Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

miwa píše: Kolik bereš Albendazolu? Dcera včera vzala 3 ks
Dřív se předepisovalo 2x denně 2 tablety (s tukem a rozkousat). Jednou jsem to brala 3 týdny nepřetržitě, což nikomu nedoporučuji, protože mi po tom vypadala asi 1/3 vlasů. Pak jsem se dočetla se že má brát nepřetržitě maximálně 14 dnů a pak udělat aspoň týden přestávku. Já už toho teď moc nemám, mám doporučeno jednou za týden 2 tablety po 6 týdnů, ale myslím, že je to málo. Beru 2-0-2 jeden až dva dny a opakuji to po týdnu, těch 6 týdnů. (Řídím se spíš podle toho, jak to cítím.) Tu kúru teď dělám, tak ještě nevím, jestli to bude stačit. Zatím mám spíš dojem, že je vždycky jen podráždím, protože mi vždycky začne někde cukat.
miwa píše: Stejskalovi fotky úlovků, nejdříve napsal, že to nic není, pak si zablokoval můj e-mail.
Moje známá taky věděla, že má parazity, a byla s tím u Stejskala. Ten se s ní ani nechtěl bavit a posílal ji na psychiatrii. Myslím, že je to ztráta času.


miwa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 12 lis 2013 19:49

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od miwa »

Řeknu to dceři, leží doma, ani mi nebere telefon, asi je jí hodně blbě. Také si myslím, že se toho Albendazolu musí vzít více než 1x za týden, jak radí Ing. Bláhová.
Smím se zeptat, zda jsi to také měla v hlavě? Z toho mám šílený strach. Leze jí to tam z dutin.
Doktoři na Bulovce a Stejskal jsou k ničemu, doktor na infekčním odd. ani neměl roušku, ani nebyl schopen říci, jak odchytávat a skladovat vzorky. V laborce jsou také k ničemu, nikdy nic nenajdou.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Pro začátek může zkusit pár dní po sobě 2-0-2 a uvidí, co to bude dělat.
Já jsem je měla skoro všude, i když v mozku a nervové soustavě ani moc ne. Ale měla jsem je v očích, tam je u mě jejich oblíbené místo, a v okolí.
Odběr vzorků by se měl dělat podle denní aktivity parazitů, tj. myslím někdy v noci. Takže když se udělá stěr ráno, nic se nanajde. Kromě toho se musí vzorek dostat do laboratoře čerstvý, protože když je starší, stejně to laboratoř vyhodnotí jako negativní.


krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Luferunon odkaz

Příspěvek od krovak »

Slavek Krepelka píše: :D Když jsem se nastěhoval před lety do domečku v roští, byl prolezlej kdejakou havětí, lesníma a jinýma mravencema, ....
No, tak po dlhšej dobe: myslel som si, že víťazím až pokiaľ som nedal dole zo steny skrinky a obloženie. Neprežila ani jedna (odhadujem, že cih bolo tak 20-30), ale vidím to tak, že ich môže byť kdekoľvek, čo mi teda nepridáva na optimizme. A práve som sa dnes dostal k tomu MMS, respektíve chordioxidu. Veľmi pozitivistická štúdia hovorí, že ich to zabíja ( http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22476276 ), ale otázka je, koľko potrebujem zarobiť MMSka aby som v nejakých 25x3=75m3 bytu dosiahol koncentráciu aspoň tých 700 ppm vo vzduchu?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Luferunon odkaz

Příspěvek od Slavek Krepelka »

krovak píše: .... ale otázka je, koľko potrebujem zarobiť MMSka aby som v nejakých 25x3=75m3 bytu dosiahol koncentráciu aspoň tých 700 ppm vo vzduchu?
Další vědec. Deci chloritanu a deci 10% HCl to tutově spraví. Akorát to musíš provést tak, abys stačil utýct, jinak se dozvíš něco, co nechceš vědět. Udělat vyvíjení jako kapačku a nech to v bytě aspoň 6 hodin sedět. Pak tam vleť, pozotvírej okna a zas uteč a další dvě-tři hodiny nech byt vyvětrat. Aj bych si pořídil větrák, pak to půjde vyndat rychlej.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Luferunon odkaz

