Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Minerály,Potravinové doplňky,Co a jak užívat

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Vitamin C a megaskorbicka liecba

Příspěvek od pavelv »

Posledni dobou jsem cetl nekolik clanku o zazracich lecby vysokymi davkami vitaminu C, do zily.
Problem je, ze to vice mene vyzaduje aspon zdravotni sestru a jestli to je kapackou, tak tam chvili civet.
Navic je to asi zakazany jako vsechno co opravdu leci.

Takze urcite zajimave vypade liposomal encapslated vitamin C:
http://www.naturalnews.com/034591_vitam ... aling.html
V tomto clanku (vyse) se pise, ze 6 gramu specialniho vit c prijateho usty udela praci 50 - 100 gramu vit C do zily (IV).
Idea je, ze je vit c nejak potazeny lecitinem a stava se 100% vstrebatelnym.
Liposomal vit C lze koupit, ale take udelat doma, k tomu je treba praskovy vit C, lecitin a nejaky kram co se jmenuje ultrasonic cleaner, v USA 30 dolaru. Priprava vypada snadno

Tady je povidani o nekom, koho uz chteli odpojit od pristroju a pak ho vylecili vysokymi davkami Vit C. A myslim ze rikali, ze posledni davky uz nebyly do zily, ale ten Liposomal vit C a pak se zacal rychle zlepsovat. Jo, myslim, ze mel leukemii.

Kdyby to opravdu fungovalo, tak je to asi temer na vsechno. Uz jste o tom neco slyseli? Nebo to puzivate?


Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Vitamin C a megaskorbicka liecba

Příspěvek od Drta.tom »

Ahoj,
chápu dobře, že ten Ultrasonic cleaner je obyčejný ultrazvukový čistič např. na šperky? Teď byl nějakej v akci v Lidlu za 600 Kč


pay
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17 kvě 2010 15:18

Re: Vitamin C a megaskorbicka liecba

Příspěvek od pay »

Ano, jde o ultrazvukový čistič např. na šperky.

Spíše by mě by zajímalo, kde se u nás nebo v blízké zemi EU (kvůli doručení) dá za dobrou cenu sehnat 100% geneticky neupravená kyselina askorbová a ty granule lecitinu. Výsledky z google pro non-gmo produkty jsou bud´ z USA nebo VB, ale tam by byla asi pálka za dopravu, i když by to i tak možné cenově vyšlo nastejno jako pří koupi u nás. V českých obchodech lze údaj o 100 % non-gmo "stavu" jen stěží dohledat.


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Vitamin C a megaskorbicka liecba

Příspěvek od pavelv »

Jo, to tam nekde rikali, ze to je cistic na sperky. 600 Kc by slo, kdyby to nebylo moc veliky, aby me s tim doma nevyhodili :( .

A to GMO bych asi v prvnim kole ignoroval. Mozna zacit s ceckem z DM, ktery je aspon levny, tedy pokud je to to co si predstavujou jako cecko. A nemam poneti, kde se da sehnat lecitin.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Vitamin C a megaskorbicka liecba

Příspěvek od jani »

pavelv píše:Jo, to tam nekde rikali, ze to je cistic na sperky. 600 Kc by slo, kdyby to nebylo moc veliky, aby me s tim doma nevyhodili :( .

A to GMO bych asi v prvnim kole ignoroval. Mozna zacit s ceckem z DM, ktery je aspon levny, tedy pokud je to to co si predstavujou jako cecko. A nemam poneti, kde se da sehnat lecitin.
Jelikož mě toto téma také zaujalo, zapátrala jsem po lecitinu, mohl by být takovýto ??? Mají tam ještě jiné lecitiny - viz jejich vyhledavač + lecitin
http://www.4fitness.cz/suroviny/lecithi ... 0kc-p-107/

Takže čistě teoreticky bychom mohli mít všechno ???


davidekMTB
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 12 led 2012 19:29
Bydliště: Ostrava
Dal: 15 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Kapky PRIME PH

Příspěvek od davidekMTB »

Dobrý večer,
Rád bych se Vás zeptal na Váš názor na tento doplněk stravy
Prime pH - kapky a zelený prášek nabízený na těchto stránkách http://www.phzazrak.cz/supergreensprimeph.php

Prime pHPrime pH je katalyzátorem vody a kyslíku v krevním oběhu. Tato formule alkalizuje, neutralizuje, naplňuje kyslíkem a vyrovnává hodnotu pH těla.

Pomůže Vám v tom, aby Vaše krev snadněji nabírala kyslík z vody, a zesiluje účinek prášku neutralizujícího kyselinu.

• Je silným katalyzátorem kyslíku - napomáhá optimálnímu fungování buněk.

• Je jedinečnou, patentovanou formou chloritanu sodného (nie chloridu!), což má při svém alkalizujícím účinku i účinek proti-bakteriální a proti-mykózní, a do krevního oběhu přivádí nevázaný kyslík.

