Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Autopatie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

lena píše: Napis nam jestli autopatii vubec uzivas ci postup jak to delas, kolikrat, z kolika litru atd. a jak jsi u toho pochodil. To me zde tak nejak doposud z tve strany chybi.
Zatím jsem považoval za nejdůležitější dostat sem co nejvíc relevantních informací, takže jsem posbíral, co kde bylo v dosahu, abychom na tom z hlediska informací byli zhruba stejně.
Podle toho, co bylo k dispozici jsem se rozhodl a použil preparát ze sliny C40 a podle doporučení "pozoruji a čekám". Co od té doby proběhlo, považuji za zbytečné publikovat, protože nedokážu nějak zodpovědně posoudit, čemu to mám přisuzovat. Tedy jestli autopatii a nebo jiným zásahům, taky je obtížné rozlišit, co k čemu patří a nechci do toho vnášet nějaký zmatek sice reálnými zkušenostmi, ale nesprávně přiřazenými.
Soustředil jsem se na změny v psychické sféře a podle nich hodlám rozeznat, kdy preparát končí svoji práci a teprve potom pokračovat dalším preparátem s vyšší potencí.
Do té doby a nejspíš ještě i dlouho potom nebudu mít k dispozici žádné opravdu spolehlivé zkušenosti s autopatií a předpokládám, že na výsledek, který bude možné v příznivém případě definovat nejspíš jenom jako "celkový stav vzhledem k věku nadprůměrně dobrý", si počkám zřejmě ještě dost dlouho.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Matina
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 čer 2010 10:15

Re: Autopatie

Příspěvek od Matina »

Zdravím všechny zde, tohle téma mě velmi zaujalo, pročítám diskuzi, objednala jsem si i knížku....má někdo vyzkoušeno léčbu autopatií např. neplodnost u můžů?


lena

Re: Autopatie

Příspěvek od lena »

Nechci nikomu psat negativni informace, inteligence je pry vrozena, ale mysilm si, ze se da do urciteho stupne i ovlivnit. Urcite chovani zpusobuji take paraziti, autopatií se da dat hodne do poradku.
Koukni do vlakna "zdravi" = autopatie = leceni prany, ale ne jenom prana i slina a dech.

Ale je nutne nemyslet si, ze vsechno zlepseni prijde ze dne na den. Trochu si i pockat nebot telo, duse, mysl reaguje a potrebuje cas se s tim problemem vyporadat.

Ve vlakne najdes velmi zajimave informace ohledne moznosti aplikace a take bych si poridila i knizku, kde toho najdes jeste vice jako i zkusenosti. Nebo si muzes zajit k nekomu, kdo tuto terapii provadi, ale kdyz si ji vyzkousis sam na sobe a nebo to synovci aplikujes pak si myslim, ze neudelas nic negativniho ba prave naopak. Muzes zde ovlivnit velmi zajimave zlepseni.

Zde jsme na foru, kde si davame zpravy z vlastnich zkusenosti a nemuzeme doporucovat co by bylo nejlepsi. Po precteni celeho vlakna prijdes urcite k pozitivnimu zaveru.

Preji hodne zdaru.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od sisa »

V knize jsem se dočetla, že když se používá voda z vodovodu, musí jít přes filtr. Chlorovaná voda škodí.
A ta převařená slina je vynikající ve všech případech, kdy je podezření na parazity, kvasinky...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Samozřejmě že je lepší kohoutí vodu filtrovat, a to i na normální pití. Jinak dnes už se nechloruje, ale přidává se chloritan, a to ten samý, který používáme na MMS a jeho varianty.
V autopatii se pracuje s informacemi, které vznikají z fyzických látek potencováním, to znamená ředěním vodou. Pokud tato voda obsahuje nějaké látky, tak ty se neředí a zůstávají ve své fyzické podobě, takže preparát nějaké "potencované" informace o nich neobsahuje. K tomu by bylo nutné první dávku kohoutkové vody dál ředit nějakou jinou vodou. To je můj názor, ale nikomu ho nevnucuji, jenom předkládám.
A proti užití "vaření" ať už sliny a nebo dechu také nic nenamítám a rozhodně to nikomu nechci sebeméně rozmlouvat, hlavně proto ne, že s tím nemám žádné zkušenosti ani osobně, ani ve svém okolí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od vokoun »

:ethink: Co je lepší slinu vařit ve vodě a nebo nad kahanem :ethink: já to chci zítra zkusit :epray: tak jsem zvědavý co to se mnou bude dělat :esilenced: zatím jsem to dělal za studena a musím říct že z kraje to byl docela fičák :jump: ale ted to nějak vyprchalo a je mě docela blbě :bhead: ale nevím třeba jenom autopatie vyhledala další problém a léčí ho a mě je s toho blbě :evil:


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od cimirek »

Matina píše:....neplodnost u můžů?
Autopatií nevím.
Ale možná by stálo za to využít zkušenisti Evy Moučkové, viz.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Matina píše:.. neplodnost u můžů?
Ono bude nejvíc záležet na tom, čím je způsobená a jakého je typu.
Takhle bez bližších informací se dost těžko radí - osvědčuje se třeba kotvičník, ale nemusí "zabrat" vždycky. Autopatií se nedá nic zkazit, ale výsledky rozhodně nebudou hned.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lena

Re: Autopatie

Příspěvek od lena »

sisa píše:V knize jsem se dočetla, že když se používá voda z vodovodu, musí jít přes filtr. Chlorovaná voda škodí.
Taky jsem ze zacatku vodu filtrovala (Britta, konvice) bylo to umorne nebot jsem musela cekat az protece filtrem. Pak jsem s tim sekla a pouzivam vodu z vodovodu. No nevim jestli je to mensi ucinek mozna ano, nevim.
Zatim to funguje i tak.

