Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

MMS a stravovanie

Příspěvek od Jayo »

Tak najvhodnejsie je cim viac odlahcit stravu, aby boli co najmenej zatazovane pecen a ladviny splodinami z travenia. Skusal som ist az do najvacsieho extremu, dzusoveho postu s MMS, ale nehodilo sa mi to. Zatial pijem 12 dni ovocne a zelninove stavy, ale uz samotny dzusovy post mi urobil velky detox, a ked som pridal MMS, nemohol som sa dostat ani na stredne davky, a bolo mi dost zle. Navyse, mal som k tomu odpor, telo sa doslova pred MMS branilo. Tak som radsej zaradil vitamin C, ten mi urobil omnoho lepsie, zaroven zabranuje prilisnej alkaloze, takze sa da vdaka tomu pit viac dzusu a udrzat pH (co sa zijde napriklad ked chce clovek pocas postu sportovat a mat dost energie).
Ale, pri surovej strave pevneho charakteru by to bolo idealne, creva by boli plne zdravej vlakniny, v plnom nasadeni a tak by sa telo mohlo lepsie zbavovat sajrajtu cez crevo. Takze, podla mna, cim viac suroveho ovocia, zeleniny, tym lepsie ucinky MMS. Naopak, ked sa niekdo zacpe bocikom so zemiakmi, podla mna MMS likviduje breberky z prekyselenia ktore vyvola ten bocik, a tak sa ostatne parazity mozu lepsie ukryt v tele.


Majo
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 29 srp 2009 12:12

MMS

Příspěvek od Majo »

Chcel by som sa opytat ci velmi vadi ked pri priprave mms roztoku dolejem do aktivovaneho roztoku len 1 deci vody oproti 2 deci ktore su odporucane? Robim to preto tak lebo sa mi to lepsie vypije v mensiom mnozstve ako vo vacsiom. Dakujem.


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Asi všetci dolieváme 1 deci vody. Potom môžeš radšej zapiť decom čistej.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Palo »

Majo píše:Chcel by som sa opytat ci velmi vadi ked pri priprave mms roztoku dolejem do aktivovaneho roztoku len 1 deci vody oproti 2 deci ktore su odporucane? Robim to preto tak lebo sa mi to lepsie vypije v mensiom mnozstve ako vo vacsiom. Dakujem.
Je to úplně jedno, jakým množstvím se to dolije. Klidně se MMS může dělat do panáku a zalít trochou vody, když se to lépe pije než větší množství. Ani naopak to není chyba - např. zalití litrem vody - když se to vypije do hodiny.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Haluzatko
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 01 dub 2010 18:44
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Nepriechod konecnika - problemy so stolicou

Příspěvek od Haluzatko »

Chcem sa spýtať, keď je nepriechodnosť stolice spôsobená nádorom konečníka. Môže v tomto prípade pomôcť MMS? Klistír pomocou MMS, alebo klasické užívanie MMS?


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

MMS

Příspěvek od Jayo »

Prepokladam, ze ked si vytvorim 25% roztok kyseliny citronovej (1 lyzicka kyseliny citronovej a 3 lyzicky vody), a budem pouzivat 2 kvapky aktivatoru na 1 kvapku MMS, bude to fungovat dobre. Ten 50% roztok sa mi nepaci, chcel by som nieco medzi 10% a 50%.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Palo »

Jo, proč ne ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
JardaXXX
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 10 pro 2009 15:51

MMS a alergie na cecko a citron

Příspěvek od JardaXXX »

Je mozne vylecit pomoci MMs i alergii na cecko, citron, a kyseliny citronove? je mozne redit kys citronovu s MMS, kdyz ten nemocny clovek ma alergii na to? prip. jak to to udelat?