Příspěvek od krovak »

no, toto je presne odpoveď, ktorú som chcel a zároveň nechcel počuť. Je to totiž garsónka v bytovom dome a chcem sa preventívne vyhnúť tomu aby mi tam správca poslal protichemickú jednotku alebo také niečo.
Otázku som kládol tak divne kvôli tomu, že moja pôvodná predstava bola "polievkovú lyžicu chloritanu a druhú kyseliny citrónovej vlejem do pollitráka s vodou a dej sa vôľa božia", vôbec totiž netuším akú to má silu a teda kde sa aspoň rádovo pohybovať. Preventívne si ale skúsim doštudovať chémiu a aspoň približne to teda odhadnúť.
A ďalšia praktická vec, keďže asi nebude čas veci dolaďovať za pochodu - "vivíjanie ako kapačku" keď nad tanier s kyselinou zafixujem kvapkátkovú fľaštičku s chloritanom, bude to fungovať?

EDIT: má vôbec význam sa zamýšľať nad použitím MMS ako priameho postreku na hubenie ploštíc? Na niektorých fórach spomínali práve túto metódu, ale mne sa zdá, že ide iba o nepochopenie, či?

:idea: Necituj celý příspěvek, když odpovídáš přímo pod ním - poo.


ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od ceskymo »

Miwa, ze me vzdycky lezou nejaky potvory po pustu, delam 3denni vzdycky pred novem (ale da se delat celkem kdykoli). Zrejme je pokazdy vyhladovim. Ale je otazka, jak je tvoje dcera na tom s vahou? Aby si spis neuskodila nez pomohla...
Kdyz pustuju, neprijimam nic jinyho nez vodu, a to destilku. Jednou jsem pila prefiltrovanou a bylo mi tak zle, ze jsem musela prerusit.
Drzim vam obema palce, hlavne nepanikar, ono to pujde!


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od poota »

ceskymo píše:Kdyz pustuju, neprijimam nic jinyho nez vodu, a to destilku.
Ve vlákně "Urinoterapie"je docela zajímavý názor, že hladovku je výborné kombinovat s pitím uriny.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Janavac
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 15 lis 2013 13:13

Hertazan zkušenosti

Příspěvek od Janavac »

Dobrý den,může hertazan způsobit velmi tmavou moč, hlavně tedy ráno,ale i přes den je dost tmavá?
Může to být tím,že se vyplavují nečistoty? Bráno 5 dní, předtím dva dny ivermectin pasta.

:idea: Přesun do správného vlákna - poo.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Barva moči hodně záleží na tom, kolik se vypije tekutin. Při braní antihelmintik apod. je potřeba množství přijímaných tekutin zvýšit, aby se odplavily rozpadlé zbytky parazitů a další odpad.


maricio
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 04 kvě 2010 16:40

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od maricio »

Tak prozatimní zkušenosti s Prazi a Ivermectin gel: Jedu všeobecné dávkování

čtvrtek: 1/2 dílku iver. před spaním na lačno
pátek: 1 dílek iver.
sobota: Prazi 1,5-0-1,5
iver. 1,5 dílku
neděle: Prazi 2-0-2

pondělí, úterý, středa nic.

dnes čtvrtek vemu 1,5 iverm.


