Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

Palo píše:No, to je právě ono, že jsi nezkoušel hřebíček ;)
Hřebíček s MMS se netluče, ale užívat zároveň nedoporučuju, bylo by to moc silné.
:shock: Tak já to zkusím. Ještě někde musím sehnat ten postup a půjdu do toho. Dík za radu. :jump: :bye:

:mrgreen: nauč se zacházet s citacemi, ať to po Tobě nemusím pořád opravovat - poo.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:cry: Poo nějak mi to nejde dík za opravu. :bye:


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

vokoun, ak ta to potesi, tak ti napisem. chystam sa sem chodit uz menej, lebo sa mi nechce rozmyslat nad parazitmi. viem ze su, takze sa zameriam teraz uz na tu prevenciu z viacerych stran a akykolvek vaznejsi zdravotny problem budem riesit zameranim na nich. protokoly som ani prilis nesla, najpr vsetky antihelmintika podla blahovej davkovanie, potom som si zvysila trochu sama, do toho vela prirodnych prostriedkov a hlavne posilnovanie imunity na mnohych urovniach. no a potom mi zmizli alergie, dlhorocne, som bez liekov a ani sa k nim nemienim vratit. ani len prach mi nevadi, co som aj na neho bola. potom som isla na meranie a brala som teda cielenu liecbu, to sa uz da nazvat protokolom, spolu s prisnou dietou. tiez prisla ulava. a teraz som dokoncila cez sviatky protokol proti pasomniciam - niclosamid (yomesan), praziquantel. no a citim sa skvelo, uz som sa takto dobre necitila ani nepamatam. prestalo mi "vyhravat" v bruchu a citim ze tam uz nie je nic co tam nepatrilo (predtym som ten pocit mala) aj ked som tentokrat nic vyrazne vo wc nevidela, ale nebola mi namerana ta velka potvora, ale dake male rybie (ach to sushi, bude mi chybat). plus mozem jest aj potraviny, co mi robili zle od isteho casu, nejdem z nich hned tyckovat a pod. (testujem to, a som z toho nadsena, i ked samozrejme, mienim ostat pri zdravej strave co najviac, ale aj plno zdravych veci mi robilo zle). za dalsie mi kompletne zmizlo vnutorne napatie, take ako pulzujuce nervy, neviem to lepsie opisat, ale psycho lieky na to pomahali, a teraz mam vnutri tela uplny pokoj a klud aj bez nich - neberiem ich uz skoro rok, ale tie stavy som mala stale, len sa ich snazila silou vole prekonavat, teraz nemusim nic, lebo nie su (je pravda, ze otuzujem telo aj ducha, a robim jedno dychove cvicenie, ale uz som ho nerobila asi tyzden a klud pocitujem aj tak). a celkom dolezite sa mi zda, ze sa snazim stravovat aj lieky a doplnky, caje davat podla organovych hodin, aby telo pracovalo co najefektivnejsie. este som zabudla, zmizli mi uzliny z krku, ktore som tam mala asi 10 rokov, velmi vela uzlin. a odkedy sa liecim takto alternativne, co je asi polrok, tak som nemala herpes, ktory som mala inak aspon raz do mesiaca a obcas komplet cele usta obsypane (ale to je asi zlepsenim imunity).
tie reakcie, este stale mas? ja som mala po ivermectine 4 tyzdne jednu reakciu, nastastie potom zmizla. a tie neurologicke som mala tiez, ale ono sa to postupne vzdy utriaslo, ale hovorim, ja som bojovala na mnohych frontoch, tak ked mozno nijak inak telo nepodporujes, trva to dlhsie. mne napriklad terapeutka tvrdi, ze to dlhodobe tocenie hlavy po liekoch je sposobene tym, ze ked sa potvory vybiju, tak vypustaju zo seba plesne, ktore som mala namerane a to je vraj z toho, no a tiez to po dakom tyzdni-dvoch ustalo.
a inak, ked sa chces zbavit potvor, tak nesmies byt babovka a trochu tych reakcii prezit :) ja som spociatku mavala tiez horsie herxky ako teraz ku koncu, po prvych praziqoch skoro vzdy totalny chripkovy stav den-dva, najhorsie mi bolo pri entizole, co som myslela ze nerozchodim uz, ale prezila som, tiez pri ivermectine mi bolo otrasne. a teraz tieto posledne protokoly, kde som brala ovela vyssie davky ci uz praziqu a este teda aj ine lieky (mirazid, niclosamid) som kupodivu nemala vobec ziadne neprijemne reakcie, ak neratam motanie hlavy par hodin po praziqu (co ma byt vlastne potvrdenie ze dosiel az do mozgu) a najneprijemnejsie z toho celeho bolo akurat vypitie glauberovej soli a dieta, hlavne teraz cez sviatky :D. ale je pravda, ze som pri tom brala aj pravidelne bylinne lieky od terapeutky, prave pre to, aby telo lahsie zvladalo odchod toxinov, daco na podporu obliciek som brala, vela som chodila curat, ale ani raz mi nebolo zle (pozor, na podporu pecene nic neber, lebo to znizuje aj posobenie liekov, rychlejsie sa odburaju, a ty chces aby v tele poriadne posobili, cize to az neskor)


