerály a vápník. Dále je třeba používat na své zuby a dásně kořen kostivalu. Kořen může být čerstvý nebo sušený, pokud je sušený, mírně ho po 10 minut povařte, aby se rehydratoval. Pak rozmixujte asi palec kořene s pár lžícemi vody, aby vznikla tekutina. Tu převalujte v ústech a srkejte mezi zuby asi po 20 minut. Pak vyplivněte.

Pokud budete používat kořen kostivalu tímto způsobem jednou denně, pravděpodobně během pár týdnů uvidíte výsledky. Mnohé kazy se tímto způsobem mohou úplně uzdravit za 1 – 2 měsíce pravidelného denního ošetřování. A nejlepší na tom je, že když se zuby uzdraví, nemusíte si nechat dát na zbytek svého života do úst toxické kovy nebo látky narušující hormonální rovnováhu.

Poznámky: kořen kostivalu může klást vyšší nároky na játra, takže kdo má problémy s játry, měl by se mu vyhnout. Až se vaše zuby zregenerují, měli byste kostival přestat užívat, abyste to nepřehnali.


Odkaz na české povídání - http://pravekadieta.cz/2009/04/05/preve ... niho-kazu/
Ahoj lidi. Zkoušel někdo tento postup? Po 12ti letech mi vypadla bílá plomba na předním zubu. Dá se ještě takový zub sám opravit? Ten kaz byl malinký, takže není ani zasáhnut kořen zubu, čili nerv. Takže ani studený ani teplý mi nevadí. Zkouším zatím ten kostival 1xdenně a čistím si zuby peroxidem vodíku. Tady jsem četla, že ještě ty skořápky, taky teda vyzkouším. Ale nevím, jestli takový zub lze ještě zachránit, nebo je to zbytečné. A kdyby ano, dá se ještě něčím tento zub zachránit, kromě tohoto výše uvedeného postupu? Má to někdo vyzkoušené? Díky za odpověď


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Reiki

Příspěvek od poota »

sysel píše: A mezi nama reiki je metoda temných, tak pozor.
Až k tomu dojdou sami, bude pozde. On takovy temny červík na jatrech je temnota na veky.
Jaksi mimochodem jsi vypustil docela závažné tvrzení, které napadá jednu z léčebných metod.
Svoje nařčení tedy nějak seriózně vysvětli a dolož, protože jinak ho budeš muset nechat s co nejpokornější omluvou vymazat.
Na tomto fóru je sice možné napsat téměř cokoli, ale za svými příspěvky si musí autor, pokud chce i nadále být brán vážně, stát a také je obhájit.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

Re: Metody léčení

Příspěvek od jarda ovčák »

:laugh: :laugh: :laugh:
Tak o reiki to je opravdu unikátní info.Oporu pro své tvrzení nalézti nemůže, páč neexistuje. Reiky soudit nebudu, to mi nepřísluší. I kdyby nefungovalo, těžko najdete spolehlivější placebo...... a to se počítá.
Že by někdo plival po reiki, to jsem nezažil....Jakoby někomu mohl vadit zen.
Vlastně jo, totálně protilehlé straně..... No jo, ale pak není oč stát. božebože...


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Jestli toto funguje, tak .....

Příspěvek od Bardioc »

Opět článek na Orgonetu - Převratná techologie obnovy lidských orgánů
To jsou věci.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
babylon
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 28 srp 2011 6:28
Dostal: 1 poděkování

Re: Metody léčení

Příspěvek od babylon »




mpetrik
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pát 15 črc 2011 20:30
Dostal: 2 poděkování

Re: Metody léčení

Příspěvek od mpetrik »

jak jste tu psali o tom stimulu 3, že tu někdo měl připojenej přepínač na přepínání coby sedace a stimulace. Nebyl by plánek? Nevíte někdo jak zapojit? Mám právě také tu 3 a chtěl bych ji vylepšit. Díky moc.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Metody léčení

Příspěvek od milnem »

Zdravím,nevím přesně kde to zařadit.Článek stojí za přečtení,možná už problematiku znáte,ale je to zase další autor,tak i nějaká nová drobnost může pomoci.
http://www.kohout-maser.cz/zaludek-druhy-mozek/


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Tajmná léčba - dokument DW ...

Příspěvek od A(&F) »

... Úspěchy, s nimiž lékaři nepočítali ...

... "Jaký vliv a význam mají staré „babičkovské" znalosti, vycházející z dávných tradic, na moderní, o vědu se opírající medicínu? Pojďme se podívat na některé případy. Třeba na novorozeně, jemuž lékaři nedávali žádnou šanci na přežití. Přesto přežilo a je v pořádku, díky matčiným instinktům a radám, zděděným po předcích. Nebo špičkový hráč na violoncello, který se vrátil na koncertní pódium, i když to lékaři po čtyřech operacích mozku v podstatě vyloučili. Dokonce slezl z vozíku, protože si osvojil takzvanou vizualizaci. Dva příklady, dvě otázky. Jsou nečekaná vyléčení náhoda, zázrak, nebo je v tom něco jiného?" ...

[youtube][/youtube]


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
lena

Re: Metody léčení

Příspěvek od lena »

zajimavy druh moznosti hojeni ran, jeste to musime vyzkouset


http://www.novinky.cz/zena/zdravi/29348 ... otika.html

Edit: ... tééda, Leno, že se nestydíš takhle "opisovat" ... :D :D :D ... viz http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=113881#p113881 ... ;) ... A(&F) ...


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Jestli toto funguje, tak .....

Příspěvek od hanka »

Bardioc píše:Opět článek na Orgonetu - Převratná techologie obnovy lidských orgánů
To jsou věci.
Dneska jsem to četla a přibyl nový komentář:

Bělousovi14. února 2013 12:37
Dobrý den,
v Česku jsou už domluveny dva pětidenní kurzy. Jeden v Ostravě (31.7. až 4. 8. 2013) a druhý v Praze nebo Dobrušce (7. 8. až 11. 8. 2013).
Srdečně zdraví Bělousov


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Eliška
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 24 čer 2010 14:20
Dal: 8 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Metody léčení

Příspěvek od Eliška »

Hani, dej, prosím Tě, odkaz na možnost přihlášení. Mám těžce nemocného syna. Děkuji.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Metody léčení

Příspěvek od cimirek »

Eliška píše:Hani, dej, prosím Tě, odkaz na možnost přihlášení. Mám těžce nemocného syna. Děkuji.
Zkus jim napsat na e-mail
belousoval@volny.cz

Stránky manželů Bělousových
http://www.belousovi.cz/


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Metody léčení

Příspěvek od sisa »

Obyčejná voda?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“