Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Vojna proti MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

MMS a plíseň

Příspěvek od hanka »

Stejně si myslím, že MMS je výborné i na Candidu, jenom je třeba najít způsob, jak ho k ní dostat. Kvasinky, plíseň, všechno to spolehlivě zlikviduje, když má k ní přístup (viz např. plísně na nohou), tahle potvůrka se ale uvnitř umí zamaskovat (jak říká Gewo) a schovat za zdravé buňky, čímž oklame imunitní systém a ani MMS nepozná, že má nablízku kyselinu, se kterou může reagovat. Prosím, zasloužilí členové, promiňte, jestli se vám moje úvahy zdají hloupé, ale co kdyby se MMS namíchalo třeba se sladkou vodou, kterou Candida ráda? Třeba by se na chvilku odmaskovala, až by vyjela za sladkým a MMS by mohlo udělat :evil: .
:P Hanka.

--------------------------------
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Lněný olej

Příspěvek od Denny »

pepe píše:Kutil v tomto (škola) ťa poteším . Priznávam , pri nepoctatných veciach som naozaj nedával pozor . Aké obrané mechanizmi máš na mysli keď tie prirodzené ktoré v tele máš si MMS- kom ,,vytlčeš" ? K tomu ,,PS" - ku - nepoteším ťa , ponevadž ak by som ból ,,papierový doktor", asi by som ból s največu pravdepodobnostou tiež jedným z tých , čo to musia ,,vydržať". Nemusím - užívam si zdravie svoje k spokojnosti mojích blízkých . Pepe
Helé Pepku, už si tě nikdo nevšímá, protože s tím svým superzdravím :ethink: lezeš lehce na nervy :bhead: a víš, že ty ke svému léčení potřebujeme. Raději poraď, ale k věci a nezlob pořád :baby: .
Až tě to tvý zdraví jednou opustí :help: , opravdu pak na tebe nezapomeneme :bye:

PS - fandím kutilovi :pivko:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Technická

Příspěvek od Merlin »

Prosím všechny, aby nereagovali na příspěvky uživatele s nickem "Pepe". Od této chvíle budou důsledně mazány. moderátor


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
roman07
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: pon 28 zář 2009 15:56

Re: Technická

Příspěvek od roman07 »

gewo píše:Prosím všechny, aby nereagovali na příspěvky uživatele s nickem "Pepe". Od této chvíle budou důsledně mazány. moderátor
jedna dnes uz neexistujuca kapela v jednej pesnicke spieva:"piste vsetci modrym perom ina farba nebude" samozrejme ,ze ten text nenaraza na tvoje modre pismo gewo,ale mame tu demokraciu a aj napriek tomu ,ze ja osobne s pepem nesuhlasim nevidim dovod aby boli jeho prispevky mazane pokial niesu vulgarne.[color=] [/color]

Demokracie není o tom, že si dělám, co chci. V rámci demokracie ve Tvém smyslu bych tedy mohl jít k vám domů a natřít vám dveře od bytu, třeba na černo. To by přece nebylo nic vulgárního, ani by to nikomu nijak neublížilo.. nebo snad ano? Pepovi už jsem psal, že i na své hlubokomyslné filozofické úvahy má otevřít tématické vlákno. Tohle vlákno je o MMS. Pokud tady bude chtít zveřejnit informace, ke kterým dospěje tím, že MMS bude sám užívat, samozřejmě může. Ale pro dohady a pythicko-hamletovské výroky tu místo není.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Technická

Příspěvek od poota »

roman07 píše:... nevidim dovod aby boli jeho prispevky mazane ...
Pokud by ty jeho příspěvky byly věcné a přinášely nějaké nové a konkrétní poznatky, tak bych souhlasil s Tebou. Ale vzhledem k tomu, že se jedná jenom o jakési nepodložené sýčkování bez informační hodnoty, tak naopak souhlasím s gewem. Tohle vlákno má téma příliš závažné na to, aby tu moderátor byl nucen strpět podobné "producírování" jenom proto, aby snad, probůh, neutrpěla demokracie. Na "ajvajování" si konečně může kdokoli založit vlastní vlákno, a pomocí jeho navštěvovanosti se i přesvědčit, jak dalece ostatním "kápl do noty".
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Ivan
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 04 lis 2009 14:38

reflux

Příspěvek od Ivan »