• Jeho lehce stravitelné komponenty zvyšují míru zásaditosti, nabijí energií a živí Vaše buňky, přičemž dávají do rovnováhy úroveň pH Vašeho organizmu.


Již téměř rok dodržuji protikvasinkovou dietu. Některé mé potíže se zmírnily. Nicméně můj hlavní problém je psychika. Vysledoval jsem, že po jakémkoli jídle a to i zelenině se necítím příliš dobře (únava, deprese, úzkost, nesoustředěnost) a též po jakémkoli sebemenším psychickém vypětí. Cca 14 dnů piji 4 litry vody s jedlou sodou (1,5kávové lžičky na litr) a pozoruji určité zlepšení. Nicméně mě začaly dosti pobolívat ledviny, což si dávám do spojitosti s přísunem většího množství sody. Nedávno jsem narazil na výše zmiňované Ph kapky a rozhoduji se o koupi.
Rád bych se také zeptal, zda někdo neví o nějaké levnější alternativě těchto kapek, neboť tříměsíční kůra vychází na cca 4000,-
Také bych se ještě chtěl poptat, kde bych našel návod na sestrojení přístroje na živou vodu :)

Mnohokrát Vám děkuji
Mějte se moc krásně

david P.
Naposledy upravil(a) davidekMTB dne čtv 12 led 2012 20:25, celkem upraveno 1 x.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno....

Příspěvek od jarda ovčák »

Já si myslím, že to je jináč a naopak. Že si pleteš příčinu s důsledkem a naopak.
Že ta psychika nebude závislá na jídle, ale celej ten cirkus s metaboliismem a ph organismu bude záviset na stavu duše. Já to vím moc dobře. Já jezdil z ciziny domů za rodinou a měl jsem z bývalé takovej pocit, že už mne 300km předem začala pálit žáha, a mohl jsem žrat cokoli.Pokus se nad tím zamyslet, jináč pokud máš ph v pohodě díky dietě, tak to máš opravdu rozhozený v pocitově emoční rovině..... Pochopitelně tím hůř, tím mnohem hůř, páč na tyhle kostlivce ve skříni neradi šaháme...
Tenhle problém žádnej preparát nesrovná....


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kapky PRIME PH

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
davidekMTB píše: Také bych se ještě chtěl poptat, kde bych našel návod na sestrojení přístroje na živou vodu :)
Vpravo nahoře je okénko [Hledej] - napiš do něj "živá voda" a odklepni to. Stejný postup můžeš použít i na hledání čehokoli jiného, jenom pro to musíš vybrat nějaké nepříliš frekventované slovo, abys nedostal zbytečně moc výsledků.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kapky PRIME PH

Příspěvek od krovak »

davidekMTB píše: Již téměř rok dodržuji protikvasinkovou dietu. Některé mé potíže se zmírnily. Nicméně můj hlavní problém je psychika. Vysledoval jsem, že po jakémkoli jídle a to i zelenině se necítím příliš dobře (únava, deprese, úzkost, nesoustředěnost) a též po jakémkoli sebemenším psychickém vypětí.
v čínskej medicíne je to obvyklý príznak slabosti Qi sleziny (teda sleziny-slinivky, čo by sa dalo voľne preložiť ako trávenia). Čisto náhodou nezvykneš tiež veľa "neproduktívne" rozmýšľať - tým myslím točiť v sebe dookola myšlienky bez nejakého výsledku (a čo keby som vtedy to a to spravil inak, alebo prečo sa vtedy stalo to a podobné)
Ďalšou otázkou je, či sa tá únava prejaví aj po malom množstve jedla a (ak môžeš pri tej diéte) čo by s tou únavou spravilo dať si kúsok zázvoru (čerstvého, alebo kandizovaného).

a k tomu PH Prime "Je jedinečnou, patentovanou formou chloritanu sodného" - toto nie je MMS?


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Kapky PRIME PH

Příspěvek od hanka »

davidekMTB píše:...Již téměř rok dodržuji protikvasinkovou dietu....

david P.
Ahoj davidku,
nedržíš tu protikvasinkovou dietu moc přísně a moc dlouho? Řekla bych, že by sisi měl dávat ze dvě kapky (10% lékárenského) HCl do 1 dcl vody a při hlavním jídle je vypít. Zkus to (vlastní zkušenost). Přidej více normálního jídla, aby žaludek mohl tvořit vlastní HCl a jenom hlídej pH moči, aby nešlo dlouho pod 6. Myslím, že jsi "přezádaditý" :D .
Hanka.