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: MMS a alergie na cecko a citron

Příspěvek od la »

JardaXXX píše:Je mozne vylecit pomoci MMs i alergii na cecko, citron, a kyseliny citronove? je mozne redit kys citronovu s MMS, kdyz ten nemocny clovek ma alergii na to? prip. jak to to udelat?
někde v knize je psáno že lze použít ocet, ale to jsem nezkoušel.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a alergie na cecko a citron

Příspěvek od Palo »

JardaXXX píše:...alergii na cecko, citron, a kyseliny citronove?
Jak se to projevuje?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
JardaXXX
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 10 pro 2009 15:51

Re: MMS a alergie na cecko a citron

Příspěvek od JardaXXX »

Palo píše:
JardaXXX píše:...alergii na cecko, citron, a kyseliny citronove?
Jak se to projevuje?
uz to ma od mladi, ted ji je 30 let, nesmi nic ani ovoce, ani ocet ani zadne kyseliny atd., projevuje se to opuchnutim po tele a dusnosti, ma u sebe nejake injekce s adrenalinem, nez dojede sanita atd., kdyby se neco stalo, Staci jen kousnout do jabka a uz ji vezou, nebo prejet citronem po kuzi a je zle., prej se to neda vylecit ta alergie na cecko, tak se ptam zda by to slo pomoci MMS vylecit ale bez techto aktivatoru? pripadne staci koupele jen s MMS castecne? pokud jste nasli nejake pripady, tak dejte vedet, ja na netu ani v zahranici zatim nic nenasel


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a alergie na cecko a citron

Příspěvek od poota »

JardaXXX píše:Je mozne vylecit pomoci MMs i alergii na cecko, citron, a kyseliny citronove? je mozne redit kys citronovu s MMS, kdyz ten nemocny clovek ma alergii na to? prip. jak to to udelat?
Co takhle použít MMS-2, které se ničím kyselým aktivovat nemusí, respektive se aktivuje samo obsahem žaludku.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a alergie na cecko a citron

Příspěvek od Palo »

JardaXXX píše:uz to ma od mladi, ted ji je 30 let, nesmi nic ani ovoce, ani ocet ani zadne kyseliny atd., projevuje se to opuchnutim po tele a dusnosti, ma u sebe nejake injekce s adrenalinem, nez dojede sanita atd., kdyby se neco stalo, Staci jen kousnout do jabka a uz ji vezou, nebo prejet citronem po kuzi a je zle., prej se to neda vylecit ta alergie na cecko, tak se ptam zda by to slo pomoci MMS vylecit ale bez techto aktivatoru? pripadne staci koupele jen s MMS castecne? pokud jste nasli nejake pripady, tak dejte vedet, ja na netu ani v zahranici zatim nic nenasel
Jak radí poota, MMS2 by mohla být vhodná varianta. Jen otázka, jestli v těle budou vůbec nějaké látky na aktivaci MMS2.
Doporučil bych kvalitní diagnostiku, která asi bude jistá jen u Bláhové v Brně s tím, že objednání bude teď asi až na červenec... Netvrdil bych, že je to neléčitelné, spíš jde o to, o jaký problém jde - pořád mi zní v hlavě tvrzení Clarkové, že za naprostou většinu dlouhodobých chorob - což je i tento případ - jsou zodpovědní cizopasníci. Některým lidem tady na fóru to bude asi už tato moje opakovačka tohoto typu určitě otravná, tak se na mě nezlobte.
No uzavřu to tím, že je celkem možné, že zjistíte, že pomůže jen Praziquantel... Ten je "jen" hořký a funguje bez aktivace na brebery, které by tohle mohly mít na svědomí velmi dobře. Další varianta je ještě Albendazol...

No u mě větší dávky vitamínu C způsobovaly občas "knedlu" na obličeji. Teď už je to minulost. Měl jsem tolik "kůr", že se ani nedivím - ale zároveň můžu říct, že naprosto netuším, od kdy se mě tento problém netýká...

Zřejmě půjde o nějaký autoimunitní problém. Tzn. ten Praziquantel by opravdu podle mého názoru mohl pomoct...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS a vyléčená rakovina!

Příspěvek od Batles »

Dobrá zpráva – osobní zkušenost, vyléčená rakovina varlat.

