Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
nora m.
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 13 čer 2014 10:17
Dal: 8 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od nora m. »

to Kutil: ty minerály jsem, přiznávám,podcenila...tam určo mohl být deficit. Ale v těch drahých suplementech,co dcerka barala,nějaká výživa aspoň byla. Dcerka je teď na stáži veFrancii, tak jak přijede, nasadím céčko se šípkem, hořčík, zkusím jód, aj., páč sem si to uvědomila, až mi to Kutil nadhodil. Díky Kuti!

to Lenka: Leni, an ten kód mrknu, ale všechno je to práce na duchovní úrovni a tohle se týká ještě mojí pubrtální dcery (19), tak nevím, nevím... ona je prostě klasická materialistická mládež (nebyla jsem jiná). Ona má výhodu, nic moc neřeší, žije dneškem, no stres... akorát jako malé dítě hodně ATB, farma léky, stále nemocná, možná vliv po očkování..takže i tímto nabouraná imunita, také hodně zátěží po mamince (po mě)..doma je vždy ráda, páč je u nás fajn atmosféra, má milující se rodiče :-) to všechno má vliv na imunitu, že...


ranata
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24 čer 2014 10:56
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od ranata »

Dobrý den
Nemohl by mi prosím někdo poradit?Včera jsme začli s masážemi MMS+DMSO 8x denně co hodinu( rakovina žaludku), ale taťka si večer stěžoval na píchání a tlak na plících a také začal více kašlat.Je to normální reakce, nebo máme omezit počet masáží nebo úplně vysadit?
A také bych se chtěla zeptat jestli ovlivní braní CDH výsledky krevních testů a nebo v den odběru nebo i den předtím máme pití CDH vynechat.

Děkuji moc za odpověď Renata


John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od John.D. »

Vítám tě, na fóru. Budeš se muset více rozepsat. Takhle jednoduše se to nedá ani pochopit. Píšeš rakovinu, ale už ne v jakém stádiu. Co vás vedlo k nasazení takového protokolu s MMS? V každém případě tu ve vlákně najdeš spoustu zkušeností, jen je třeba číst. Je tady i vlákno přímo na rychlou pomoc při rakovině. Pohledej. Jisté je, že budete potřebovat i jiné zbraně na podporu boje.
Držím palec.


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
ranata
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24 čer 2014 10:56
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od ranata »

Dobrý večer
Jsme ve stádiu takovém, že taťka jde 25.7. na operaci(budou mu odebírat žaludek, ale pokud to dovolí kardiolog ke kterému jde 14.7. Bere CDH 10 x denně, dále MMS+ DMSO masáž a od zítřka zkoušíme dávat MMS 2.Zkrátka protokol 3000. Jen nevím, čím ještě krom stravy odkyselit organismus, protože PH v ranní moči měl cca 6,2 což je asi dost málo.Na netu toho najdu dost např.sodu s javorovým sirupem atd. jen nevím s čím mohu kombinovat to co bere(CDH, MMS2, DMSO).Mohl by mi prosím někdo poradit.
Děkuji Renata


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

Ráno Ph okolo 6 je v pořádku,to se vylučují kyseliny.Odpoledne se musí dostat nad 7 a večer zase okolo 6.Jíst zásaditou a zásadotvornou stravu.Ve vašem případě by to chtělo pouze zeleninové šťávy a jen heřmánkový čaj.Nejlepší by bylo TPK pátera Ferdy.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

ranata píše:Dobrý večer
Jsme ve stádiu takovém, že taťka jde 25.7. na operaci(budou mu odebírat žaludek, ale pokud to dovolí kardiolog ke kterému jde 14.7. Bere CDH 10 x denně, dále MMS+ DMSO masáž a od zítřka zkoušíme dávat MMS 2.Zkrátka protokol 3000. Jen nevím, čím ještě krom stravy odkyselit organismus, protože PH v ranní moči měl cca 6,2 což je asi dost málo.Na netu toho najdu dost např.sodu s javorovým sirupem atd. jen nevím s čím mohu kombinovat to co bere(CDH, MMS2, DMSO).Mohl by mi prosím někdo poradit.
Děkuji Renata
Jak to tak čtu, tak to "berete hákem" a moc tlačíte na pilu. Já vím že máte obavy, ale všechny tyto medikamenty zabírají pozvolně a v podstatě teprve vytváří podmínky pro zdravé dělení buněk. Všechno chce čas! a ten jak čtu tak moc nemáte :cry:
Pokud je ten žaludek v takovém stavu že se musí odebrat, tak už není zbytí... Ale osobně bych nikdy nepřistoupil na chemoterapii, to raději umřít o ten půlrok dřív, chemo přežijí jen mladí se silným imunitním systémem :bhead:
Můj osobní názor je ten, že mmska zabírají. Pokud je otec snáší, tak bych na tu operaci moc nespěchal protože opravdu musíte získat pro uzdravení ten čas. Omlouvám se, těžko se v této situaci radí.
H.v.
PS- to překyselení org. je taky na dlouhou trať, musíte mít trpělivost (více v SZ)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Renato, absolvovala jsem tu operaci jako taťka, stejná diagnóza. Bohužel v té době jsem MMS neznala a na operaci tlačili.
Dnes bych to udělala jinak. požádala bych o odklad a začala s MMS, CDH, atd. Rakovina žaludku postupuje pomalu, odložit ji, o nic nejde. Každopádně u MMS, CDH se viditelné zlepšení do dvou měsíců objeví.
Držím palce.:-)


ranata
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24 čer 2014 10:56
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od ranata »