Keď už tu píšete o tom refluxe, ja som ho mal tiež desaťročia. Lekari to riešili antacidami (obsahujú veľa hliníka, čo nie je dobré), a výsledok bol vždy len vtedy, keď som si antacid dal. Potom som sa ale dozvedel toto: http://rng.nazory.eu/palenie-zahy , riadil sa tým, a odvtedy tento problém nemám.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1335
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická

Příspěvek od rival »

roman07 píše:...ale mame tu demokraciu a aj napriek tomu ,ze ja osobne s pepem nesuhlasim nevidim dovod aby boli jeho prispevky mazane pokial niesu vulgarne.
Máš recht, když je tedy ta "demokracie" 8). Ale zkus někdy tvořit a zkus někdy bořit. Nevím, čím to je ? Ale to boření jde tak nějak mnohem lehčeji než tvoření... Je velmi těžké najít pravdu neb máme každý tu svou... Ale už i v bibli je psáno "Podle skutků, poznáte je..." V našem případě, podle přínosu příspěvků pro ostatní... Spousta lidí si vůbec neuvědomuje jak rychle se mění doba, ve které žijeme. Připadá jim naprosto normální, že mohou psát, co si myslí... Ale toto těžce vybojované právo je opět na ústupu. Nechci zde filozofovat, ale vše se nyní začíná zpoplatňovat... I řada alternativních informačních serverů, které dříve byly zdarma. Nevím zda je to dobře, ale naprosto chápu, že jen z nadšení a touhy se jejich provozovatelé "nenají". Proto bych byl velmi rád, aby naše fórum bylo přínosem pro všechny, kteří mají "opravdový" zájem o sdílení svého poznání, o výměnu svých leckdy těžce nabytých zkušeností (aby je ti druzí nemuseli opakovat...) Prostě abychom se společně posunuli dopředu... Fórum je tak dobré a kvalitní jak dobří a kvalitní jsou jeho uživatelé. Ale hlavně by nás to zde mělo bavit ;).


lena

oficielni schvaleni mms

Příspěvek od lena »

oficielni schvaleni mms v Canade

zde dalsi informace ze sveta

bohuzel vse v anglictine, ale v google se to da volne prelozit, treba to bude nekoho zajimat,

dva linky:

http://www.natmedtalk.com/mms-miracle-m ... anada.html

http://www.natmedtalk.com/mms-miracle-m ... upplement/


zdravim
lena


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: oficielni schvaleni mms

Příspěvek od poota »

lena píše:oficielni schvaleni mms v Canade
link s překladem:
http://translate.google.cz/translate?hl ... 26hs%3Dx9I
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lena

Re: oficielni schvaleni mms

Příspěvek od lena »

Ahoj poota,

perfektni !

diky za preklad, cte se to o moc moc lepe

:D


Salvator
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16 pro 2009 20:05

oficiální schválení MMS

Příspěvek od Salvator »

Doufám, že k němu u nás nedojde. Mám za to, že takto je možno s MMS experimentovat na koleně a sdílet informace a poznatky. Nedejbože by se toho chytli "vědci". Na výzkum, který nyní probíhá zdarma by brali nehorázné granty, a stejně by zjistili jenom to, co již je zjištěno: že to funguje.
Kupovali bychom časem lahvičku za 1400,- Kč, nebo by to proplácela pojišťovna, bylo by na předpis, a vydělávaly by na tom různé balící farmaceutické firmy na náš úkor.
My bychom se okradli o možnost svobodného užívání účinného a levného prostředku, bez zvláštní licence by vám to nikdo neprodal...
Prostě, nejsem za oficiální schvalování této věci, ničemu by to nepomohlo.


