Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od minsc »

django1 píše: protáhnou zatáčku o pár kilometrů...
Což však není tenhle případ. Vždyť to je tak sto kiláků...


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od django1 »

o sto
Pokud je výšky moc a paliva nadbytek, jsou to i stovky. Pokud letadlo uletí za minutu 13 kilomatrů, není to žádná vzdálenost.

Navíc k tomu přistupují další vlivy jako je zákaz létání v malé výšce nad místy, kde se vypouští plyn a podobně.
Přátelé, mě zajímá, jestli je na vypouštění jedů do ovzduší něco pravdy.
Zajímá mě, co je pravdy na návštěvách cizích civilizací.
Ale fanatizmus a jednostranný výklad neposlouží nikomu. A co se dá vysvětlit, není důkaz o existenci spiknutí.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od minsc »

django1:Co se týká tohohle případu, nemůžu Ti nic potvrdit ani vyvrátit. Ovšem co by také kdo čekal jiného, že :) Sám jsem měl v úmyslu podívat se poslední dobou trochu víc na ty dva fenomény, o kterých mluvíš, protože jsem na to měl chvíli čas, a navíc je možná vhodná doba k pořízení nějaké té pozorovací techniky (nikdo-teda zřejmě kromě pár zasvěcených neví kdy může nastat kolaps měny a pak sbohem úspory). Ty máš něco konkrétního v plánu ?
A pokud chceš nějaké spiknutí, doporučuju Ti se zaměřit na fungování našeho finančního systému. Tam o tom totiž není sebemenších pochyb ;) Je to tak dokonale jasné, že to většina lidí není schopna akceptovat. Ostatně Hitler prý říkal že lež musí být dostatečně velká, aby jí lidé spolkli. Asi na tom něco bude...


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
asterix
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 srp 2012 0:57
Dal: 2 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od asterix »

Co je rozhodně zajímavé, tak v Londýně při zahajovacím ceremoniálu olympiády a i na jeho ukončení, kdy vše probíhalo pod širým nebem se nějak nepočítalo s deštěm, což je na Londým celkem hazard nemyslíte?


sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

asterix píše:Co je rozhodně zajímavé, tak v Londýně při zahajovacím ceremoniálu olympiády a i na jeho ukončení, kdy vše probíhalo pod širým nebem se nějak nepočítalo s deštěm, což je na Londým celkem hazard nemyslíte?
K tomuto jeste dodam foto, treba to neco bude vysvetlovat :-)


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Tak tady mame vedra :-)
Na snimku jsou zase videt poradne chemy - SV a Zapadne od Francie. Že by se sem nemelo dostat proudeni od zapadu??..

Obrázek

Také moře na DENNICH SMINCICH hoří kde má :-), ja vim spousta pylu :lol:

Obrázek
Obrázek

Kdo máte nejaký napad, jakým zpusobem mužou tyto barvy vznikat??? Podotýkam, tyto barvy neznají senzory ZDE
Protože to nevzniká přírodní cestou :-)
Ja mam jedine vysvetleni:

Obrázek

Grilujeme a peceme co to dá ....

Hlavne hodně pít, moc ven nechodit...podivejte na snimky, to neni jen slunce ale i HAARPovačka jako balen.
Naposledy upravil(a) sysel dne pon 20 srp 2012 12:32, celkem upraveno 1 x.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
asterix
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 srp 2012 0:57
Dal: 2 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od asterix »

sysel: celkem maso :laugh: :devil:


django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od django1 »

sysel píše:T
Kdo máte nejaký napad, jakým zpusobem mužou tyto barvy vznikat??? Podotýkam, tyto barvy neznají senzory ZDE
z tvého odkazu :
střední až nízká oblačnost okrově a ejhle, v uvedenou dobu opravdu u pobřeží spousta cumulů Obrázek

Ostré ohraničení předělem voda/souš odpovídá i konvektivnímu proudění, které vytlačilo oblačnost z míst s vyžším tlakem ( přehřátá pevnina ) do míst s nižším tlakem ( chladnější vodní plochy ) .
Nízká oblačnost vzniklá konvekcí ( vzestupným prouděním ) je v 2 - 5 km. Letadla lotají v 8 km. Dále je třeba vzít v úvahu, že NOAA ze které jsi vzal snímky je polární družice a tudíž má itálii krapet z úhlu. Z tohoto pohledu se jednotlivé mraky slévají v jednolitý celek. Prvně je potřeba znát na co se díváš, pak to můžeš správně interpretovat.


