Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

*Roman* píše: pritom jedna nasadi Vermox a druha v podstate presne obracene
Nejsem sice HB, ale řekla bych, že poradkyně vyhodnotily konkrétní problém. Jednalo se o dvě různé děti, které sice mají stejnou diagnózu, ale to neznamená, že mají taky stejnou zátěž. Takže se každá poradkyně rozhodla podle konkrétních naměřených zátěží a taky podle svých zkušeností. Jinak pokud vím, tak žádná školení na léčení parazitů zatím nejsou.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

*Roman* píše: ... Slavku, prosim Te az s HB budes hovorit, mohu mit prosbu? ...
Promiň, ale z toho nic nebude. Ona má svých starostí dost a já ji kontaktoval abych dohledal jednu pro mne důležetou informaci. Tu mi poskytla. Taky nemám pocit, že je nějak zodpovědná za rozhodnutí těch, které vyškolila a že by to mohla nějak vysvětlovat jinak, než že záleží na osobním odhadu každé další osoby byť i jí vyškolené. Podívej se na doktory. Co doktor, to diagnoza a hlavně metoda léčení stejného pacienta a jsou taky vyškolení podle jedné šablony.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
bylinka1
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 12 bře 2013 18:58
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od bylinka1 »

Craft píše:Jelikož často narážím na dotaz ohledně frekvencí na vlasovce, tak tady dávám k dobru z naší databáze na Onchocerca volvulus, (volný překlad vlasovec oční), patřící do Mikrofilárií, viz. http://en.wikipedia.org/wiki/Onchocerca_volvulus
Frekvence jsou vyměřené a otestované, čili nepocházejí ze žádného seznamu. Třeba se to bude někomu hodit.

Frekvence viz. příloha. Platí hodnota před desetinou čárkou a jsou uvedeny v Hz.

P.S. Pokud někdo používá přístroje Craftgen, stačí rozbalený soubor pouze nakopírovat do adresáře s ostatními frekvencemi.

Zdravím ,
zatím se tu neorientuji, tak vůbec netuším, jestli se mi podaří správně umístit poděkování, za uveřejněné frekvence na vlasovce očního. I když jsem hledala fr. na vlasovce psího a podkožního. Ale právě jsem se od Vás dočetla , že ty ze seznamu CAFL celkem fungují. No tak je zkusím. Používám krátce Super Ravo ZAPPER, tak je pro mne každá nalezená informace o vyzkoušených frekvencích vážně cenná :) . Moc jsem toho na internetu nenašla a moje detox. terapeutka bohužel frekvence prý nesděluje :( . Jen poradila, abychom si přístroj pořídili...a teď babo raď :D . Hledám a čtu o závod....tak moc díky.


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

Hela píše:
*Roman* píše: pritom jedna nasadi Vermox a druha v podstate presne obracene
.. Jednalo se o dvě různé děti, které sice mají stejnou diagnózu, ale to neznamená, že mají taky stejnou zátěž. Takže se každá poradkyně rozhodla podle konkrétních naměřených zátěží a taky podle svých zkušeností...
Ahoj Heli, diky moc za komentar, zcela respektuji. Mozna jen abych se vyhnul nedorozumeni nebo vas tu nepopletl: nam bylo receno NEZAVISLE NA ZATEZI ze Vermox je urcen pro deti, Alb/Pra/Iver pro nas rodice. Pro uplnost doplnuji ze vsichni jsme je dostali na vlasovce. Poradkyne Evulky ma tyto leky zarazene opacne, ze Vermox je na dite dost silny a doporucila to opacne, ano byt na trochu jinou vytestovanou zatez. Proto jsem se nad tim pozastavil. Jinak i ja i Evulka jsme v problematice antihelmetik stale spis na zacatku, a zvlast kdyz nam dite nerekne ani nenaznaci zadne pocity pri jejich kratkem uzivani, a chybi tak jakakoliv viditelnejsi zpetna vazba, pak rozhodne nemame dost indicii se o nich vyjadrit tak ci onak. Prozatim...
Evulko, kdyztak me oprav, pokud jsem to nejak prekroutil.

