Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

rekreslili

Příspěvek od huhu »

Obrázek

nemá to být tak , že nad octem se udělá čisto ? místo piškvorek ?

počkej , až ti napíšou vzkaz :




8)


Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

RE

Příspěvek od Majkl1 »

Tak na chvilku se to začlo čistit. Alespoň od toho vyblitýho sajrajtu. Pěkný bílý bochánky tam zůstaly, ta našedlá mlha šla do kopru. Jenže pak nalítlo hejno prděcích kondorů a bylo vymalováno. Nikdy toho nebylo nade mnou tolik jako dneska. Octoval jsem ve větší míře poprvé a takhle to dopadlo. Jenže já se nedám. příště koupím dvakrát tolik a až mi po mém DELETE začnou znova PASTE, tak hodím druhou várku. Mě to přijde na pár desetikorun. I když je fakt, že mě dostalo, že Bzenečák je najednou (aspoň u nás) za 34,- litr!!! Naštěstí nějaký sajrat od Alberta je stále za deset.
Zkusím sehnat ještě někoho v okolí, kdo by šel do toho se mnou.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: RE ocet

Příspěvek od martin11 »

:idea: sezbírej spoustu jablek, nebo hrušek nebo čehokoli, dej do sudu vykvasit a místo vypálení to nech zoctovatět. Po proběhnutí procesu budeš mít výbornej jablečnej ocet / nejlepčí je ten co je nahoře a zbytek máš vystaráno na sezonu..přefiltrovat od toho hustýho a to hustý vylisovat...../v sudu plastovým s nějakým uzávěrem....já sice nederatisuju, ale mám svuj jablečňák z 1 várky asi 6 roků.../ do salátu výbornej....může se i k tlačence a na utopence. Má specifickou chuť, takže ne každému chutná :idea: také se s tím dobře čistí všechno od vodního kamene....zdraví m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re

Příspěvek od Majkl1 »

Martine, rád bych, ale to už by opravdu den musel mít 30 a více hodin. Byl jsem teď na super přednášce o energiích Tomáše Marného (z webu osud.cz)a mám nafouknutou hlavu k prasknutí. Dalších mraky pokusů k realizaci a dny letí jak splašené stádo. Dneska už n mě v Albertu blbě koukali a při poslední návštěvě (třetí) už měla na kase i nějaký připomínky. Co jí sakra do toho, co s tím octem dělám. :lol:
Výsledek však stál za to! Sice to vydrželo jen tak hodinu a půl, ale ten krásný azurově modrý útvar nad mým barákem a kolem jen vylitá šeď, byl k nezaplacení. Pak přišel deštík (ale příjemný). Mám tedy zase další každodenní zábavu. :P


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Návod na ničení chemtrails octem?

Příspěvek od Nso ci »

Zdravím Vás všetkých,

dnes som sa dostala k jednému článku, myslíte si, že je pravdivý? http://orgo-net.blogspot.com/2011/04/ja ... octem.html


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na ničení chemtrails octem?

Příspěvek od laik »

Nso ci píše:Zdravím Vás všetkých,

dnes som sa dostala k jednému článku, myslíte si, že je pravdivý? http://orgo-net.blogspot.com/2011/04/ja ... octem.html
:lol:
laicky bych řek.....možná že tak celá přehrada horkýho octa......
ale i ta síla myšlenky že to funguje má velikou váhu a muže mít na to vliv .......
"věř a víra tvá tě uzdraví"....... kdosi prej pravil


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

RE

Příspěvek od Majkl1 »

Myslete si co chcete, ale ten ocet funguje na 100%. Je ale potřeba si uvědomit, že neodstraní přírodní oblačnost. Kdo to bude chvíli sledovat, brzy lehce rozpozná, co je přírodní a co ne. Stačí litr (mě se osvědčilo i naředit do kýble s vodou). Leju to na plochou střechu s černým kanadským šindelem a vypařit ten kýbl za pár minut není problém. Výsledky se dostaví tak za cca 1 - 1,5 hodiny. Už si toho všimlo i pár lidí u nás ve vesnici a to jsem nikomu nic neřekl. Mě to za těch pár kaček rozhodně stojí.
Michal


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

RE

Příspěvek od Aquarius1 »

