Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: RE

Příspěvek od django1 »

sysel píše: To že chemácké stopy na obloze vydrží i nekolik hodin(i pul dne), nevysvetli ani meteorolog.
Vysvětlí a mohl by to vysvětlit i sysel. Vezmi si ty radarové snímky a porovněj aktuální údaje o tlaku, teplotě, vlhkosti, rosném bodu. Až si uděláš relevantní statistiku, tak vysleduješ souvislosti a ty ti potvrdí údaje z teoretické fyziky plynů ;)


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

tak vysleduješ souvislosti a ty ti potvrdí údaje z teoretické fyziky plynů
Obrázek

A jak se da na tomto obrazku vysvetlit chema ve tvaru kříže, která je nesena vetrem a na ni kolmo se rozpínající vlasečnice( rozpoušteni chemu nad mrakoničem :-)), kterych si vitr nevsimne?? Šíří SE navzdory vetru klidne kolmu na hlavni stopy a jeste jako dle pravitka. Dalo by se to možna vysvetlit, že se vlasečnice propadly do jine vysky, ale potom by to jedno predbehlo druhé.
Nekdy je proste treba cist jen z toho co vidis.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od django1 »

Správně sysle
Skutečně je v různých výškách různá rychlost a dokonce i směr vzduchové hmoty. Na to jsem zapoměl. A pokud nevěříš, najdi si, co je to frontální rozhraní a jak vzniká. Dík za doplnění.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Slavek Krepelka »

django1 píše:Správně sysle Skutečně je v různých výškách různá rychlost a ...
Jen aby nebylo vše ještě trochu jinak.

Na jedné straně je neodiskutovatelné, že výfukové plyny letadel ve výšce mohou a nemusí viditelně kondenzovat a osobně nevidím jedinný důvod považovat každou leteckou čmouhu na nebi za chemický útok na pokojné obyvatelstvo. I křížový vzor paralelních ar je celkem snadno vysvětlitelný používáním jednotlivých leteckých koridorů a stálou rychlostí větru, i když to může vyvolat dojem, že jde o systematické práškování. Dále se dá těžko okecat fakt, že velice záleží na lokální teplotě a vlhkosti v dané výšce a lokalitě, jestli tato kondenzace je viditelná, nebo ne a není nutné se hned pouštět do závěru, že přerušená letecká stopa je nějakým zmaneím na nebi, že jde o práškování. Stejně tak nelze dokázat, že vzorek obsahující řekněme barium, či hliník, sebraný na zemi, pochází z nějakých chemtrails. Snad by pomohlo si uvědomit už i to, kolik sajrajtu jde do ovzduší z průmyslu a jak je tento sajrajt roznášený i ve stratosféře po celé zeměkouli. Podle těch chemtrail teorií by za deště obsahující písek a ryby atp vlastně taky mohli mocipání a letecká doprava, akorát že záznamy hodně minulé bychom museli svádět na Ufóny, anžto před 60ti lety jsme ještě nelítali tak, aby to někdo mohl nějak provádět.

Na straně druhé stojí svědectví bakteriologického "práškování" které bylo doloženo situací v roce 2010 na Ukraině v oblasti Kieva. Dále zde stojí svědectví nejen nměkterých nasraných vládních úředníků povětšinou USA, ale přímo uniklá i oficielně přiznaná vládní prohlášení opět převážně USA.

Takže, osobně nepovažuju drtivou většinu obrázků za jakkoliv relevantní dokumentaci jakýchsi chemických útoků. Na leteckých křižovatkách a Praha je jednou z nich startují a přistávají dopravní a nákladní letouny v odstupu minut a to nemluvím o přeletech mezi jinými letišti. Těch letadel je ve vzduchu strašná spousta a že si jich většinou ani nevšimneme, když nejsou zrovna atmosferické podmínky v daných výškách příznivé vytváření :roll: chemtrails neznamená, že nelítaj. Co se týče podmínek kondenzace vlhkosti ať už jakékoliv ve vzduchu v různých mistech, v tom se nevyznaj ani rosničkáři do nějakého detailu, protože vlivů je taky spousta a ne všechny jsou známé. Co se týče toho, jaké dělaj stopy letadel vzory viiditelného srážení výfukových par? Probůh. Vysvětlete mi někdo, proč by se "chemtrail" měla chovat jinak než legitimní trail. Rád bych slyšel nějakou fyziku nebo chemii, která za tím stojí a která by zdůvodnila, že řekněme barium, hliník, cokoliv udělá v rámci v podstatě vždy unikátních podmínek něco jiného, než výfukové plyny letadla samotné. Jak se říká, kdo se diví, tomu divno, kdo si hoví, tomu .... a zachovejme paniku, všechno blbě dopadne.

