Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

Hela píše:Je potřeba rozlišovat mezi Jonášem a kapkami Joalis.

presne, ja nemuzu na kapky Joalis dopustit, ale vime, ze ne jenom jedna vec vzdy na 100% vsechno zlikviduje ci pomuze, je nutne to zkouset z vice stran....

kdyby Jonáš v tomto směru změnil názor a věnoval se parazitům
asi je to tezke, v kazdem state ci zemi, mas nad sebou dalsi mocne lidi, kteri ti jinak zakazou pracovat. Proto se to tak trochu schovava .... a nemluvi se primo otevrene o vsem, v Cesku je to jeste pozustalost z minuleho rezimu, na zapade se to dela jinak, nerekne ti nikdo na rovinu, vy mate parazity, ale necha to jakoby prokouknout, kazdy se tim tak chrani pred soudy atd..... je to zaracovany kruh. Kdo, ale jinak uvazuje si najde svou pravdu nebo cestu sam....


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jrompf »

lena píše:tak nejak to pasuje sem, ale neni to nove....
lepsi nadpis by znel : "Vylepsena diagnostika zistila, ze parazitov ma vacsina populacie" :laugh:


JANARYBA
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: ned 08 led 2012 9:52
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od JANARYBA »

hrozinka píše:Jaký máte názor na Caniverm, dostali jsme dávku dle hmotnosti a tím to zkončil. Myslíte, že stačí na velkou zoologickou zahradu parazitů?
Asi již píšu s "křížkem po funuse", ale vůbec nevím, proč řešíš Caniverm, jedna tableta Caniverm forte je za 30,- Kč, obsahuje jen 50 mg praziquantelu, tudíž musíš sníst alespoň 10 tablet (za 300 dost velká pálka), ostatních přídavných látek bych se rozhodně nebála, všichni jsme byli ze začátku vyděšení, že bychom se mohli předávkovat, ale to opravdu nehrozí, spíš je vše poddimenzované. Pokud chceš řešit dostupným přípravkem pro psy, tak vychází nejlevněji
PRATEL - u nás v lékárně momentálně za 190,- Kč - 10 tablet, při mých cca 60 kg beru všech 10 najednou a vždy to má efekt. V jedné tabletě je také 50 mg praziquantelu a 144 mg pyranteli embonas. Dle mých zkušeností kombinace, která účinkuje skvěle např. i ve srovnání se 4 tabletami praziquantelu (2400 mg) - Opticide. Opravdu problém je, když se léku vezme najednou málo a dle mých zkušeností je lépší než 2 praziquantely ráno a 2 večer, bez obav zaútočit radši 4 najednou. Důležité je taky ty své kamarády sledovat, kdy jsou aktivní, nejlepší údery jsou po nějaké laskomině, na kterou se natáhnou - třeba čokoláda, mléko atd...Obzvlášť důležité je období kolem úplňku, to se "žení", tak je nejlepší plnou silou zaútočit právě v tuto dobu. Teď je úplněk ve středu kolem 11 hodiny dopol., tak doporučuji všem, připravte jim překvápko...
Každopádně klystýry jsou téměř podmínkou, jinak může být těžké přežít případné bolení hlavy od těch jejich toxinů. Musím potvrdit, že klystýr s MMS je taky zázrak. Dělám ho v neděli a je to docela síla, ale stojí to svými výsledky za to. Rozhodně neprovádějte v předem nepročištěném střevě! To by byla hrůza, všechen bordel byste si rozehnali zpátky do těla. Můj recept je, první klystýr kávový, druhý se sodou bicarbonou, třetí převařená voda, čtvrtý teprve MMS. Dávám v poslední době podle Andrease Kalckera 20 kapek MMS s kyselinou citronovou co cca 3 dcl vody - dlouho opravdu neudržím....Asi to tu už proběhlo, ale ten článek Protiparazitární protokol je super http://www.zapper.cz/cs/protiparazitarni-protokol.


bublinka.c
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 03 črc 2012 16:41
Dal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od bublinka.c »

A léky jak vidno u nás nejsou, prý je musí dovézt z ciziny a každý si je musí sám zaplatit. Prostě bomba :|


luxel
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: ned 27 zář 2009 14:13
Dal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od luxel »

Čo je to tá křemelina? Nie je to biely íl?