Zdravim Te,
Roman


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

Slavek Krepelka píše:
*Roman* píše: ... Slavku, prosim Te az s HB budes hovorit, mohu mit prosbu? ...
Promiň, ale z toho nic nebude... nemám pocit, že je nějak zodpovědná za rozhodnutí těch...
Slavku, v pohode, chapu, nevadi. Ber to tak ze jsem to proste zkusil :).

Tak nejak jsem cekal jistou "jednotnost" ve volbe leku a posouzeni jeho vhodnosti a sily detem versus dospelim, zvlast kdyz to obe konzultovaly s HB, ale skutecne kazda pak muze delat rozhodnuti po svem.
Vsak ja uvitam jakykoliv komentar typu "neboj, Alb/praz/iver dostavaji i male deti a toleruji to".... nebo ze nekdo zkusil detem takove a takove davky Vermoxu. Prece jen - je to chemie...
Diky a zdravim, Roman


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Ahoj Romane, albendazol a praziquantel jste nemohli dostat na vlasovce. Na ty je ivermectin a Hetrazan. Takže tam muselo být ještě něco dalšího. Pokud jde o Vermox, tak můj bratranec - veterinář - ho dává dětem pravidelně. Osobně si myslím, že Vermox ve vyšších dávkách by mohl fungovat i na vlasovce, takže u dítěte možná zabere. Pokud ne, nebála bych se ani ostatních. Chemie to sice je, ale na rozdíl od většiny léků, které běžně předepisují lékaři, u těchto léků nebývají kontraindikace. Jen albendazol není dobré brát nepřetržitě déle než 14 dnů, protože po něm potom padají vlasy. To můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Asi je to větší zátěž na ledviny. (Ale pak vlasy zase dorostou.)
Hela


evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

*Roman* píše: Ahoj Heli, diky moc za komentar, zcela respektuji. ...
Romane opravovat tě nebudu není proč . Co se týče helmetik je pravda že nám děti neřeknou (pro neschopnost komunikace) jestli je něco bolí či nikoli ,ale s mého pozorování se malý chová naprosto stejně jako před nasazením helmetik poradkyně říkala že u Prazi může se více potit a být unavený (ten ovšem nesnědl) sdělím v neděli večer jestli něco nebo, už mám doufám plán jak to do něj dostat na něj sázím totiž nejvíce . Ještě jsem zapomněla dodat že než jsem vůbec malému helmetika dala i přes ujištění poradce hledala jsem na netu co nejvíce info a nikde se nedočetla že by se iver,prazi,abend,hetra nemohli dávat dětem jen je třeba upravit dávkování dle váhy ,-)


evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

Hela píše:Ahoj Romane, albendazol a praziquantel jste nemohli dostat na vlasovce. Na ty je ivermectin a Hetrazan. ...
Heli mohl pokud mu poradkyně řekla že to je na vlasovce tak jako laik ji zcela důvěřuje jen sděluje jak to u nich je a na co jim byli podané
já hodně vyčetla s níže uvedeného zdroje tak snad je spolehliví pokud ne dejte echo děkuji

http://www.shift-centrum.com/antiparazi ... ovani.html


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

Hela píše:Ahoj Romane, albendazol a praziquantel jste nemohli dostat na vlasovce. Na ty je ivermectin a Hetrazan. Takže tam muselo být ještě něco dalšího. Pokud jde o Vermox, tak můj bratranec - veterinář - ho dává dětem pravidelně. Osobně si myslím, že Vermox ve vyšších dávkách by mohl fungovat i na vlasovce, takže u dítěte možná zabere...
Ahoj Heli,
diky za odpoved a vybidnuti se na to podivat. A timto se tu omlouvam (a na dalku i nasi poradkyni), trochu jsem to popletl :bhead: . Takze skutecne my rodice jsme dostali na vlasovce Ivermectin a Hetrazan, synek dostal Vermox. Na ostatni vymerene zateze my rodice Alb a Praz, synek vsak krome toho Vermoxu jiz nic dalsiho, i presto ze vymerenych zatezi mel z nas nejvice. Ten Vermox byl tri soboty po sobe, jednu tabl. rano a jednu vecer.
Jeste jednou omluva za zmatek, dam si na to pozor, jsem si vedom ze u chemie neni dobre zde na foru se plest.
Zdravim vsechny,
Roman