A teď nám vysvětli, jak se těžké kovy rozptýlené z motorů letadel udrží v tak přesně ohraničeném prostoru.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Batles »

django1 píše: Z tohoto pohledu se jednotlivé mraky slévají v jednolitý celek. Prvně je potřeba znát na co se díváš, pak to můžeš správně interpretovat.
Mraky? A proč nejsou vidět tady?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Vysvetleni je v tom co popirate, takže :-)....HAARP

Když naschval použijes pro posouzení barev černobile provedeni, je skoro podivne...hahaha
Ale co...
Za prvni, zde si prohlédni OKKRRR, jsou tam patrne pusobeni mrakonicu :-), možna najdes jeden u Chebu :-)

Obrázek

Potom podivej co dokaže HAARPovačka....řeky plne pylu...hahaha...
Obrázek
Koukni, jaké zablesky jsou nahoře.OOKKrova se drží v pravo, jako dle pravitka, ale z toho si nic nedelej, jde o to, to zaregistrovat a videt....a ne aby jsi chtel vysvetlení po me, proč nekdo topí v HAARPu...proč to dela toto.

Obrázek
myslis, když se družice jmenuji polární, že nemohou jinde fotit, než u polů...:-)



tak nam rekni jak jsi to myslel, že Italie je trochu z uhlu...hahaha....


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sysel píše: tak nam rekni jak jsi to myslel, že Italie je trochu z uhlu...hahaha....
Jenom k těm družicím. Polární znamená, že obíhá přes póly. Ne, že nad pólem stojí. Pod jakým úhlem a kterou lokalitu něco nafotí záleží na tom, kde momentálně je. Geostacionární družice, které jsou pořád nad stejným místem vzhledem k zemeguli mají periodu 24 hodin a funguje to jenom nad rovníkem. Django netvrdil, že byl ten pohled z póĺu. Jenom řekl, že byl z polární družice a že se v něm Itálie jevila pod úhlem. Z toho co sem Django dává nemám pocit, že by nevěděl jak fungujpou orbity družic.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

je polární družice a tudíž má itálii krapet z úhlu
Proto jsem pridal dalsi snimek, ktery fotí,co vidíte....podobne jako u Italie, bude tedy také z uhlu?


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Tak uz tady mame docela nevidane jevy v naší krajine. Trochu jsem uz tady nakousl, co by mohlo prijit. Jelikoz jsem podle urcite skupiny sečtělých stale mimo,tak jen info pro ty, ktere to zajima.
Obrázek
http://www.novinky.cz/domaci/276696-v-e ... praze.html
Naposledy upravil(a) sysel dne stř 22 srp 2012 16:09, celkem upraveno 1 x.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Aquarius1 »

sysle.
Nelze ti v žádném případu upřít neuvěřitelná iniciativa ovšem.... a teď mi vysvětli co má do činění chemtralis s haarpem či s tvořením se cupercel nad naším územím.Tyto jevy byli již v minulosti pozorovány jen ne v takovém měřítku.Nevím kolik ti je roků tak nevím zdali jsi zažil rok 1947.Já ne ale z vyprávění mé maminky usuzuji že v té době nad evropou bylo něco obdobného neli stejného.Věřím že to myslíš upřímně ale na druhou stranu si zase já myslím že to trochu nebo snad i víc nafukuješ.Jak se někdo na něco upne pak někdy vzniknou hypotézy nad kterýma pak člověk po čase jen kroutí hlavou že je mohl zplodit a to píší z vlastní skušenosti při pohledu zpět na některé své ,,úlety".
Měj se moc fajn a přeji mnoho úspěchů, toť ode mne vše. ;)
Jindra


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sysel píše:Tak uz tady mame docela nevidane jevy v naší krajine.
Hezký. Je to ale dost malé (a o to lokálně nebezpečnější). Hele Sysle, s tímhle nemá podle mne HARP a chemtrails nic společnýho, i když u Harp nevím o co skutečně jde. Jenže zabývaje se dost elektrostatikou v přírodě i jinak a vlivy přímo kosmickými na počasí atd. vše nasvědčuje tomu, že se solární systém pasuje do oblasti a sestavení v Mléčné Dráze, které hodně mění geofyzickou strukturu jak Slunce, tak Země a ostatních planet. S tím souvisí i to, jak se chovají telurické proudy jejichž vnějším projevem je zemský magnetismus s jeho změnami, teplotní "anomálie", napětí a lokální orientace elektrostatických polí Země a s tím i proudívost mořských proudů stejně jako vzdušných i s tou točivostí vzdušných mas a srážlivostí, nebo nesrážlivostí vzdušné vlhkosti. Bajvokyo bych si dovolil vyslovit přesvědčení, že s tímhle Harp a chemtrails mají prd společné. Přesně tohle se děje v Bermudském Trojůhelníku a Ďáblově Trojůhelníku už dlouhá desetiletí a vzhledem k tomu, že mezi sebou sdílejí dva nejhlubší oceánské vodní příkopy, Mariánsky a Portorický a leží téměř přesně proti sobě na zeměkuli a prakticky na stejné rovnoběžce, je na snadě, že jde především o změny geologické, které mají za důsledek i změny povětrnostní atd. Něco někde asi dost brzy začne praskat ve velkém. Kde? Asi všude, čert ví, ale jestli, budeme nějaký čas, počítám tak 8 tisíc let zase bez internetu. Možná to je jenom škytání a možná z toho bude Matička Země zase už blinkat.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“