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Magnea »

luxel píše:Čo je to tá křemelina? Nie je to biely íl?
Pokial som spravne pochopila, biely il je toto:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Kaol%C3%ADn

kremelina , v anglictine tusim na forach len v skratke"DE" (Diatomaceous Earth)

"Diatomaceous earth consists of fossilized remains of diatoms, a type of hard-shelled algae."
http://cs.wikipedia.org/wiki/K%C5%99emelina

Presne uz dlhisu dobu zvazujem, ze by som to zacala uzivat, len neviem ako sa k tomu dostat :)

Napr. tu je clekom dobry link na kupu, len za tie kila si posta celkom pomasti pokladnicu ....

http://diatomx.co.uk/epages/eshop439661 ... Categories


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Nějakou stránku zpět tu byl dotaz na užívání antihelmintik...

Dle mého názoru u antihelmintik je to stejné jako u MMS. Tedy ideálka se zdá být taková, že nejprve berete menší množství a navyšujete. Proč? Když si dáte běžnou dávku a máte hromadu breberek, tak poscípá většina, pak je herxka jako hrom (může vzniknout i ohrožení života). Když se navyšuje postupně, tak nějak odhadnete, kdy je hraniční množství toho či onoho antihelmitnika, nějakou dobu užíváte toto množství a pak zkusíte výše...

Nakonec i dáte dvakrát či třikrát větší dávku než běžnou (např. Ivermectin). Často v těchto případech to dolikviduje zbytek. Ale většinou ne zárodky (záleží na druhu antihelmintika), na to se musí buď upakovat antihelmintika (cenově to vychází draho) nebo zvolit něco, co bude působit proti těmto zárodkům.

Takže ano, dvojitá dávka Ivermectinu, jak píš HB, není nic neobvyklého, ale rozhodně ne jako jedna z prvních dávek...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od viktoria »

Ahojte, prečítajte si dnešnú novinku... :-) asi nič nove...

http://m.topky.sk/cl/10/1345876/Potravi ... iac-humusu


V.
mona
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 11 dub 2013 12:13

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mona »

Kdo potřebuje Hetrazan nedo Duramectin pastu , mám k dispozici na celou kůru , koupila jsem i pro babičku , ale ta se toho bojí. Můžu přidat i návod na dávkování na celou kůru od Ing Bláhové, je to zaměřené na likvidaci filárií - vlasovců. Koupeno z ověřeného zdroje ing Bláhové.


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Kremelina- Diatomaceous Earth (DE)

Příspěvek od Magnea »

Neviem ci sa tu uz tato tema rozoberala podrobnejsie, ale tu je celkom dobre vysvetlene ako to funguje:
http://www.richsoil.com/diatomaceous-earth.jsp

...a tu je par skusensoti z curezone fora:
http://curezone.com/forums/fm.asp?i=923446#i


Anveno
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 22 led 2013 21:23
Dal: 28 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Anveno »

Zdravím lidičky!

Jsem v detoxu nováček, pro začátek ve skratce můj příběh: po přečtení dvou článků od HB jsem se k ní objednala na diagnostiku...
Vzhledem k příznakům a přečteným článkům jsem tak nějak tušila, že něco v sobě "živím", rozhodně jsem ale nečekala kombinaci:
- Malarie (vivax,ovale, falqparum) !!
- Toxoplazmoza
- Trichomonada
- Onkoviry C, Polyomarivy, Babesie, Rubivirus, Mycobacterie
- Kvasinky
- motolice, tasemnice, vlastovci, hlísty
Má reakce, no, nezvládla jsem to a přímo u HB se rozbrečela.
Pustila jsem se do léčby.
1. týden: 4 druhy kapek Joalis
od 2. týdne: kapky Joalis + MMS1 (beru 2x denně 4 kapky)
po 6. týdnech v 1. sobotu 5 tablet Praziquantelu v rozmezí 2 hodin
pak každou sobotu po snídani 2 tablety Paziquantelu a
každou neděli 2 tablety Albendazolu
(aktuálně jsem po druhém víkendovém užití Praziku a Albendazolu)
Pak bude následovat 11 dní protivlasovcové kůry v kombinaci pasty a Hetrazanu.