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od sirius01 »

*Roman* píše:... synek dostal Vermox. Na ostatni vymerene zateze my rodice Alb a Praz, synek vsak krome toho Vermoxu jiz nic dalsiho, i presto ze vymerenych zatezi mel z nas nejvice...
Ahoj,
mám názor: od toho jsou poradci, aby poradili. Zejména podle kolektivních zkušeností z oboru, který se dost rychle vyvíjí. Přesto, že synek měl nejlepší seznam, neznamená to, že by hned na začátku měl dostat nejvíc chemie. Spíš naopak - dají se očekávat silnější reakce při odklízení patogenů a zbytků jejich toxinů. Např. HB u nově příchozích nenasazuje chemii hned, ale až po nejméně třítýdenní přípravné kůře MMS1. Pak teprve přijde na řadu chemie a není jedno v jakém pořadí. Některé potvory žijí uvnitř jiných a proto je potřeba vybít něco dřív a něco až potom. Aby se neztrácel čas a také nemalé náklady, je žádoucí postupovat efektivně, aby se zátěže nevracely a někteří paraziti neměli šanci se domnožit. Některá jejich stádia jsou totiž ukryta v pevném nebo hlenovém obalu, kam se chemie často nedostane. Je to docela složité a podle příznaků nelze vždy určit konkrétního viníka. Všeobecně dokonce platí, že ani tak nezáleží na tom, který parazit je přítomen, ale kam se až do organismu dostal (orgány, srdce, klouby, kosti, dutiny, krevní řečiště, oči, uši a jejich nervy, mozek, mícha atd, atd). Proto kvalitní poradce bere v úvahu i tyto souvislosti a snaží se navrhnout takový postup, aby vedl co nejdříve k cíli. Je také prozíravé opakovat měření během detoxikace, protože se časem mohou odkrýt i nové zátěže, které byly dříve skryty. Podle toho se pak dá změnit dávkování, nebo některé akce zopakovat. Je toho dost k nastudování a bez odborného vedení se uzdravování zbytečně protahuje, nebo to někomu dokonce "nefunguje" vůbec. Dobrý poradce může zachránit kus plnohodnotného života.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

sirius01 píše:
*Roman* píše:... synek dostal Vermox. Na ostatni vymerene zateze my rodice Alb a Praz, synek vsak krome toho Vermoxu jiz nic dalsiho, i presto ze vymerenych zatezi mel z nas nejvice...
Ahoj,
mám názor: od toho jsou poradci, aby poradili. Zejména podle kolektivních zkušeností z oboru, který se dost rychle vyvíjí. Přesto, že synek měl nejlepší seznam, neznamená to, že by hned na začátku měl dostat nejvíc chemie. Spíš naopak - dají se očekávat silnější reakce při odklízení patogenů a zbytků jejich toxinů. Např. HB u nově příchozích nenasazuje chemii hned, ale až po nejméně třítýdenní přípravné kůře MMS1. Pak teprve přijde na řadu chemie a není jedno v jakém pořadí. Některé potvory žijí uvnitř jiných a proto je potřeba vybít něco dřív a něco až potom. Aby se neztrácel čas a také nemalé náklady, je žádoucí postupovat efektivně, aby se zátěže nevracely a někteří paraziti neměli šanci se domnožit...
Ahoj Siriusi,
v tom se zcela shodneme, zaplatpanbu za kazdeho poradce co se rozhodl na tuto praci dat a venuje se tomu se vsi vaznosti a pili. To jsem nikdy nezpochybnil.

Interval mezi branim MMS pred zapocetim Vermoxu jsme dodrzeli.