Nechtěl bych nějak někoho prudit ale pokud je to s tím octem pravda a stačí jen malé množství na zničení chemtralis v okolí od obzoru k obzozu,tak by mne zajímalo jak to vypadá nad fabrikou co vyrábí ocet nebo zpracovává okurky.Tam se také ocet používá a ve velkém nehledě že i spousta dalších provozoven ocet používá dokonce i naše fabrika používá kyselinu octovou což je koncentrát a ten je cejtit fakt festovně že i když se větrá jako o život a výpary se odvádí klimatizací a přesto jsou tak zvané chemtralis všude kde proletí jakékoliv éro.Tak co s tím octem,že bychom měli jiný typ?Bydlím na západu čech a tady to lítá jako o život nepřetržitě.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

RE

Příspěvek od Majkl1 »

Jenže vtip je právě v tom, že je to zředěné. Navíc já byl taky skeptik, jenže jsem hlava otevřená a obětoval pár korun a zkusil to. Jelikož výsledky mi skoro podlomily kolena, používám pravidelně. Je nepravda, že to odstraní bárium od obzoru k obzoru. Podle mých zkušeností to může být tak kruh do 5km a výdrž je taky omezená. Záleží na rychlosti "doplňování" sajrajtu od našich uznávaných anonymních vůdců.
Tato metoda je známá už velice dlouho a od poloviny minulého století to běžně používají třeba Rusové nebo Číňani na to, aby na jejich vojenské přehlídky bylo pěkné počasí. Není v tom žádná magie, stačí zkusit. Nikoho nepřesvědčuju, nemám to zapotřebí. Bohatě mi stačí, že u nás nad vesničkou mají hodně problém, aby jim ta "kondenzační" stopa aspoň pár vteřin zůstala. Skeptik teoretik zůstane pozadu i když se vyhne mnoha omylůmm, které praktika neminou.
Octu zdar!
M.


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Návod na ničení chemtrails octem?

Příspěvek od Nso ci »

No, ja som totiž hneď skúsila, ako som prečítala a kým som sem napísala...
Tie kondenzačné stopy boli o chvíľu v ťahu. Netrúfam si odhadnúť, aký bol následne rozmer vyčistenej oblohy :oops:, ale bol dosť veľký na to, aby ma to úplne ohromilo. A to som iba namočila 2 osušky do cca trištvrte litra octu a vyvesila, tak, ako sa píše v článku. Najskôr jednu, a po tom, ako ten "zázračný" úkaz (čistá obloha nad osuškou) prebehol, tak druhú osušku vedľa. Stalo sa to isté. Opodiaľ zostali široko ďaleko mraky a šmuhy... Nechápem, domáci ma vysmiali, tak im radšej viac nič nevysvetľujem, aby ma náhodou nepodozrievali z nejakej psychickej poruchy.
Osušky boli na balkóne do rána a ráno nad nimi ešte stále čistá obloha. V širšom okolí už tak čistá nebola. Tak neviem...


Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

RE

Příspěvek od Majkl1 »

Tak to je to správné, tak to má být. Zkusit a pak teprve házet rozumy na plac. :good:


GRS
Stálý člen
Příspěvky: 92
Registrován: stř 01 lis 2006 16:48
Bydliště: Brno
Dostal: 1 poděkování

z diskuzie pod článkom

Příspěvek od GRS »

z diskuzie pod článkom:




Ten ocot sa do atmosféry na kilometre vzdialenej, vo výškach pre lietadlá dostane ako? Odparovaním? Vetrom?

Nechcem vás sklamať, ale trocha matiky nezaškodí.

Majme kontaminovanú vrstvu vzduchu vo výške 40km nad povrchom. Ak vystrelíte octovú vodu zo svojho dvorku rýchlosťou 40 - 60 km/h kolmo hore s miernym rozptylom (60km/h okraj kužela), mohol by sa ten ocot stihnúť rozprostreť aj na ploche o polomere 70 km ak dobre počítam. Ocot musí stúpať rýchlosťou nie menšou ako 40 - 60 km počas celej dráhy. Aby ste mali predstavu o vetre, ktorý by tam tie častice octa dopravil, rýchlosť vetra 60 km je na Beaufortovej stupnici vetra klasifikovaný ako mierny až čerstvý víchor, proti ktorému je nemožné kráčať a ulamujú sa konáre na stromoch. Ak by ste ocot len tak vystriekli do vzduchu, a častice by záhadným sposobom samé urýchľovali k miestu určenia, konečná rýchlosť by bola ešte vyššia.

