Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

linda1927
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 24 říj 2013 15:37

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od linda1927 »

Ahoj Batles,
A ake ine pripravky by mi pomohli dostat sa z depresie?Ja sa citim fajn, ale ked som si znizila davku na tu najmensiu, s tym ze uz budem vysadzat, tak mi bolo fyzicky zle.Uz sa nechcem dostat tam, kde som bola, bolo to priserne, nechcem to uz zazit.Ty si sa z toho ako dostal, co ti pomohlo?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

linda1927 píše:Ahoj Batles, .. A ake ine pripravky by mi pomohli dostat sa z depresie? ...
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=123339#p123339
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od krovak »

dobrý večer,
mám drobný problém s plošticami, nie sú to síce parazity v klasickom ponímaní, ale predsalen sem patria. Presťahoval som sa do nového podnájmu v bytovom dome a zjavne tu mám týchto nevítaných spolubývajúcich.
Boli tu deratizéri, postriekali všetko možné aj nemožné (úbohé moje knihy), ale večer po ich odchode som pár živých našiel. Tak som kúpil kriedu proti lezúcemu hmyzu, biolit a teraz si "kreslím" kade chodím a pravidelne kontrolujem steny a likvidujem živé kusy, ktoré sa nestihnú schovať (to sa nestihnú obvykle žiadne).

Začalo to keď som si na vankúši začal všímať hnedé škvrnky, ktoré tam predtým nebývali. Docvaklo mi to až minulú nedeľu, keď som našiel na vanlkúši aj podozrivo vyzerajúce "mušky" a podľa fotiek na nete bola identifikácia jasná. Nahlásil som to a preventívne šiel spať do auta. Druhý deň správca zavolal deratizérov, ktorí spravili postrek. Odvtedy prešlo 5 nocí a ja pravidelne kontrolujem steny a likvidujem zostávajúci hmyz. (Posteľné prádlo a paplón som dezinfikoval praním na 60 a teraz sú bezpečne zavreté v plastových vreciach než to skončí) Negatívne na tom je, že sa stále vyskytujú, za pozitívne považujem, že aj keď je stav kolísavý v zásade nájdem denne tak 10 kusov a dobolím si povedať, že v priemere sú stále menšie (teda skoršie štádiá) - toto ale môže byť iba môj optimizmus vyvolaný želaním; dospelé ploštice som zaznamenal iba na začiatku a možno dve.

Máte s tým niekto skúsenosti ako to obvykle prebieha? Uberá sa to "dobrým smerom"? A hlavne - aká je pravdepodobnosť, že to prenesiem na šatách pri návšteve?
A zároveň, existuje na to nejaká prevencia / alternatíva? Skúšal som hľadať niečo na tému orgonit, ale mám pocit, že tam je to niečo medzi nefunguje/neovplyvňuje ich a ak je "zle" spravený tak až priťahuje.
Ďakujem za každú radu.


brandosss
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15 úno 2010 20:11
Dal: 16 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od brandosss »

Ahoj Krovak, my sme mali na izbe ploštice, bolo to v Anglicku. Kusali nás o 106, až kým nám nedobliklo, že to budú ploštice. Pred nami tam bývala černoška, a tým sme kusancami chytili i plasmódiá (o mesiac na to som bol na meraní a vyšli mi čerstvé plasmódiá). My sme sa ich zbavili tak, že sme vyhodili na spálenie staré postele a kúpili si úplne nové z IKEY najlacnejšie a i najjednoduchšie, že v prípade, žeby k nám ploštice opäť zavítali, tak by nemali nejako veľa možností na dobrú skrýšu. Prádlo sme poprali, i oblečenie, ktoré sme akurát nosili a ktoré mohlo prísť do styku s posteľou. Tento spôsob bol v našom prípade úspešný. Niektorí ľudia tu na nete užívajú taký skoro úplne biely prášok (úplné meno si nespomeniem, ale je tvorený hlavne kremíkom a v názve to má slovo 'Earth'), no a tým práškom si posypať jemne celú posteľ a možno by to mohlo zabrať, ale osobne som k tomu postupu dosť skeptický, tak ale človek nikdy nevie. :-)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Luferunon odkaz

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Týká se všech parasitů produkujících chitin a také plísní.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 96#p123596
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Luferunon odkaz

Příspěvek od krovak »

Slavek Krepelka píše:Týká se všech parasitů produkujících chitin a také plísní.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 96#p123596
S laskavým pozdravem, Slávek.
Slávku, myslíš to tak, "odčervím sa" a zároveň nech sa tie potvory placaté nacucajú a zdochnú?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Luferunon odkaz

Příspěvek od Slavek Krepelka »

krovak píše: ... Slávku, myslíš to tak, "odčervím sa" a zároveň ...
V analogii je to jako zabránit slepici aby snášela vejce. Nedelaj se mladý a starý vychcípaj samy. To platí pro všecno, jako jsou blechy, štěnice a co se v těle množí pomocí vajíček. Starý to nemoří a například škrkavka žije leta. To by sis musel naštudovat který druh parasita chitin používá a v jakém stadiu. Na plíshně to asi působí na všecky, ale :dknow: definitivně však na Candidu.