K tomu pH Prime - i já myslím, že je to naše staré známé MMS1, jenom neaktivované :) . Autor z něho udělal záhadný přípravek, o kterém ještě píše " ...obvykle se používá dvouprocentní roztok :shock: , jenž je obsažen ve většině přípravků. Každý den vypijte čtyři litry čisté vody obohacené o 16 kapek na litr (nebo 4 až 6 kapek na 220 až 330 ml vody." . Přemýšlím, jak to myslí - ten dvouprocentní roztok nakape do té vody, anebo ten dvouprocentní roztok vznikne po nakapání toho chloritanu sodného do vody :ethink: :? ? :)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Taipan
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: stř 11 kvě 2011 15:56

chlorid zinočnatý

Příspěvek od Taipan »

Dobrý deň rád by som sa dozvedel koľko mg zinku obsahuje 1g chloridu zinočnatého bezvodého ak obsah hlavnej zložky je 98%? Chémii sa nevyznám a rád by som bol ak by mi poradili skúsenejší ako to vypočítať alebo rovno výsledok :D


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: chlorid zinočnatý

Příspěvek od milnem »

136,315 g ZnCl2 obsahuje 65,409 g zinku (údaje molekulových vah)
l g 98% Zncl2 obsahuje (1 x 65,409:136,315) x 0,98 g zinku
.


davidekMTB
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 12 led 2012 19:29
Bydliště: Ostrava
Dal: 15 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: mno....

Příspěvek od davidekMTB »

jarda ovčák píše:Já si myslím, že to je jináč a naopak. Že si pleteš příčinu s důsledkem a naopak.
Že ta psychika nebude závislá na jídle, ale celej ten cirkus s metaboliismem a ph organismu bude záviset na stavu duše. Já to vím moc dobře. Já jezdil z ciziny domů za rodinou a měl jsem z bývalé takovej pocit, že už mne 300km předem začala pálit žáha, a mohl jsem žrat cokoli.Pokus se nad tím zamyslet, jináč pokud máš ph v pohodě díky dietě, tak to máš opravdu rozhozený v pocitově emoční rovině..... Pochopitelně tím hůř, tím mnohem hůř, páč na tyhle kostlivce ve skříni neradi šaháme...
Tenhle problém žádnej preparát nesrovná....

moc Vám děkuji za odpověď :) Také si myslím, že u mne bude největší problém ta psychika, nicméně zatím moc nevím jak na ni zapracovat....


davidekMTB
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 12 led 2012 19:29
Bydliště: Ostrava
Dal: 15 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Kapky PRIME PH

Příspěvek od davidekMTB »

krovak píše:
davidekMTB píše: Již téměř rok dodržuji protikvasinkovou dietu. Některé mé potíže se zmírnily. Nicméně můj hlavní problém je psychika. Vysledoval jsem, že po jakémkoli jídle a to i zelenině se necítím příliš dobře (únava, deprese, úzkost, nesoustředěnost) a též po jakémkoli sebemenším psychickém vypětí.
v čínskej medicíne je to obvyklý príznak slabosti Qi sleziny (teda sleziny-slinivky, čo by sa dalo voľne preložiť ako trávenia). Čisto náhodou nezvykneš tiež veľa "neproduktívne" rozmýšľať - tým myslím točiť v sebe dookola myšlienky bez nejakého výsledku (a čo keby som vtedy to a to spravil inak, alebo prečo sa vtedy stalo to a podobné)
Ďalšou otázkou je, či sa tá únava prejaví aj po malom množstve jedla a (ak môžeš pri tej diéte) čo by s tou únavou spravilo dať si kúsok zázvoru (čerstvého, alebo kandizovaného).

a k tomu PH Prime "Je jedinečnou, patentovanou formou chloritanu sodného" - toto nie je MMS?

Dobrý den,
moc děkuji za Vaši odpověď. Zázvor určitě vyzkouším, ale ty nepříjemné stavy přichází i po malém množství jídla - dokonce jsem si jídlo začal i vážit a přijaté sacharidy i počítat je.
Mám trochu pocit, že můj problém je v ledvinách. Často mě pobolívají (hlavně při zatížení jídlem či stresem). Nicméně doktoři zatím nic nenašli (vyšetření krve je ok) a zítra mě čeká i sono ledvin a jater tak uvidíme... Myslím, že i ta psychika by seděla na ledviny...

Mějte se moc hezky
a ještě jednou dííky :)
David


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitamin C a megaskorbicka liecba

Příspěvek od Ilem »

pay píše:Ano, jde o ultrazvukový čistič např. na šperky.

Spíše by mě by zajímalo, kde se u nás nebo v blízké zemi EU (kvůli doručení) dá za dobrou cenu sehnat 100% geneticky neupravená kyselina askorbová a ty granule lecitinu. Výsledky z google pro non-gmo produkty jsou bud´ z USA nebo VB, ale tam by byla asi pálka za dopravu, i když by to i tak možné cenově vyšlo nastejno jako pří koupi u nás. V českých obchodech lze údaj o 100 % non-gmo "stavu" jen stěží dohledat.
Nejsem chemik, tak bych se chtěl zeptat, co se dá geneticky upravit na C6H8O6.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“