Tak si uvedomte, čo prehlásenia "pomohlo to, oblaky sa rozpustili" hovoria. Ak by tomu skutočne tak bolo, musel by od vás v tom samom okamihu duť vietor (víchor!) priamym spojom až rovno pod to "chemtrails" aby sa to tam tam do "hoďky dostalo". Čo je asi nereálne, a je to nereálne aj pri polovičnej rýchlosti, aj pri štvrtinovej rýchlosti (mierny vietor), ale aj pri rýchlosti 4-6km/h, pretože sa v atmosfére vyskytujú tzv. vrstvy, ktoré majú odlišné prúdenia vzduchu a posobia ako bariéra.

Atmosférické podmienky, ktoré si predstavujete u spásy pomocou octa, sú v rozpore s fyzikálnymi zákonmi. Zbieranie odpadkov na prechádzke po lese bude mať oveľa vačší osoh a výsledok ako sprejovanie octa do vzduchu.


Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

RE

Příspěvek od Majkl1 »

Moc do toho motáš mateatiku a konvenční myšlení. Můj názor je, že v pricipu nejde ani tak o klasickou chemickou reakci, ale o něco jiného. Jednak se práškuje ne ve 40km, ale v cca 10km a pak to padá dolů a jednak to z vlastních mnoha zkušeností funguje i za silného větru a přitom je "díra" stále nademnou. Přikládám nějaký obrázek mojí mamky, která v tom taky jede, tak popřemýšlej. ;)
Nikterak neupravováno, pouze zmenšeno pro web.
A druhá je co mi udělali nad barákem včera večer. :evil:

Po několika desítkách minut od octování se nad hlavou jednak vždy rozpusí ten našedlonačervenalej sajrajt, který většina ovčanů již ani nevnímá a bere to jako přírodní jev a taky stopy po letadlech mají nade mnou pauzu, jak když to odmažeš ve photoshopu.

Máš-li potřeu to nezkusit, tak to nedělej, ale prosím neodrazuj od toho jiné lidi. Těch deset korun mi za pohled na zmařenou práci pohlavárů stojí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re

Příspěvek od Nso ci »

Nerozumiem tomu, ako sa to deje, ale fakt sa deje. Nemáme ani potuchy, prečo sme tu a predsa sme...
Nič v zlom nemyslím, iba že by aj ostatní skúsili, či ma náhodou nešáli zrak :shock:?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Re

Příspěvek od poota »

Nso ci píše:Nerozumiem tomu, ako sa to deje, ale fakt sa deje. Nemáme ani potuchy, prečo sme tu a predsa sme...
Nič v zlom nemyslím, iba že by aj ostatní skúsili, či ma náhodou nešáli zrak :shock:?
Ve škole nás dost důkladně učili tomu, že všechno se děje buď fyzikálními a nebo chemickými pochody.
Zřejmě proto má většina z naší populace problém pochopit věci, které se dějí třeba na základě pouhého předávání informací. Pro ně je třeba rychlost těchto dějů "nepřípustná" a jejich existence pomocí přístrojů "neprokazatelná". Předpokládám, že jsou i nějaké jiné a další "mechanizmy", jimiž se mohou dít věci běžně nevídané. Ovšem vzhledem k tomu, že se tyto děje nedají kdykoli přesně zreplikovat, ověřit a spočítat, a také se na nich nedá dobýt titulu a proslulosti, a navíc na nich není dost dobře možné patřičně vydělávat - vědu prostě nezajímají a považuje za pohodlnější jejich existenci co nejvehementněji popírat.
V jejích šlépějích potom hrdě kráčejí netitulovanci, kteří si dodávají na důležitosti papouškováním vědou posvěcených nesmyslů na úrovni učiva obecné až vysoké školy.
Čímž nechci tvrdit, že tam jsou jenom nesmysly - naopak, je v tom mnoho rozumného, ale o to je to horší, protože prase aby se v tom potom vyznalo.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“