Dále by mne docela zajímalo, jak si to bustři představují, že nějak deaktivují bustřením jakési chemikálie pocházející ať už odkudkoliv. Pokud skutečně nějaké letadlo vypustí nějakou chemikálii, která způsobí viditelnou kondenzaci výfukových plynů letadla, nebo kondenzaci vzdušné vlhkosti, nebo obojí, tedy viditelnou stopu, rozpuštění této stopy do neviditelna ještě nutně nemění chemikálii na cosi jiného. Přeci nejsme pštrosi a: "Co nevidím není", nebo ano?

S pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Ahoj, chemtails je oficialni program, o to neni pochyb. Az budu na PC, dam odkazy.
Hodne toho nelze vysvetlit, proc se to deje a proc to tak vypada. Nevim jak to usobi,ale v urcitych podminkach se me daří udrzet oblacnost treba na nekolik km od sebe a to v docela pravidenym kruhu.
Kdyz jsem zarizeni do krajiny umistil nově,tak to bylo videt uplne nejvic. Potom jako kdyby se to dostavalo do nejake rovnovahy. Jiz dva roky jsem nemel extremni bourku a kdyz uz se me zda hnusna, jeste zaoctuji.
To potom jduzalejvat.
Potom k tomuletani, koridor je koridor a zamřízovani mesta je vec druha. Kdyz se podivas nekdy na satelitni snimky, zjistis,ze tam kde mejsou koridory si udelali nocni smenu. Koukni na tu animaci,kterou jsem sem dal. Je to nad Nemeckem. Toto jestli jevi znamky provozu v koridoru, tak to je sranda. Vypadato jake sesnerovana kanicka na bote. Stopy ve tvaru rybí kosti.
Pekny den
Sysel


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

Spíš než že bych Ti to osvětlil, tak do toho asi naopak spíš vnesu trochu temna. :)
Ono totiž "tam nahoře" to funguje jinak, než nás kdysi učili a nejspíš tak učí dodnes. Mraky nejsou jenom odpařená voda, která se chladem sráží a padá dolů jako déšť. Nejspíš se nejedná o proces čistě fyzikální, ale jeho součástí jsou asi i změny chemické.
Již nutnost kondenzačních jader pro vznik deště naznačuje, že se jedná zřejmě o procesy poněkud složitější, kterých se zúčastňuje i tzv. statická elektřina, a to nejspíš ve formě dynamických polí. Je možné, ovšem nikoli jisté, že pokud nějaké částice nějakým způsobem vytvoří v nějakém místě určité pole (třeba svou interakcí s jinými částicemi), tak toto pole může zůstat na původním místě, i když některé z původně zúčastněných částic jsou přemístěny jinam, kde bez ostatních částic již dotyčné pole nevytvářejí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Ahoj, jo jo....na tom urcite neco takoveho bude, protoze se to v praxi takto chová.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Majkl1 »

Spíš než stat. elektřinu bych tam hledal statický náboj. Elektřina je (teda aspoň podle mě) jeho důsledek. Náboj bez elektřiny být může, elektřina bez náboje ne. A nebo jsem jen moc bumbal. :pivko:


sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Ahoj, koukam, ze mame vlakno opet na dily....????