Děkuji všem za odpověď.
Siso můžu se Vás zeptat, před jak dlouhou dobou jste operaci podstoupila a co následovalo potom? Myslím tím jestli bylo chemo, nebo ozářky, kde Vás operovali, co strava po operaci a jestli byli nějaké komplikace? Já vím, že 4 týdny je krátká doba na braní MMS, ale pokud by operace nešla odložit, tak pokračovat v braní MMS a když ano tak za jak dlouhou dobu po operaci.Co se týká chema, tak s tím souhlasit určitě nebudu a s ozářky ještě nevím.
Děkuji za odpověď Renata


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Renato, na operaci jsem byla v začátkem dubna 2010, MMs jsem začala brát po posílení jater asi v srpnu, chemo a radio jsem odmítla. Při ozařování, jak mi doktor řekl, se většinou i ten zbytek žaludku spálí, protože běžná nemocnice nemá moc kvalitní přístroje na přesné zacílení ( a ani ne nové), na to by asi byl dobrý ten proton. Takže jsem to odmítla.
Co se jídla týče, je potřeba jíst hodně malých porcí a najet na protirak. dietu, vynechat uzeniny, výrobky z kravského mléka, omezit kuřecí maso, vynechat bílou mouku, cukr.... Je to náročné. Já po operaci hodně jedla silnou slepičí polévku se zeleninou.


ranata
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24 čer 2014 10:56
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od ranata »

Siso děkuji za odpověď
Takže vy berete MMS cca 4 roky? A můžu se zeptat v jakých dávkách? A nemáte žádné zdravotní problémy od operace?Co se týká toho žaludku, tak taťkovi ho budou odebírat celý, protože půlku už mu odebrali před cca třiceti léty protože měl vředy.Protirakovinovou dietu se snážíme dodržovat již nyní.


Kitti
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 21 črc 2014 14:13

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kitti »

Dobrý deň ľudkovia,

chcem sa Vás popýtať na mms. Už dávno som počula veci o mms. Kamarát to tiež beire. pozerala som videá a čítala články ako mms pohomlo ľudom, kt. majú rakovinu. Moja mamina ju má. Chcela som jej to nasadiť, ale kamarát hovorí, že ak sa berie mms, tak nemôže užívať iné lieky. Berie lieky na podporu trávenia, inzulín na cukrovku, tabletky na odvodňovanie a náplaste na bolesť.
Touto cestou Vás, kt. ste sa už stretli s takýmto prípadom, keď človek užival tabletky, chcem poprosiť o radu. Môže sa kombinovať mms1 s liekmi?
Ďakujem za skoré reakcie.

Kitti


Kitti
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 21 črc 2014 14:13

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kitti »

Dobrý deň ľudkovia,

chcem Vás poprosiť o pomoc. Mamina má rakovinu pankreasu. Berie lieky na odvodnenie, trávenie, inzulín na cukor a má náplaste proti bolesti.
Kamarát berie mms už dlhšiu dobu. Hovoril mi, že lieky a mms sa nemôžu kombinovať.

Chcem sa spýtať, že či máte nejaké skúsenosti??? či niekto vo Vašom okolí bral mms a aj lieky.

Ďakujem za skorú odpoveď
Kitti


ranata
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24 čer 2014 10:56
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od ranata »

Ahoj Kitti
Taťka bere CDH i MMS masáže a zároveň bere léky na tlak, žaludek a srdce a problémy nemá, ale samozřejmě nemohu radit jak je to ve Vašem případě.Jen sděluji své zkušenosti.
Renata


Kitti
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 21 črc 2014 14:13

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kitti »

ranata píše:Ahoj Kitti
Taťka bere CDH i MMS masáže a zároveň bere léky na tlak, žaludek a srdce a problémy nemá, ale samozřejmě nemohu radit jak je to ve Vašem případě.Jen sděluji své zkušenosti.
Renata
Ďakujem Renatka za rýchlu odpoveď,

čiže on berie iba mms masáže bez toho, aby to mms pil?
Včera som čítala dosť na tomto fóre a ešte aj dnes budem a niekt. čo majú rakovinu, tak berú aj lieky. Tak isto som našla video s jednou paní čo má to isté ako moja mamina, berie mms a aj lieky, tak som teraz nejak mimo.
Mamina má rakovinu pankreasu čo je najhorší orgán, preto chceme tieto veci riešiť opatrne. Chceme objednať z mexika - Tichuany vitamín B17 Amigdalina. Ževraj je veľmi dobrý pri boji proti rakovine.


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Cina »

Rudý strom - Bez nádoru
http://www.cds-mms.cz/cds-mms/eshop/13- ... Bez-nadoru

Čajová směs obsahuje: Ubos, Guanabana a další byliny příznivě ovlivňující účinnost směsi v optimálním poměru

Bylo zjištěno, že látky v těchto rostlinách mají značně protinádorové vlastnosti a selektivní toxicitu proti různým typům rakovinových buněk (aniž by poškozovaly zdravé buňky). Obsahují chemické složky a acetogeniny s nejsilnějšími protirakovinovými, protinádorovými a antivirovými vlastnostmi. Bylo zjištěno, že acetogeniny působí jako výborné inhibitory enzymatických procesů, které se dějí pouze v membránách buněk rakovinového nádoru. Proto jsou toxické pro rakovinové buňky, avšak nemají vliv na buňky zdravé.

Více zde ve videu:
http://cestyksobe.cz/s-petrem-chobotem- ... 4-dil/3266

CDH bych bral bez obav.
Ono to chce také upravit tvrdě životosprávu.
...........................................................
Jsme co jíme. :jump: :jump:
Žádne maso a skoro žádnou vařenou stravu.
:D


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“