HajHou
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20 pro 2009 14:40
Dostal: 1 poděkování

Re: Lněný olej

Příspěvek od HajHou »

Candiu likviduje kokosový olej ale i lněný olej. Tak sem koupil kokosovou moučku a do misky dal lžíci lněného oleje (kokosová moučka je vylisovaný odpad, moc oleje již nemá ) Lněný olej má chuť jak fermež, moc ho do sebe nedostaneš.
Poznámka gewa:
Tak na to pozor Honzíku! NIKDY nepoužívej nic jiného, než panenský lněný olej! Protože jinak je to fakt fermež a můžeš si ublížit. Ten olej u nás má myslím jen VEGA, je to v malých, ani ne 3 dl lahvičkách. Po otevření se to musí do týdne spotřebovat, jinak z toho začne být škodlivina, dobrá akorát na ředění barev... Čerstvý lněný olej nemusíš ničím maskovat, používáme ho běžně na zálivky do salátů. Je to 100 a 1.
Panenský lněný olej jsem koupil v obchodě se Zdravou výživou a je trochu chuťově jiný než fermež. Ale tu fermež mi silně připomíná tak jsem hledal řešení. Pravdou je, že ta malá lahvička vydrží při dávce 1 lžíce denně cca 14 dnů a protože ji mám v ledničce, tak jsem nezaznamenal změnu chuti.
ALE :lol: :lol: :lol:

Panenský lněný olej jsem si kupoval nejmíň 3x v pětilitrovém kanystru tady u těchto olejníků: http://www.agro-el.cz/ Poprvé i napodruhé OK, potřetí trošku nahořklost, hořká chuť je určitě špatně, jelikož to znamená zkázu obecně nestabilního lněného (panenského - ten jinak získávaný jsem nikdy díky Bohu neošmakoval) oleje. Tak jsem to agru vytknul, ale vzhledem k lahodné ceně ve srovnání s malodistributory jsem jim to odpustil (ale fakt to nebylo zkažené, spíš by časem mohlo, jsem hnusný perfekcionista). Kanystřík jsem pak rozlil do lahví a šup s ním do mrazáku, kde se to zdálo být několik měsíců stabilní (další část z pětilitru šla předem domluveným zájemcům). Tak asi tak, berou to asi z Rakouska, litr stál cca stovku, pokud mne paměť neklame. A na vysvětlenou - dloho jsem si to u nich neobjednal pro to trochunaštvání kvůli (ne)čerstvosti (při ev. objednávání na panenské čerstvosti nekompromisně trvejte) a taky proto, že jsem zkoušel jiné olejíčky. Asi se ale ke lnu tiše a pokorně vrátím. Jo a omlouvám se - tady se bavíme o MMS a nechal jsem se OOT trošku unést - navázal jsem.


lena

mms

Příspěvek od lena »

dalsi zajimava informace, ohledne mms, doufam, ze to funguje



http://translate.google.com/translate?h ... eatment%2F


alepi
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 25 črc 2010 22:27

MMS a Slovensko

Příspěvek od alepi »

Zdravím každého užívateľa MMS.

Jim Humble vo svojich publikáciách varuje predajcov pred zákazom predaja MMS po jeho objavení sa na trhu v danom štáte.

Z dôverného zdroja mám správu, že stránky http://www.e-mms.sk sú pozastavené zákazom !!!
Prípravok pod názvom: Miracle Mineral Solutions – MMS, je na Slovensku zakázané predávať. Je to zrejme dôsledok špekulatívneho impulzu.

Množstvo varujúcich správ o zákazoch okolo MMS, sa na Slovensku stalo skutočnosťou. :(


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

..

Příspěvek od lajos »

Neboj, kolidní stříbro (jeho prodej na netu) bylo také nějakodobu bylo zatržené. Sice nevím kdo s kým a na čem se dohodlo ale prodává se dál.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“