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:hip: Niky super správa držím palce :good: aby ti to vydrželo. Já měl reakce až s odstupem. Entizol ten jsem znal z protokolu takže jsem s tou reakcí počítal a s Prazim se mi zatočila taky po podání hlava ale to nebylo tak drsné jako reakce po cirka 10 dnech to byla síla. Taky jsem si myslel že to je reakce na rozklad různých prevítů. Dočetl jsem se že tyhle prášky jsou hodně neurotoxické. Jinak až budeš vědět něco nového tak se zase ozvi. :eclap: :bye:


kristynecka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02 led 2013 14:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kristynecka »

ahoj, prosím o radu. mám kandidózu, to vím dlouho, ale teď se potřebuji zbavit malárie. už víc než týden piju Plasmofit od paní Podhorské a dělám si každý den potní kúru (není to moc?) nebo chodím do sauny. včera jsem měla poprvé MMS (začala jsem jednou kapkou), poté večer potní kúru ve vaně s MMS. dnes ráno jsem si dala zase jednu kapku MMS, ale dnes jsem měla několikrát průjem. je to fakt nepříjemné.. mám zvolnit tempo potních kúr? díky moc za radu..


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:( No po jedné kapce mít průjem to musíš být hodně zaneřáděná a tu koupel já dávám 50 kapek aktivovaných 50 kapkami kys. cit. 50 proc. a nedělá mi to žádný problém a na ty parazity skus GSE je to slabší a z kraje by tě to mohlo pomoci ale počkej až se ti tu ozvou zkušenější a nebo to tady trochu pročti. :laugh:


Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Samotnou kandidózu nemá cenu řešit samostatně, většinou je tam ještě něco většího (parazit)...ale pro začátek bych upravila stravu - omezit cukry, maso a živočišné bílkoviny obecně, bílou mouku a zařadit hodně ovoce, zeleniny a samozřejmě vyladit psychiku. :color:

S malárií je trochu problém, záleží kde ji máš. MMS kapat raději malé dávky a třebas jen dvakrát denně a dlouhodobě. Možná bude lepší MMS 2, to musíš vyzkoušet. U MMS koupele uvádí Bláhová až 4 lžičky. Osobně si myslím, že množství co uvádí J.H. je málo... S koupelemi si to musíš vypozorovat, taky jsem to tak dělala, ale nepomáhalo mi to. Každý den je asi moc, zatěžuješ srdce. Ještě bych doplnila HCl před jídlem.
Další možnost je hřebíčková kůra, chinin, pelyněk, šťáva z červené řepy ... Se saunou neporadím, protože mně se z ní dělá zle, to fakt nemůžu. :oops:
Mám vypozorovaný, že mám v poslední době raději zimu než léto. V pondělí jdu do kryokomory, pak dám vědět, jestli měla nějaký účinek :)

Až trochu zvládneš MMS zkus si nechat přeměřit parazity, ohledně kandidy...


oxy
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pon 28 kvě 2007 10:26
Bydliště: Severní Morava

Ivcol-12 (Ivermectin 12mg)