Kromě toho, dělám odben vaginální výplachy a klystír s MMS1, 1 týdně MMS koupel a potní kůru.

Vzhledem k tomu, že jste tady všichni mnohem zkušenější než já, chtěla bych vás poprosit o zodpovězení pár otázek. Budu moc vděčná za reakce. Celkově, je super, že tohle fórum vůbec existuje, protože dopídit se nějakých informací je celkem problém. Takže velké díky všem, kteří informace předávají dál (myslím, že mám přečteno tak 80% těch 208. stránek).

1. Bývá někomu špatně po kapkách Joalis? Užívám 4 druhy po 10 kapek, 1 minuta v puse, pak 1 minuta přestávka. Normálně mi to nedělá vůbec dobře, ale už s nimi končím, spíš jestli s tím někdo má podobnou zkušenost. Já myslela, že ty kapky budu užívat bez jakýchkoliv reakcí...

2. V příloze mám foto... teď po víkendu a užití 2 prazíků a 2 tablet albendazolu jsem ve stolici našla (KROMĚ JINÉHO) hodně malých tmavých kousků, vypadá to jako "kůže", velké to je různě, nejčastěji 1x1 cm. Víte mi říct, co to je, prosím?

3. Co se týče MMS1, užívám 2x denně 4 kapky s hodinovým rozestupem. Ale špatně je mi po tom hodně, hlavně po té druhé dávce. Myslíte, že můžu udělat větší časový rozestup? Jinak, kromě pití MMS1 si dělám i vaginální výplachy s 5 aktivovanými kapkami a klystír obden - zatím 0,5 l vody a 5 aktivovaných kapek.

4. Taky by mne zajímalo, jestli můžu přidat kůru trojčátko nebo pělyněk, když užívám tolik chemie a mms1. Myslím, že je to celkem dost zátěžové, žaludek to zvládá jen tak-tak. První 4 týdny jsem měla šílené přůjmy, zvracení jenom jednou, to jsem užila MMS1 na poloprázdný žaludek, tak to bylo asi tím. Nebo mám počkat, až dokončím i tu protivlasovcou kůru přestanu užívat chemii a pak přejít na trojčátko?

5. Co doporučujete užívat k MMS1, aby to organismus zvládal?

Zatím vše, lidičky.
Omlouvám se, pokud jsme sem uvedla nějaké nepřesnosti, snad jako nováčkovi mi odpustíte :)
Děkuji za trpělivosti i případné reakce.
A.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


dryada
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: ned 06 led 2013 19:01
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dryada »

Ing. Bláhová ve své knížce píše, že pokud je třeba zbavit se např. alergie nebo atop.exemu, je vhodné užívat Ivermectin každý 3. den a to až dva měsíce? Je tu někdo, kdo to zkoušel a zbavil se tak alergie?


JANARYBA
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: ned 08 led 2012 9:52
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od JANARYBA »

