Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

Crayon, vies ono to moze byt aj tym, ze tymi drobnymi ocistami si ich nelikvidovala, len podrazdila a tak behaju po tele ale zaroven si si tym posilila trosku IS a tak ich pekne posiela na kozu, ktovie. obcas sa tym chem liekom neda vyhnut, ked to ma byt dokladne a povedzme si, kto ma dnes cas a priestor drzat 40 dnovu hladovku, ked musi chodit do roboty atd. to si mozu dovolit jogini a mnisi len


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:? Máte někdo nové Zkušenosti ohledně braní PRAZI. ABEN a IVER. já z toho už mám obavy protože mám pořád veliké reakce a hlavně trvají hodně dlouho tak radši používám MMS i když pan Klacer říkal v přednášce že není na velké parazity ale aspon zničí ty malé tedy aspon doufám. :x


Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Ahoj Vokoune :)
z práškama to máš máš těžký...nepíšeš jak velké dávky bereš, jak dlouho, kolik dní za sebou atd. Třeba já musím brát všechno dohromady ještě s hetrazanem, vysoké dávky a ještě mi to nezabírá pořádně. Ale to je tím, že mám malárii... Každý je hold jiný... Zkus si dát pauzu. Možná by taky pomohlo udělat tu a tam klystýr, jaterku, šanku. Možná toho prostě likviduješ moc, než tělo stíhá zpracovat... MMS je opravdu jen na malé parazity, na velké nic moc... :? ale zase je dobré na to, co vypadne z velkých parazitů (což není na škodu) 8)


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

Kacabo díky za odpověd. Já to bral jak to psala p. Bláhová. Na chlam. info se tím vyléčila nějaká přezdívka Valeria a ta jela podle p.Bláhové tak jsem to skusil. Valeria psala že měla silné reakce při braní ale já je měl tak po týdnu ale prostě neskutečná síla. :bhead: :evil: neuro problémy jako prase :bhead:


Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Být Tebou, tak to zkusím vydržet, i když chápu, že je to náročné. Zkus snížit dávky u Prazi, o půl tablety...dej si chvíli pauzu, pak se k tomu vrať. Ber nejdřív Prazi+Albe několik týdnů. Pak si dej teprve Iver a přidala bych k tomu i Hetrazan... MMS bych to prokládala na likvidaci vypadlé drobotiny...Budeš muset zkoušet,co Ti nejvíc sedí...a chtělo by to taky nedávat těm potvorám maso, mléčné výrobky apod.
Když máš reakce = prášky zabírají = pomalu a jistě se zbavuješ svých trapitelů a to je hlavní :hip:
Drž se :)


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:D :D Kacabo děkuji mám na to podobný názor ale dost se bojím protože mě to hodně rozhodilo neuro. Prosím kde seženu ten Hetranzan a na co je. Dík za podporu. :bye:


Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Vokoune :)
psal jsi, že bereš Ivermectin, tak jsem usoudila, že máš pravděpodobně vlasovce. Iver je na larvy a Hetrazan je na dospělce - bere se po jídle. Napiš Palovi, sežene Hetrazan i to ostatní, když budeš potřebovat. Podle Bláhové se bere v kombinaci s Ivermectinem:
1.den 2 tablety Iver (nebo jeden dílek pasty)
2. den nic
3. den 2 tablety Iver (nebo jeden dílek pasty)
4. den nic
5. den 2 tablety Iver (nebo jeden dílek pasty)
6.den nic
7. den 0,75 tab - 0 - 0
8. den 0,75 - 0 - 0,75
9. den 1 - 0 - 1
10. den 1,5 - 0 - 1,5
11. den nic
12. den 2 tablety Iver (nebo jeden dílek pasty)
13. den nic
14. den 2 tablety Iver (nebo jeden dílek pasty)
Neuroreakce jsou nemilé, ale dopadne to dobře, uvidíš :) Ještě mě napadlo, jestli nemáš reakce hned, ale až po pár dnech, zkus brát tablety v týdnu. Aby Ti bylo případně špatně o víkendu, jestli chodíš do práce a potřebuješ být v týdnu OK...
Přeju hezký Štědrý večer :angel:


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Cina »

Lidé jsou prolezlí červy – Detoxikace
Zde je článek detoxikační terapeutky ing. Hany Bláhové:
Při zaměření pozornosti na parazity jsem dospěla k mnoha doslova šokujícím poznatkům, které nejsou běžné populaci známy. 
Zaprvé: nevěděla jsem, že larvy parazitů cestují po těle a jejich činnost se tak neomezuje jen na střeva, jak jsem si dřív myslela.
Také jsem žila v domnění, že žaludeční kyseliny všechno živé, co bychom případně spolkli, zahubí. Není to tak, larvy jsou velmi odolné. Larvy a výjimečně i dospělí paraziti mohou putovat po celém těle (i do mozku!), což klientů. 