Příspěvek od oxy »

http://www.eurodrugstore.eu/anthelminti ... _1887.html
Nabízím:
Ivcol-12 (Ivermectin 12mg), 12 pills - zbytek z léčby. Sleva, už je nestačím využívat.
V případě zájmu SZ. Děkuji.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

kristynecka píše:teď se potřebuji zbavit malárie..
Ahoj, zbavit se malárie není snadné. Hanka Bláhová doporučuje brát kapky od Jonáše, aby se imunitní systém naučil proti plasmodiím bojovat, a MMS, které je zabíjejí. Sama beru jen kapky od Jonáše, ale nestačí to. Když vyženu plasmodia z jednoho orgánu, vlezou zase do dalších. Bohužel se nedokážu přinutit brát i MMS. Mám docela nepříjemnou zkušenost s MMS2. Zkoušela jsem je několikrát a po každé tobolce jsem měla i vícedenní pálení žáhy. To fakt nešlo.
Plasmofit jsem brala taky, ještě podle původního dávkování 3x denně 25 kapek. A nic moc se neprojevilo. Brala jsem taky prášky na malárii, asi 3 týdny, taky nic moc. Pila jsem čaj z chinovníku, čaj z vilcacory. Ono všechno trochu pomůže, ale jde to pomalu a plasmodia se rychle domnoží. Teď jsem zkoušela i plazmový generátor (mám plasmodium vivax, na ty jsou frekvence). Ale bude to chtít víckrát.
S malárií je problém, protože špatně zabírají jak léky (ivermectin - na vlasovce), tak Jonášovky. Ale bez těch to taky dost dobře nejde. Speciálka na plasmodia se už sice nedělá, ale jsou teď kapkách na parazity.
Taky zkouším homeopatii, hlavně natrium muriaticum. Něco to dělá, ale nejsem si jistá, jestli to ovlivňuje i malárii.


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od early123 »

Hela píše:MMS. Mám docela nepříjemnou zkušenost s MMS2. Zkoušela jsem je několikrát a po každé tobolce jsem měla i vícedenní pálení žáhy. To fakt nešlo.
Hm,zdá sa mi,že takýto problém som mal,keď som nedodržoval pitný režim,ale keď som sa dostatočne zavodnil bolo to OK.Ako si to užívala?


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:( To je zajímavý s tou malárii kde se tady ta mrcha vzala :bad: já tady o ní čtu docela hodně jak se projevuje :ethink: ve škole nás učili že jsou obrovské horečky atd. ale to bude asi jiná odrůda. Nechci si s toho dělat legraci protože ti co ji mají tak těm asi není do smíchu. :x Jenom se chci zeptat jestli taky nemám nějaké příznaky. :epray: doufám že ne. :evil: :pivko:


Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Dneska jsem byla na přeměření breberek a nestačila jsem zírat :shock: Podařilo se mi zbavit se veškerých velkých parazitů od motolic, echinococca, améby po VLASOVCE!. Třikrát hurá :jump: :jump: :jump: Bylo mi nápadné, že už tělo odmítá prášky a můžu jíst věci, který by mě ještě nedávno pěkně prohnaly...
Zůstali mi nějaké bezvýznamné viry a nějaké bakterie, žloutenky,priony, no a bohužel malárie, ale asi jsem jí dala na zadek, protože se mi podařilo vymlátit takové množství breber.

No a přítel, neměl kromě G+ koků a nějakých virů NIC. Vymlátil to všechno za 3 týdny práškama a MMSkem, pak pojedl několik vyšších dávek MMSka no a dorazil je antibiotikama. Pravda sice měl děsnou angínu a potil se jak kůň, ale za ten výsledek to stálo :hip:

Malárie zde už byla někdy v 19. stol. (tuším). Tehdy si ji vojáci přitáhli z cizích zemí. Taky se dědí, takže ji má dost lidí vrozenou. U Evropanů se projevuje jinak, než třeba u Afričanů, takže se to špatně poznává. Zvracení, horečky atd. se objevují u akutního stádia. U nás se vyskytuje přenašeč - komár Anopheles, který sem docestoval díky oteplování(možná zde byl dávno před tím), takže není problém se zanesením malárie k nám. Doktoři to odmítají, kolikrát nechtějí otestovat pacienta, který se vrátil z Afriky. Jednak je to drahé a za druhé neumějí malárii ani najít natož léčit. 8)