22.2.2010 synovi (36 let) vyoperovali varle, o pár dní později laboratoř potvrdila rakovinu. Ihned měl nastoupit chemoterapii a ozařování. Po velmi vážném rozhovoru se mnou chemošku odmítl a já mu sestavil léčbu na likvidaci rakoviny takto:

10 dní 10x denně 3 kapky MMS1 v želatinových tobolkách, 3x denně lžičku javorového sirupu se sodou, každý den ráno 2 lžičky Dologranu (vápník a hořčík).
Pak 3-4 dny každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C se šípky a hrstku vlašských ořechů i 3 oříšky Kešu (to kvůli obsahu selenu a germania, potřebují to nutně bílé krvinky).

Dalších 10 dnů 10x denně 5-6 kapek MMS1 (to už popíjel s ananasovým džusem), javorsirup se sodou 2x denně, Dologran stále stejně (pomáhá mimo jiné alkalizaci vnitřního prostředí) a k tomu jsem mu v tyto dny začal vyrábět elektrolýzou Živou vodu pH 9, vypil jí tak litr denně a pak jen vodu (toto také kvůli zvýšení pH těla).
Pak opět 3-4 dny C vitamín a vše co je výše popsáno.

Posledních 10 dnů MMS3 10x denně 6-7 kapek, javorsirup 1 lžičku, Dologranu 2 lžičky.
Každý den snědl 2-3 jablka a co nejvíce vařených brambor (jsou zásadotvorné a obsahují velmi důležitý sodík a draslík, ovšem pouze ve vařeném stavu)

Syn pracuje na živnosťák ve stavebnictví něco jako stavbyvedoucí a najezdí 4-5 tisíc kilometrů měsíčně, často spí mimo domov. Většinu léčiv si připravoval v autě!
Jelikož miluje masitá jídla, tak jsem mu povolil vepřové steaky z kotlet důkladně ale pomalu upečené, husí prsa, krůtí steaky,telecí filé a smaženou tresku. K tomu brambory, sem tam rýži a na cestách chleba se sádlem (doma vyškvařit na mírném plameni) a s paprikou a ještě minimálně den staré rohlíky (vyprchávají karcinogeny vzniklé při pečení a mizí z nich „lepidlo“). Také jsem mu zavařil do čtvrtlitrových skleniček vepřovou kýtu bez cibule a česneku, neboť tyto cibuloviny jsou jedním ze sedmi řetězců vyživující rakovinu a ani hořčici nejíst!!! (Hulda Clark-Prevence a léčení všech druhů rakovin)

Celou dobu jsme měřili pH první ranní moči a vedl jsem si o tom všem pečlivě záznamy. Snažil jsem se ho dostat v průměru ze 5,0 aspoň 6,0 pH a víc, což se nám daří.
7.4. byl na prvním kompletním celkovém vyšetření a výsledek? Čistý jak slovo boží!!!!!!!!
Jeho lékařka řekla, že to není zcela normální, aby byl v takovém dobrém stavu, zvláště když neprodělal chemoterapii......
Jo a 10ti centimetrovou pooperační jizvu jsem mu nádherně vyhojil postřikováním rány koloidním stříbrem několikrát denně - za tři dny nebylo co postřikovat.
Myslím, že jsem zhruba napsal vše nejdůležitější, snad to někdy někomu pomůže.
Celý proces s MMS jsem si udělal i já, měl jsem hodně různých reakcí a tím i mnoho poznatků a zkušeností.
Přeji všem báječné dny.
Naposledy upravil(a) Batles dne stř 19 kvě 2010 22:12, celkem upraveno 2 x.


lena

mms + vlasy

Příspěvek od lena »

uz jsem dostala pozitivni informaci ohledne vlasu, nebot ma kadernice a kamaradka rika, ze mam velmi krasne leskle vlasy, sice jiz mms pouzivam jenom zridka, ale po umyti hlavy si aktivuji 3 kapky a dam do umyvadla s vodou, kde si vlasy nakonec poradne oplachnu ci je necham 3 minuty ve vode namocene ci je tim polevam.

i ja jsem prekvapena jak jsou vlasy krasne hebke, jako za mlada, kdyz me bylo 17 let :D

cetla jsem nedavno, ze prave sampony, barva a jine vlasove pripravky, udelaji vlasovou pokozku tvrdou, mms to zase da do poradku a proto je lepsi prokrveni a tim padem jsou vlasy hezci.

;)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“