Zatím vůbec žádné reakce, pouze jediná a to je stolice. Ikdyž jsem 3 dny nic nezobal, ráno stolice světlá, kašovitá a cca za 2 hodiny
se mi chce zase, ale to už je obarvená voda a konec, celej den klid:-))

:ethink:


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj objevila se nová přednáška úžasné paní Kateřiny Konrádové , kde mluví i o parazitech


Změň sebe sama a změníš svět :-)
miwa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 12 lis 2013 19:49

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od miwa »

Nedávno objevili nový druh lidských parazitů nazvaných rope worms, máte někdo zkušenosti? Hlavně s léčbou s eukalyptovými klystýry.
http://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1301/1301.2845.pdf
http://cassiopaea.org/forum/index.php?topic=32749.0


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Som rada, ked píšete svoje skúsenosti a účinky liečby, je to inspirujuce pre každého :)
Uz davnejšie som tu spomínala problem so skakavymi nohami, ktory vsak este stale pretrvava.
Kedže som nevedela s čím este bojujem, tak som šla na Diacom , k tretej poradkyni po roku.
Vysledky boli prekvapujuce.
Lamblie -vyčistene,
toxocaru- uz ani nespomínala,
škrkavky- uz len v stadiu vyvoja v dvanastniku,
v hlave stopa po vyliečení -psej motolice -a ostatných,
a skoro vsade vsetko preliečené.
Filarie -nespomínala vobec, tak neviem, asi ich nemam lebo ani predtym mi ich nediagnostikovali.
No pre zmenu-helicobacter v žaludku a tenkom čreve. Vtedy tam nebol.
A čakajuca plesen v žaludku.
Candida preliečená, len info zostalo, že bola.
Akurat na tom najhoršie su obličky, kde je- ureaplazma a chlamydie trachomatis.
Ureaplazma- je skoro vsade rozmnožená, okrem maternice a vaječníkov, ku podivu, tam nie je nič :roll:
A este aj borelka sa začínna ozývať, nieje doliečená.
takže teraz beriem Doxyhexal na ureu a borelku. Občas pijem aj MMs, len neviem, ci môžem kombinovať s atb.
Inak včera hrozne bolesti v celom tele, po dnešnej ranajšej ricinovej kure opäť sa citim lepšie.
Neviem este, čo by mohlo urychliť liečbu od tej ureaplazmy. Ak mate skusenosti s nou, budem rada, ked poradíte.
dik. :bye:


Piotr
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 16 úno 2013 9:22
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Piotr »

Zdravím všechny přítomné parazitology :))

chci se zeptat zdejších starých a zkušených pardálů a zároveň je poprosit o názor. Již cca 11 měsíců řeším u jedné ze svěřenkyň H.Bláhové co jsme naměřili. Nicméně když to zkrátím, z počátečních "nabalenin" všeho možného parazitického, infekčného, plísňového, virového a jiného svinstva jsem téměř vše zlikvidoval až na nechvalně oblíbené Plasmodia (u mě konkétně Vivax, Malariae) a pár drobností, které nehrají tak zásadní roli. Plasmodií jsem prolezlý poctivě a i když VMS a speciálky (nyní u H.Bláhové nově informatika nahrávané do Plasmofitu od Podhůrné namísto klasických Jonášovek) dělá svou práci víceméně dobře na tyto potvory snadno nestačí a je to dlohodobá práce.
Navýšit množství VMS/MMS/CDS (nyní beru cca 2x - 3x denně 4-5 kapek) se mi nechce, mám dost ztrápené ledviny a bolí jako čert. To mě trápí asi nejvíc a žádné jiné průplachy bylin všeho druhu mi nepomáhají. Stejný problém mám s páteří, hlavně v bederní oblasti, ale v podstatě až po krk, podobně v oblasti žeber mám stále kruté bolesti jako kdyby ve mě někdo kroutil nožem (skřípavé bolesti při pohybu) kdy nejhorší je to navečer a v noci (celý trup mi tuhne a nelze se moc hýbat).
Čili abych se dostal k otázce, je možné, že něco podobného dělají Plasmodia, které jsou v daných lokacích přítomné ? Nebo bych se měl ubírat jiným směrem ? Tak nějak stojím na mrtvém bodě. Díky moc za názory.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“