Zadruhé: nastudovala jsem si, kteří parazité u nás žijí, jak se chovají, a testovala jsem podrobně širokou škálu všech běžných parazitů ke VŠEM orgánům svých klientů, a nejenom těch nervově nemocných. Užasla jsem, že neexistuje člověk, který by nějakého parazita neměl, včetně mne. 


Dále:
http://covamnereknou.blog.cz/1211/lide- ... detoxikace
http://covamnereknou.blog.cz/1211/paraz ... i-starnuti
http://covamnereknou.blog.cz/1211/paraz ... starnuti-2

:laugh: :laugh: :laugh:


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:lol: Kacabo díky za protokol ještě by mě zajímalo jestli tady je někdo kdo bral nějaký protokol a uzdravil se úplně z nějakého vážnějšího problému. Já si dovedu představit že když se někdo uzdraví tak málo kdo se sem bude vracet ale bude si užívat zdravého života. Tak to prostě chodí ale co kdyby se tady někdo takový objevil. :ethink:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Byla tu řeč o Hetrazanu a neúspěšném výsledku...
Ono tu hodně záleží jednak na množství potvůrek, na které se Hetrazan podává, no a druhak se lze bavit o nedostatečném množství látky, jelikož někteří jedinci se mylně domnívají, že 100 mg je na 100 kg váhy. Bohužel, dle příbalového letáku Hetrazanu (diethylcarbamazine citrate) je 100 mg účinné látky na 50 kg váhy.

Ono to funguje tak, že když se naleznou potvůrky, na které Hetrazan zabírá, tak se dá první várka, pak se oměří a podle výsledků se postupuje - buď Hetrazan stačil, nebo nestačil a nasazuje se další várka. Stává se, že je třeba dávat Hetrazan i několikrát, klidně i pětkrát, když je potvůrek požehnaně...

Co se týče alternativky, tak jsou poradci opatrní, radši doporučí menší dávky, než jaké by byly potřeba. Je tedy větší pravděpodobnost, že várku bude třeba opakovat, než že jedna várka bude stačit...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:? Palo a na ten Hertazan je jaká rekce. Já už jsem hodně opatrný protože na Prazi. jsem měl takovou příšernou reakci že jsem se z toho ještě nezpamatoval a to už je hodně dlouho. :evil:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

vokoun píše::? Palo a na ten Hertazan je jaká rekce. Já už jsem hodně opatrný protože na Prazi. jsem měl takovou příšernou reakci že jsem se z toho ještě nezpamatoval a to už je hodně dlouho. :evil:
A hřebíčkovou kúrou podle mého návodu jsi si prošel? Po té bývá užívání Praziquantelu i jiných antihelmintik už docela v pohodě...
Naposledy upravil(a) Palo dne čtv 27 pro 2012 14:02, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Na Hetrazan můžeš mít reakce taky všelijaké, záleží, kde ty potvory máš a kolik jich je. Jestli se chceš parazitů zbavit, budeš muset nějakou tu reakci holt vydržet, to se nedá svítit. :? Můžeš zvolit postupné navyšování, na druhou stranu si mohou zase paraziti vytvořit rezistenci.
Dávku Hetrazanu uvedenou nahoře uvádí Bláhová. Na sobě jsem si ověřila, že to nestačí a potvrdila mi to i poradkyně. Takže beru dvojnásobné dávky... no ale jestli máš velké reakace po 2 tabletách Prazi, tak Ti to možná bude stačit :)


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:? Prazi jsem bral né dvě ale 3-2 ráno večer. Ten hřebíček jsem ještě neskoušel protože jedu MMS tak nevím jestli by se to netlouklo. 8) Díky za radu. Psychicky mě to dost pomáhá. :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

vokoun píše:Ten hřebíček jsem ještě neskoušel protože jedu MMS tak nevím jestli by se to netlouklo. :D
No, to je právě ono, že jsi nezkoušel hřebíček ;)
Hřebíček s MMS se netluče, ale užívat zároveň nedoporučuju, bylo by to moc silné.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“