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Ahoj všem,
Jelikož si náš kolega dal práci s analýzou leteckých koridorů, ocituji zde jeho postřehy(pro ostatní):

Obrázek

Jistě vás napadlo, kde jsou chemtrailsové tankery, když nevidíme nalajnované nebe. To je podezřelé Nebojte se, stačí se podívat nad Atlantik, západně od Anglie. Takhle to tam vypadá Prý má pršet, jak dopředu avizují na "blbinkách.cz", bodejt ne. To, co jsem postnul odtud http://oiswww.eumetsat.org/IPPS/html/MS ... /index.htm je pohled na prachové částice. Opět jsou výborně vidět souběžné linky, pěkně jedna vedle druhé. Pro přehlednost si stáhněte přehled za 24 hodin. Prostě najednou vidíme "závod", jak to letadla ve stejný čas mydlej vedle sebe, koridor je nezajímá. Dá se to považovat za contrail? Těžko, spíše jde o testování klimateroristů, jak se projeví plošné zasévání oblačnosti a testuje se prostor, kde se za určitých meteopodmínek (tlak, teplota, proudění, etc...) dokáží "maximalizovat zisky", abych to napsal eufemisticky. Srážky se dostanou do půdy a s nima i ten chemický sajrajt, který momentálně "lítá" nad Atlantikem. Račte se podívat sem http://1url.cz/AuwA , začíná se velice pozvolna blýskat na lepší časy. I prof. meteorolog poukazuje na to, že "nie je to celkom prirodzené" (čas 0:49). Vida vida, a co na to Setvák + Tolasz ? Jak ještě dlouho budou ze sebe dělat idioty?
Diky Juhele :-)


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Dnes nad ČR(ne jenom) zase brutální chemy.
Obrázek
Obrázek
I naše radary se snaží, podivejte co umí v okolí Olomouce :-(
Obrázek
Když si stahnete animace za poslednich 24 hodin, je videt, že proudí dokola jen samotný vršíček Evropy spolu s pólem, což muže znamenat míchání studeneho severskeho vzduchu s presne vypočítaným vzorkem Evropy.
Ty chemy tady mame z duvodu, aby se tento velice sveží severní vítr nerozebehl tam, kde nebude mit ucinek.

Vzpomenme na moji uvahu, viz : http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... 7&start=15
Myslite, muže byt v červenci treba pres den +5°C?? a v noci slabe mrznout??....
Obrázek

Članek popisuje, jak k vetšímu poklesu teploty pod 0°C nedošlo z duvodu......že tomu zabranila oblačnost!!!!
Vždyt je dnes cely den jen chemicka....ta se dokaže do vyjasnení vytratit do jedne hodiny a v noci pri teto teplote a proudení(mrazivé) napachat v noci pekne skody.
Uvidime, co nam prinesou nastavajici dny.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od django1 »

Jak je možné, že kovy v chemtrails se drží v atmosféře déle, než pára, když mají mnohem větší měrnou hmotnost?

pro srovnání :
kubík vodních par váží 5 kg
kubík aluminia váží 2700 kg

???????????????????????????????????????????????????????????????????????


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Je treba se na chemy divat trochu jinak. Kdyz je napriklad vetrno, tak jsou casto na vecer videt na obloze červánky. Je to diky tomu, ze je v atmosfere hodne prachovych castic. Takze i roztyleny prach se take v atmosfere udrzi. Chemy jsou predevsim sole techto kovů a jsou neustale doplnoany. To co jsi popsal, je dukaz toho, ze se v atmosfere neudrží kovadlina:-) .
Ale jinak, jak se da vysvetlit v zime pri teplote -30°C, ze se nad polem drží mlha? Asi se jedna o nemrznoucí aerosol. Podivej se nahore na snimek, kde jsem psal o chemech nad atlantikem, to naruzovele jsou vse pevne castice.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od django1 »

Měrná hmotnost prachu je 40 - 100 kg / kubík, takže několik řádů jinde, než hliník ( schválně jsem vzal nejlehčí kov )

V zemích, kde dnes již znamená zítra se používají kovy na to, aby došlo ke srážkám a mraky ( co jiného contrails jsou ) zmizely.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Slavek Krepelka »

django1 píše:Jak je možné, že kovy v chemtrails se drží v atmosféře déle, než pára, když mají mnohem větší měrnou hmotnost?
Tu schopnost mají jakékoliv prachové částice, čím drobnější, tím větší. Bohužel, na tuto otázku jsem nikdy nedostal nikde uspokojivou odpověď, vlastně žádnou odpověď, ani od kantorů, ani v odborné literatuře, kromě rozhození rukou. Hádám, že na ni neexistuje žádná vhodná vědecká teorie a tím ná vědecká odpověď, byť i blbá, schází. Jedinné slovo, které tento jev popisuje, avšak nevysvětluje, je v anglině "suspense".