Posledni dobou mam vic pocit, ze hlavni pricinou autismu spustenem po ockovani jsou skutecne ty tezke kovy, a je potreba se zamerit predevsim na jejich vylouceni. Rtut a spol. rozhodi vyvoj mozku, intoxikuje nervovy system, a silne zatizi imunitni system. Mikroorganismy pak toho jen vyuziji a pochoduji si telem. Antihelmetika resi predevsim ty mikroorganizmy, trochu to pak odlehci imun.systemu (ale jako chemie zase zatizi jatra a spol. - vse ma svoje), ale cyklace tezkych kovu pres jatra a streva zase tam a zpet pokracuje dal.
Proto kdyz vezmu 2 ruzne autisticke deti, kazde s jinou namerenou mikroorg. zatezi, stejne nakonec dokud se nenajde efektivni zpusob, jak kovy a jejich toxiny z vetsi casti vyloucit, reseni mikroorg. zatezi pomuze jen minimalne a pak jestli jeden dostane pouze Vermox, a druhy Alb a Prazi, neni nijak prulomove, ale i tak by me ten usudek zajimal, ale nu coz...
Proto i my po 1-2 letech bezlepk. a bezmlecne diety a brani iQ omega3/6, po 4 mesicich CDS, jonasovek, plasmofitu a 1 kury Vermoxu pozorujeme jen velmi minimalni posun se synkem, neda se rozeznat od prirozeneho vyvoje, fakt tezko rict. Posledni 2 mesice jsme pridali i Quinton hypertonic plazmu, nedavno pridali Antimetal jonaskovku, asi tyden kyselinu Thioktovou a brzy zacneme i detoxem kovu (chlorella, cesnek, koriandr), dle uvedeneho odkazu. Od zari pridame plazm. generator. K detoxu tezkych kovu upiname nove nadeje.

Ale jak jste zde jiz nekteri komentovali, kazdy poradce ma zcela pravo na vlastni usudek, coz je vlastne naprosto v poradku.
Mimochodem - diky Evulko za ten odkaz, dovol mi ho dat jej zde vsem, je hodne zajimavy.
http://sila-pro-zivot.cz/?q=tezke-kovy-vylucovani

Zdravim
Roman


lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

*Roman* píše: K detoxu tezkych kovu upiname nove nadeje.
Roman
Zdarec,

Ve skole na prednasce nam bylo kladeno na srdce, ze pokud mame kovy, pak mame v tele take plisne, houbu. Nevim jestli je tomu tak. Ale asi ano. Plisne v tele chrani prave pred kovy, tak je asi nutne zbavovat se zaroven plisni, je jenom tezke co na toto nejlepe zabere.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Antimetal od Jonáše je na velmi dobré úrovni, takže není potřeba se snažit odstraňovat kovy jiným způsobem. Pokud nebude stačit jedna lahvička, pokračovat dalšími, nebo speciálkou na kov, který zůstane jako poslední.


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

lena píše:
*Roman* píše: K detoxu tezkych kovu upiname nove nadeje.
Roman
... Plisne v tele chrani prave pred kovy, tak je asi nutne zbavovat se zaroven plisni...
Ahoj Leni, diky za reakci, ale promin uplne te veticce nerozumim :).


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

Hela píše:Antimetal od Jonáše je na velmi dobré úrovni, takže není potřeba se snažit odstraňovat kovy jiným způsobem. Pokud nebude stačit jedna lahvička, pokračovat dalšími, nebo speciálkou na kov, který zůstane jako poslední.
Heli, dekuju moc za odpoved.
Prosim Te, z jakeho zdroje cerpas, ze Antimetal je tak dobry ze neni treba se zabyvat jinymi zpusoby vylucovani kovu? I ten Dr.Klinghardt na vyse uvedenem odkazu pouziva v podstate jakysi vylucovaci protokol, tech preparatu na kovy pouziva vicero.
A protoze jonasovky duverne neznam, mas zkusenost nebo alespon informace k tem specialkam, co zminujes ?
Diky jeste jednou.
Vsechny zdravi
Roman


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“