Malárka se projevuje různě, záleží kde ji máš. Třebas u mě se to projevuje bolestí hlavy, pálením kůže, bolestí svalů, pocitem zánětu v těle, věčně odkrvené prsty na končetinách apod. Nejtypičtější je asi pocení. Takže pokud se hodně potíš, tak je možné, že máš malárii. Ale neboj nemáš ji :) Potit se můžeš kdykoliv . Asi mám malárii od dětství, protože si vybavuju, že právě s pocením jsem měla hodně problémy a v poslední době jsem se potila i když mi byla zima. No a taky věčně zmrzlé nohy a ruce.

Nějak se mi zdá, že mi dělá dobře mráz, tak doufám, že mi pomůže kryokomora. Žloutenky polikviduju MMSkem

Taky jsem se dozvěděla, že není dobré chodit k paní Joklové. Jelikož jede na výdělek a taky na půl s panem Svobodou. Naměří vždycky šílené kvantum breber, doporučí pana Svobodu, který inkasuje děsné prachy, no a pak se o to rozdělí... Mám s ní vlastní zkušenost. Taky mi naměřila snad všechno, co je v počítačovém programu. Nedoporučila mi MMS, ani kapky na plasmodia i když věděla, že mám malárii :) Doporučila mi likvidovat nejdříve prvoky, plísně a jakési koky. A k tomu všemu dodala, že nejlepší je brát prášky od pana Svobody. Entizol mi samozřejmě nezabral. Sice jsem od ní kapky koupila, ale bylo mi to divné a už jsem tam nešla... S těmi měřiči je to fakt těžké, musí se dávat bacha no...

Tož breberám zmar :)


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:good: :good: :good: Kacabo super správa že začínáš vyhrávat i se svým přítelem. :eclap: :eclap: :eclap: Joklovou a Svobodu neznám ale je dobré šířit takové informace. Vím kam nemám chodit. Tak přeji at to dotáhnete do zdárného konce. :pivko: A s těmi příznaky. Hlava mě nebolí ale brní, potím se jenom někdy :lol: ten zánět v těle až jako taková otrava a jiskřičky v očích mívám často a odkrvení končetin a slabost ve svalech mívám taky často, no prostě bez štávy. Držím palce :good: :good: :jump:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kacaba píše:Dneska jsem byla na přeměření breberek ....
Bylo by fajn, když se někdo něčeho zbaví, zvláště pak když to nevzalo dlouho a proces byl dost jednoznačný, stejně jako počátek a výsledek, sem šoupnout jak toho bylo dosaženo. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Lex
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: pon 10 led 2011 19:17
Bydliště: Bratislava
Dal: 26 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Lex »

early123 píše:
Hela píše:MMS. Mám docela nepříjemnou zkušenost s MMS2. Zkoušela jsem je několikrát a po každé tobolce jsem měla i vícedenní pálení žáhy. To fakt nešlo.
Hm,zdá sa mi,že takýto problém som mal,keď som nedodržoval pitný režim,ale keď som sa dostatočne zavodnil bolo to OK.Ako si to užívala?
Presne ako pise Early, MMS2 som jedol pol roka v kuse a ked sa jedna o "palenie zahy" po nom, je nutne pit pit a pit , kym to neprestane, co je v pripade dodania tekutin kratky cas. Vacsinou sa to prejavuje iba par prvych dni po zacati uzivania. Nema to byt dovod pre prerusenie... Inak je to velmi dobry pomocnik, teraz si ho obcas supnem tiez a netreba ani zacinat od malych davok, rovno cele tobolky, kludne aj 3 denne, po antiparazitkach to je ako cukrik, rovnako mms1, po nom som mal kedysi dost haluzne stavy aj po 1,2 kvapkach, teraz nemam problem dat 3x5 kvapiek a necitim abolutne NIC.


We`re not in Wonderland anymore, Alice
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“