S laskavým pozdrvem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Luferunon odkaz

Příspěvek od krovak »

Slavek Krepelka píše: V analogii je to jako zabránit slepici aby snášela vejce. Nedelaj se mladý a starý vychcípaj samy. To platí pro všecno, jako jsou blechy, štěnice a co se v těle množí pomocí vajíček. Starý to nemoří a například škrkavka žije leta. To by sis musel naštudovat který druh parasita chitin používá a v jakém stadiu. Na plíshně to asi působí na všecky, ale :dknow: definitivně však na Candidu.

S laskavým pozdrvem, Slávek.
Mechanizmus pôsobenia je mi úplne jasný :) skôr som tak filozoficky riešil ako to aplikovať, či zo seba (alebo nejakého dobrovoľníka) spraviť otrávenú návnadu, alebo klasicky spraviť niečo typu postrek.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Luferunon odkaz

Příspěvek od Slavek Krepelka »

krovak píše: ... či zo seba (alebo nejakého dobrovoľníka) spraviť otrávenú návnadu ...
Spíš bych udělal postřik. Hádám Ti jde o štěnice. Osobně bych byt vystříkal sám.

:D Když jsem se nastěhoval před lety do domečku v roští, byl prolezlej kdejakou havětí, lesníma a jinýma mravencema, stonožkama, vosy na půdě, myšma atp. (štěnice blechy a podobně se nekonaly). První rok jsem byl na všecky hodnej, ale eventuelně to začalo vypadat, že nás vystěhujou. Vyřešil jsem to jako obvykle po svém. Udělal jsem primitivní vyvíječ HCl plynu tím, že pozotvírám všecky vnitřní dveře a nechám překapávat kyselinu (HCl) do chlorového louhu, ať to letí po baráku kam jen chce. Vystěhovali jsme se na dva dny do stanu před barák kempovat a spustil to s tím, že jsem taky před tím z domu poodstraňoval co se dalo kovového, aby mi to chlor nesežral. Dalších 14 let jsem neměl sebemenší problém a páchly mi tam akorát vosy a to jen zvenku. Dokonce mi tam ani nelezly myši, s čímž sousedi měli dost problémy. Kdybych to svěřil odborníkům, stálo by mně to definitivně víc než 5 doláčů (círka 3000 kanadskejch za zplynování celého baráku) a žil bych v jedové chýži :ptrain:

S laskavým pozdravem, Slávek.

P.S. Dnes bych to spáchal spíš chlordioxidem.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jrompf »

Uz ste niekto skusal taketo frekvencie ?
Radiation Complex: linka


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Parazity a ziva strava

Příspěvek od Magnea »

Ak tu uz niekto daval tento link, video, tak sa ospravedlnujem. Mozno uz niektori videli, ale ak nie, tak celkom prijemne dobre video ohladom P A R A Z I T O V, zivej stravy a ineho nez antihelmintickeho pohladu, ako vnimat seba v tom celom , atd....... na povzbudenie....(na vrchol hory vedie vela ciest...)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Luferunon odkaz

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Pro anglící vám Habana vyšťoural velice zevrubnou informaci. Eventuelně sem vycucnu dávkování. http://lufenuroncandidacure.owndoc.com/lufenuron.pdf :D Článek intenzivně varuje, že dávkování je určeno pro 70kg gorilu, anžto zákony nedovolují atd...

S laskavým pozdravem, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Parazity a HLADOVKA

Příspěvek od Magnea »

Zaujimava skusenost pani, ktora vykonavala hladovku a neskor opuchla.....



Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

ahojte odborníci.
možná mi někdo poradíte tedy doufám.Máma-72let před 3 lety vyndán žlučník od té doby průjem,točení hlavy,oteklé nohy od kotníků dolů,nízký tlak zhubla 30kg a stále hubne už má 52kg-mudři neví-podle nich má všechno v pořádku-dříve to byla herdek živá baba-pracovitá a zdravá.Kde mám začít?prosím poraďte :cry:


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od milnem »

Taky jsem za poslední 3 léta velmi hodně zhubla.Až letos v létě se mi podařilo hubnutí zastavit -po plasmě s frekvencemi na lamblie a motolici psí.Taky se mi po této plasmě ulevilo s bolestmi v levém boku (po dvou létech).Zkusila bych kvalitní diagnostiku a pak plasmu.Pro začátek.M.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“