Jinak osobně se přikláním k možnosti, že pole přilnavosti, stejně jako u plynů, jsou vzájemně stejnorodé a nestejnorodé a de fakto zvětšují efektivní povrch a tím efektivní objem částic včetně molekul. Zde bych se podíval na vlastnost zvanou smáčení. Některé prvky a sloučeniny a jejich formy vzájemně přilnou, ba i se i sloučí, zatímco jiné to všeobecně odmítají učinit, například voda a oleje. Nacházíme zde však spoustu jakýchsi vyjímek, kdy ke smočení dojde, pokud jsou složky donuceny se dostatečně přiblížit třeba pod tlakem, nebo pomocí procesů, které lokálně tlak vyvolávají, například pomocí ultrazvuku, nebo ochlazením (kondezace). Asi zde narážíme na základní jev a to pole, která jsou ve své podstatě chovají se jako superkonduktivní v tom smyslu, že cirkulace el. proudu v systému částic jedné látky je velice shodná s polemi stejné všeobecné charakteristiky i jiných látek (viz kapilární elevace a kapilární deprese) a v mnoha případech dochází k vzájemnému vytěsňování se polí v rámci daného prostoru a působení gravitačních sil, namísto přilnavosti.

Řekl bych. že nejde nezbytně o skutečně superkonduktivní jev magnetismu, ale že může jít o pole, která jsou v zásadě elektrická, avšak velice vyhraněných frekvencí svých složek, kteréžto frekvence se dobrovolně moc rády memíchají s frekvencemi polí jiných látek. Asi bych to mohl spíš nazvat super-elektrická pole, nikoliv super-magnetická. Není důvod si totiž myslet, že fraktálně posloupné (řádové) rozlišení příčin sil se bude omezovat svými všeobecnými projevy striktně na projev Meisnerova magnetického pole superconduktorů a že stejný projev se nebude odehrávat na úrovni elektrických polí. Takovýto přístup by také docela připustil kvantitativní rozdíly vztahů tlaku, teploty a kompozice různých plynů, namísto nemístné Kinetické Teorie Plynů, která v praxi nefunguje ani přibližně a musí používat termín "Ideální Plyn".

Jak to tak smolím, dochází mi, že v tomto případě jde jednak o vzájemné vytěsňování polí, která jsou identická. Dále, že jde o částečné vzájemné vytěsňování polí s převládající identitou. Dále, že jde o přitahování se a slučování polí s neharmonickými frekvencemi, které se však dokáží harmonizovat právě tím sloučením, byť i částečným. Obráceně to nemůže pracovat, protože to bychom neměli plyny stejných a nějak podobných látek. Nelze předpokládat, že dvě molekuly například kyslíku nemají více méně identické pole.

Z tohoto hlediska stojí specielně za povšimnutí všeobecná poučka o kapilární depresi rtutě. Je velice zavádějící, anžto se provádí ve skleněných kapilárách. Ve zlaté, nebo stříbrné kapiláře se rtuť takto nechová, naopak, její přilnavost specielně k těmto ale i jiným prvkům je natolik silná, že dochází ke slučování rtuti a například stříbra, nebo zlata do slitin i za "studena". Z toho lze docela lehce usoudit, že rtuť a její pole vytěsňuje a je vytěsňována polem především křemíku a jeho forem. Vzhledem k převládající existenci křemičitých látek v zemské kůře se lze tudíž dohadovat, že rtuť a její páry mají neuvěřitelně silnou schopnost vytěsňovat podstatnou část gravitačního pole země přináležící křemíku. Zde by stálo za pokusnictví si zjistit, které látky vlastně způsobují u rtuti tu takzvanou kapilární depresi, jinými slovy, ke kterým látkám rtuť nepřilne a které nesmáčí. Pokud vím, těch smáčených je dost málo.