dryada píše:Ing. Bláhová ve své knížce píše, že pokud je třeba zbavit se např. alergie nebo atop.exemu, je vhodné užívat Ivermectin každý 3. den a to až dva měsíce? Je tu někdo, kdo to zkoušel a zbavil se tak alergie?
Někdy před 20 lety nám jeden léčitel řekl, že léčení alergie musíme začít od vyčištění tlustého střeva - tehdy jsme si o něm mysleli, že spadl z višně a požadovali jsme na něm zázrak nejraději na počkání....Tehdy ta alergie lezla mokvajícími lézemi na holeních i jinde, na noc se musely svazovat ruce, aby si to člověk do rána nedorasil, sem tam z něčeho se oteklo, nepříjemný byl otok jazyka atd... Dnes s ním naprosto souhlasím, že jakákoli léčba by měla začít čistým střevem. Od té doby uplynula spousta času, zkoušení různých metod, pátrání na vlastní pěst, něco z toho se zdálo úspěšné, chvíli to fungovalo, ale opravdu jen chvíli. Od dlouhodobého omylu, že každá nemoc má svou duchovní příčinu, (vždy se dá říci, že my máme zrovna tu karmickou a nemůžeme s tím pohnout), jsme sestoupili zpátky na zem a za vším začali hledat parazita. Nyní ho hledáme opravdu za vším, možná až moc... Rozhodně se po 2 letech necítíme bez parazitů, možná naopak, stále se nějací objevují a je to běh na dlouhou trať a ještě bude....Jakoby mimochodem se mi během tohoto zatím "neúspěšného boje" ztratila senná rýma - prostě alergie na prach, peří (teď spím pod péřovou dekou jako mimino) a kde co, v létě na zahradě naprosté utrpení (např.kýchání až do počůrání). Také ledviny, které jsem měla špatné od mládí, (bez košilky nebo kočky na ledvinách byl můj život prakticky nemožný i v létě), nyní si na ledviny vzpomenu, jen v extrémním chladu. Možná tu plácám z hladu, ale prostě to co říká HB jsou fakta, těch "chemií" se neboj, utopí se tím sice dost peněz, ale stojí to za to. Moje osobní teorie je, že ty všechny dávky jsou radši alibisticky podhodnocené a tím pádem méně účinné, protože vždycky se může najít někdo s nějakými komplikacemi, vše se dá za vinu antiparazitikům a průser je na světě. Tak spíš je asi problém, jestli ti paraziti již nejsou na těch pár léků rezistentní, nakonec taky mají kolektivní paměť a rozhodně jsou extrémně přizpůsobiví. Takže neváhej a pusť se do toho, jediná možnost je, vzít své zdraví do svých vlastních rukou, informace všichni máme, je jen na nás, jak s nimi naložíme.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Anveno píše:chtěla bych vás poprosit o zodpovězení pár otázek
Ahoj Anveno, pokusím se odpovědět na tvé dotazy:

1. Kapky Joalis: Reakce jsou různé, podle toho, co a kde člověk má. Mě jeden čas bolely asi půl roku zuby a dásně, když jsem se čistila od těžkých kovů. Tělo se čistí a někdy to prostě bolí, nebo má člověk jiné problémy. Taky jsem slyšela, že lidé skončili i na intenzivce, když do toho skočili po hlavě. I s kapkami Joalis se musí opatrně. Pokud po nich máš problémy, sniž dávku, místo 10 kapek ber jen 5 nebo třeba i 2. Můžeš taky 2-3 dny vynechat, než se problémy uklidní. Nic se neděje. Aspoň vidíš, že to funguje. Jinak si myslím, že pravděpodobně dostaneš při další kontrole další dávku Joalisů. Já je beru už 8 let, ale z toho 4 roky jsem o parazitech nevěděla. Tehdy jsem taky měla na kapky reakce. V posledních letech už je nemám, ale pořád nějaké kapky potřebuji. U tebe to nebude trvat tak dlouho, protože je dnes více informací a jsou vypracované postupy na odstraňování parazitů.

2. Možná by to mohla být rozpadlá motolice, ale to mě jen tak napadlo, tvrdit to nemůžu.

3. Já bych dělala větší časový odstup. Ráno a odpoledne nebo večer.

4. Ty bylinky bych do toho asi teď nemíchala, aby se to navzájem netlouklo, ale možná s tím má někdo zkušenosti. Já jsem brala vždycky buď chemii nebo bylinky.


brandosss
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15 úno 2010 20:11
Dal: 16 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od brandosss »

Anveno píše:vypadá to jako "kůže", velké to je různě, nejčastěji 1x1 cm. Víte mi říct, co to je, prosím?
Vyzerá to na motolicu pečeňovú... I keď ako koža by to asi nemalo vyzerať po vypudení. Možno to budú len usadeniny z čreva.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“