Ale mozna jak poota zde uvadi, ze je dobre to michat i s jeste jinou vodou, by to mohlo byt zajimave. Ja mam zde, kde bydlim nejtvrdsi vodu z celeho mesta. Nevim jestli to ma vliv na ucinek.


lena

Re: Autopatie

Příspěvek od lena »

vokoun píše::ethink: Co je lepší slinu vařit ve vodě a nebo nad kahanem
Ja to varim mirnym varem na kamnech. Kahan zatim nemam nebo neco co bych na tento zpusob pouzila. Necham to priblizne 2-3 minuty varit. Nekdy vic nekdy min.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

lena píše:Ale mozna jak poota zde uvadi, ze je dobre to michat i s jeste jinou vodou, by to mohlo byt zajimave.
Zřejmě jsme si nerozuměli dost dobře :(
Takže znova.
Podle mně je celkem jedno, jakou vodou se potencuje, ale jenom když se používá na celý proces jenom jedna a táž voda! V tom případě zůstávají všechny látky, obsažené ve vodě, pořád jenom na své fyzické úrovni.
Pouze když použijeme na začátku procesu nějakou vodu a potom pokračujeme v potencování vodou čistší, tak vlastně potencujeme všechny látky z té první vody, které nejsou obsažené v té druhé vodě, to znamená, že informace o nich budou i v preparátu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... Podle mně je celkem jedno, jakou vodou se potencuje, ale jenom když se používá na celý proces jenom jedna a táž voda! ...
To co píšeš se mi sice zamlouvá, ale čťa to :ethink: co asi tak se děje s Jarem, který po umytí a opláchnutí něco nakecá třeba štamprli?

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

Slavek Krepelka píše: To co píšeš se mi sice zamlouvá, ale čťa to :ethink: co asi tak se děje s Jarem, který po umytí a opláchnutí něco nakecá třeba štamprli?
Ahoj, Slávek.
Noo, ono bude záležet na tom, kolikrát do sebe pak tu štamprli obrátíš s lihovým mokem. Když jednou, dvakrát, tak to bude OK, ale když to bude 15x nebo 30x tak podle Korsakova začneš pěnit! :laugh: :laugh:


Ale vážně: voda by měla být co nejčistší a nemíchal bych různé druhy. Ten přenos informací pak nemusí být ideální. Stejně tak se v homeopatii má používat čistý líh.
Nám, co používáme kvůlivá drahotě vodku místo lihu k výrobě bylinných tinktur to sice nakonec taky funguje, ale pan Janča nás za to nechválí. :D

M.
Naposledy upravil(a) milda dne ned 05 kvě 2013 20:27, celkem upraveno 1 x.


lena

Re: Autopatie

Příspěvek od lena »

K te vode, diky za vysvetleni.

Uvazuji jestli voda, kterou denne pijeme nebude i pro nas nejlepsi. Ma v sobe vsechny informace, ktere nase telo muze vybalancovat pokud je v ni neco v neporadku, nebo ne?

Ale ono je dulezite, ze to vubec funguje. Zatim jsem na 2 litrech a ty pusobi vyborne. Ale stejne vyzkousim dalsi postup jak je doporuceno. Prejdu na 3 az 6 litru. Uvidime co to provede.

Jinak k tomu alkoholu, mozna je lih nejlepsi, ale Clarkova doporucuje bez okolku jednoduchou vodku. Takze si myslim, ze se zde nic nepokazi.

Ja jsem si prave vcera dala LIMONCELLO. Je to vlastne dobry vselek. Nebot je to z kurek citronu a stava z 1 citronu. Je to prijemne nahorkle, ma to chut po citronech a co musim rici, chutna. Dala jsem si jenom sklenicku a byla jsem jako omamena. Proto je nejlepe po piti limoncella nemit zadne plany.

Take tu byl jiz vselek prave z citronu a cesneku, jiste cesnek v tom neni, ale to me nejak nevadi. Opiji to poradne, asi take ty nezadouci hosty.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše:.. co asi tak se děje s Jarem, který po umytí a opláchnutí něco nakecá třeba štamprli?
Na saponátech mi krajně vadí, že ovlivňují tak základní vlastnosti vody, jakými je třeba "smáčivost", se kterou souvisí její kapilarita a nejspíš i některé další. Domnívám se, že i tohle může být jednou z příčin tzv. civilizačních chorob, protože vody v sobě máme opravdu ze všeho nejvíc.
Pokud nám tedy Jar skutečně něco způsobuje, pak by se to mělo podle homeopatie dávat do pořádku přiměřeně vysokou potencí Jaru :D , takže docházím k tomu, že je důležité vyplachovat tu štamprli "akorát", to znamená tak, aby to nebylo ani málo ani moc :lol: Taky je něco na názorech alkoholiků, že štamprle se má vyplachovat jenom tehdy, když do ní nějakej blbec nalil vodu. :laugh:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“