Pak-li že se podívám na mnou poněkud prozkoumaný nárůst optických polí materiálů se zvyšující se teplotou, mohu se dále dohadovat, že některé legendární Indické Vimanay, které podle záznamů proniknuvších na veřejnost používaly železný (ocelový) kotel přehřáté rtuti, či rtuťových par, pro svojí schopnost se vznášet ve vzduchu (ne pro pohon) nejsou historickou fantazií, ale historickým faktem. Zde bych se mohl totiž dotázat i já: "Jak je to možné, že rtuťové výpary jsou lehčí než vzduch, když specifická váha rtutě je mnohonásobně vyšší?" Tento jev je snad největším výsměchem Kinetické Teorii Plynů (KTP) jistého kanoniovaného Einsteina. Máme ty jevy všichni přímo před očima a přesto se necháváme totálně oblbovat specifickými dílčími důkazy překroucenými našima vědama na všeobecné poučky.

Znovu se vrátím k vytěsňování "gravitačních" polí ve velkém. Nakousl jsi to a vrtá mi to palicí. Jistý Boydův zákon uvádí, že planetární vzdálenosti (po Saturn) od Slunce vykazují jistou matematickou násobnou zákonitost. Akorát je v tom jedna díra a tu okupuje nikoliv planeta, ale hlavní pás asteroidů. Z toho na mě jaksi také čiší možnost, že se jedná o jakési vrstvení alespoň účinků gravitačního pole a že skutečně ty vzdálenosti mohou být dané "odpudivou" charakteristikou vytěsňování polí, zatímco přitažlivá charakteristika je dána nekompatibilností některých složek gravitačních polí. Taky by to asi dovysvětlilo proč Měsíc má nutně díky své geofyzice podstatně vyšší skutečnou hmotnost nežli je jeho teoretická hmotnost napočítaná podle Newtona.

Dlouho se mi to jevilo jako nepravděpodobné díky tomu, že jsem si nedovedl představit, že by pole nějakého tělesa mohlo neskutečněkrát objemnější nežli je jeho fyzická hmota. Nicméně například voda zvětší objem cca 1760x při odparu za atmosferického tlaku. To je ďábelsky hodně a pokud je ten tlak odstraněn, je ten nárůst ještě podstatně větší do momentu, kdy výpary vody ztratí charakteristiku plynu a stávají se více méně nezávislými molekulami zbloudile se motajícími evakuovanou nádobou. Taktéž se chovají všechny plyny v hlubokém vakuu a proto je prakticky nemožné kompletně evakuovat jakoukoliv nádobu. (To opět pro Kinetiockou Teorii Plynů (KTP). Leží mi v žaludku přímo neskutečně) Kdo s tím má problém, stačí si nastudovat průmyslové procesy zabývající se evakuváním během průmslových procesů. Kompletní evakuace není možná, ani u žárovek, ani u ktodových a rentgenových lamp ani u lampových usměrňovacích lamp atd.

Poněkud volně ocituji odborníka na evakuační zařízení, tedy na vývěvy, na který jsem narazil v období, kdy jsem byl požádán, abych navrhl evakuační systém pro impregnaci transformátorů:

"Po dosažení jisté hloubky vakua v nádobě se vzduch přestane chovat jako tekutina, ztrácí viskozitu a jednotlivé molekuly vzduchu počnou jaksi bloumat objemem nádoby . Sem tam nějaká náhodně vnikne do evakuovacího potrubí a eventuelně je odstraněna vakuovou pumpou."

Mohu se tedy dotázat, "Jak to přijde, že molekuly vzduchu přítomné v gravitačním poli Země nepopadají po ztrátě viskozity ke dnu nádoby a "jen jaksi bloumají" objemem nádoby? Zde už nelze mluvit ani o KTP, ani o nějaké suspensi. Jde o příšernou vědeckou anomálii a paradox na entou, který, ačkoliv průmyslově naprosto na denním pořádku a velice ověřitelný, zůstává naprosto vědecky kompletně bez povšimnutí, protože je trnem v oku všech sci-fi teorií současné vědy. Zde již nelze mluvit ani o vztlaku, ať již zapříčiněným jakýmkoliv způsobem. Zde jde o neposkvrněnou antigravitaci, ve vztahu k tomu, jak si většina z nás gravitaci představuje.

S pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“